Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry po wizycie u jacka już mniej dymi :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dobry po wizycie u jacka już mniej dymi :grin:

:polew::polew::polew::polew:

zapytam z ciekawości gdzie był pacjent wcześniej ?? Czy kolega jeszcze gdzieś sprawdzał tego ajm-a ?

Opublikowano

Mam dużo dekielków nie wiem czy akurat znajdzie się bbs ale jakiś jeden z fi 70 powinien się znaleźć. Wystarczy naklejkę zmienić ;)

Opublikowano

Naklejkę już kupiłem ,identyczną.

Zmierzę jutro średnicę wewnętrzną i jak coś podleciałbym we wskazane miejsce.

Tak czy tak dzięki za info

Pozdro

Opublikowano

Panowie moja A4 idzie pod młotek - kupiłem b7 :) Jakby ktoś był zainteresowany to .....................................

Aha i mała prośba - ponieważ nie mam jeszcze 100 wymaganych postów do wystawienia go w dziale giełda to może ktoś z Was mógłby mi w tym pomóc? pzodr

Opublikowano

ja szukam takiej, ale jeszcze nie teraz, za kilka miesięcy

Opublikowano
Panowie moja A4 idzie pod młotek - kupiłem b7 :) Jakby ktoś był zainteresowany to Audi A4 1.9TDI 131KM SEDAN ZADBANE OFERTA PRYWATNA (2485217649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Aha i mała prośba - ponieważ nie mam jeszcze 100 wymaganych postów do wystawienia go w dziale giełda to może ktoś z Was mógłby mi w tym pomóc? pzodr

30 lat ale z czytanie to chyba problemy są. Regulamin jest i kropka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego Arku :drunk::drinks::buziak:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

z basha:

<notlauf>W aucie gaźnikowym naciskam gaz i silnik wchodzi na obroty. W nowoczesnym, superekologicznym pojeździe na te obroty trzeba poczekać i to sporo. Czasem mam wrażenie, że tam pod maską siedzi taki typ z ołóweczkiem i liczy: „jeżeli odczyt z przepływomierza to 3,3 V, TPS to 50%, prędkość obrotowa 2348, a temperatura 22′C, to dawka paliwa będzie… czekaj… tu dwa, razy siedem, pięć w pamięci, czyli dwadzieścia cztery… plus dwanaście… razy… eee… DOBRA, SIEDEMNAŚCIE KOMA CZTERY! POLEWAJCIE, WTRYSKIWACZE!”.

Opublikowano

Dzięki za życzenia :) Ale z tą nieznajomością regulaminu to poleciałem :P Do tego jeszcze 15pkt karnych to zaraz mi prawko zabiorą :P

Opublikowano

Bry,

Pany znacie firme gdzie przyciemnia mi szyby folia ?

we wro oczywiście.

Opublikowano
  • Autor

oho... zaczyna się ładowanie waluty w nowy bolid :grin: co zaoszczędził na oleju to już chce wydawać :whistling:

Dzięki za życzenia :)

are-you-fucking-kidding-me.jpg

Spartan ma dziś urodziny :decayed:

Opublikowano
Najlepszego Arku :drunk::drinks::buziak:

Podziękował :decayed::drinks: jutro wziąłem urlop...idę łoić :drunk::kox:

na pw Ci trochę d*pę potruje, może coś mi doradzisz :whistling::decayed:

Opublikowano

Dobra już mam na grota roweckiego 400 zl trzy szyby.

Opublikowano
Dzięki za życzenia :)
Spartan ma dziś urodziny :decayed:

To się udałem - mamy tak samo na imię i ja też kilka dni temu pisałem ze mialem urodziny wiec myslalem ze to jakies spoznione i to o mnie chodzi :)

Opublikowano

1oo lat Spartan!!!! :drunk:

Dużo zdrowia, szczęścia i :sexinbed:

Opublikowano

Areczku, i ode mnie życzenia :brzydkibanan::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Spartan wszystkiego Naj :hi::kox::kox:

Opublikowano
Areczku, i ode mnie życzenia :brzydkibanan::naughty::naughty::naughty:

teraz tylko uzgodnijcie, który, którego:D

Najlepszego, masy!

Opublikowano
  • Autor

panie Piątek kiedy pan coś kupisz w końcu ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.