Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki a wiec pomozcie :) kasa rodzicow do wydania max 12 tys ..... a rocznik 2002-2003 . Musi byc benzyna bo malo jezdza . Pozatym sa emerytami i malo jezdza :) Jakies propozycje ? tylko nie corsa c bo jak sie wsiada to jak do puszki blaszanej :)

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

a wlasnie moze polo z 1.4 ? :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znajomego rodzice chcą sprzedać Ibize III 1.4 ...naprawdę zadbana. Jak chcesz to mogę się dowiedzieć czegoś więcej :wink:

No i masz blisko żeby obejrzeć bo to u mnie na wichurze :decayed:

Ewentualnie mam jeszcze Alfę 147 2003r. 1.9jtd do opłat za 9.700,- :whistling:

Opublikowano

SPoko jak mozesz to daj jakies namiary na ogloszenie , ew. jakies fotki i opis auta :) dzieki

Opublikowano

Ogłoszenia jeszcze nie ma żadnego z tego co wiem. Już zleciłem ziomkowi żeby jakiś opis mi podesłał, foty i numer do starych :decayed:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Chce ktoś moje AZEV'y ? :decayed: z gumami :naughty:

17"x8j et30

gumy 225/45, tył Wanli, przód Pirelli PZero :whistling:

Opublikowano

dzieki Spartan .... czekam na wiadomosc

Opublikowano
  • Autor

wrzucałem ta tydzień temu w b6 division i w ciekawe filmy. To ma silnik 2 takt z trabanta 600/601

BTW jest waluta dla Ciebie do odbioru nawet nie wiesz jak ciężko zmotać kolumbijskie pesos :naughty: Ustawimy się w weekend chyba że Ci się pali to możesz podlecieć po 23

Opublikowano

Trezor seat ibiza 3 generacji z silnikiem ponad 100 KM ROCZNIK 2003 jest na allegro z dolnego śląska z przebiegiem 48 tys ten co jest na allegro to 75 KM

Opublikowano
Trezor seat ibiza 3 generacji z silnikiem ponad 100 KM ROCZNIK 2003 jest na allegro z dolnego śląska z przebiegiem 48 tys ten co jest na allegro to 75 KM

ale cena 12400 + oplaty ....

Opublikowano
  • Autor

Hornet widziałeś się z Krystianem od czasu jak naprawił auto ?

Opublikowano

Pany ktoś chętny na bigosik? Właśnie robię :decayed:

Opublikowano

Zielony dostał gifta :kox:

5e71d1742e1ed0cam.jpg

Opublikowano

Tarcze waść kupiłeś?

Opublikowano

co to za koło ? 17 ? opony 45 ?

Opublikowano

Tarcze kupiłem :decayed: wszystko wymienione i gra gitara :decayed: Jutro alu zmieniam :banan:

17" opona 225/45 ale myślę nad zmianą na 205/40 :decayed:

Opublikowano

18 zakładaj :decayed: pisz do tego ananasa co od jozka726 brał auto, zamień się z nim na avusy

Opublikowano

Nie chcę avusów...za toporne :D

Jak się trafi ładna 18 to też kupie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

A te kupiłem za grosze i w stanie idealnym :kox:

Opublikowano

No to na przyszły sezon moje flaty bierz :decayed: bo ja może pójdę w coś innego.

Opublikowano

Kupiłem tutaj na forum gwint od gościa,zapewniał ,że wszystko gra. Jak przyszedł okazało się,że ma wżery... Gościu miał się odezwać po weekendzie w tej sprawie . Patrzę dziś na wiadomości,- a on skasował konto.

Raczej nic z tym nie zrobię ,prawda ? Dobrze,że mam jego adres :)

Damian A4 - jego nick był. Zero kontaktu z nim mam teraz,nie odbiera ani nic.

Opublikowano
Kupiłem tutaj na forum gwint od gościa,zapewniał ,że wszystko gra. Jak przyszedł okazało się,że ma wżery... Gościu miał się odezwać po weekendzie w tej sprawie . Patrzę dziś na wiadomości,- a on skasował konto.

Raczej nic z tym nie zrobię ,prawda ? Dobrze,że mam jego adres :)

Damian A4 - jego nick był. Zero kontaktu z nim mam teraz,nie odbiera ani nic.

Kiedy jedziemy? :cygaro::whistling:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

No to na przyszły sezon moje flaty bierz :decayed: bo ja może pójdę w coś innego.

Pogadamy w przyszłym sezonie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.