Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przez ten zapyziały grafitem palnik od gazu też sporo mocy uciekło... :whistling: ale dobrze że jest lepiej

Szczuraz rameczki przyjechały chcesz po nie podjechać czy w niedziele mam je przywieść ?

Odbiorę na spocie. Ile tam waluty dla Ciebie szykować ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przez ten zapyziały grafitem palnik od gazu też sporo mocy uciekło... :whistling: ale dobrze że jest lepiej

Szczuraz rameczki przyjechały chcesz po nie podjechać czy w niedziele mam je przywieść ?

Odbiorę na spocie. Ile tam waluty dla Ciebie szykować ?

Nic nie szykuj, potraktuj to jako prezent na ślub. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::polew:
Opublikowano

:hi: bry i zaś w weekend bania młody ma 18 tkę dziś dla młodzieży jutro dla staruchów :grin:

Emil zaszalałeś z tym prezentem :polew: maciek sobie za szybę wstawi

dobra idę robić nexie układ hamulcowy tył plus amortyzatory za darmo bo to teścia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś zacisk alu na prawy tył bo kolejny mi rozerwało :facepalm::thumbdown:

Opublikowano
ma ktoś zacisk alu na prawy tył bo kolejny mi rozerwało :facepalm::thumbdown:

ja raczej mam. W niedługim czasie pewnie będę we Wro :wink:

Opublikowano
:kwasny:
Opublikowano
ma ktoś zacisk alu na prawy tył bo kolejny mi rozerwało :facepalm::thumbdown:

znowu?? :co:

Opublikowano
  • Autor

tym razem prawy lewy już zrobiłem. 150ml płynu zeszło mi przez tydzień więc to już nie są ćwiczenia. Krycha ma mi wysłać po weekendzie a do tego czasu chyba przesiądę się na hujdaja żeby gdzieś przy jakimś hamowaniu się nie zdziwić. :kwasny:

Opublikowano

siema konie :decayed:

Wujek czeka na gości i coś czuje, że w weekend będzie bez odbioru :polew:

Szczur - kiedy ostatni raz zaglądałeś go hamulców ??

Opublikowano

hej chłopaki widzę że pod millenijnym się stykacie , a to moje osiedle :) no ale do rzeczy jestem nowy na forum no i chyba nowy członek klubu a4 :P

Ale piszę do was teraz z dość gorącym problemem nie macie może vaga zeby zdiagnozować usterke ? bo mi się lapka żółta z silnikiem zapalaliła choć auto chodzi gites :/ jakby ktoś miał i miał ochote mi pomóc niech skrobnie do mnie na gg czy coś ...

Opublikowano
hej chłopaki widzę że pod millenijnym się stykacie , a to moje osiedle :) no ale do rzeczy jestem nowy na forum no i chyba nowy członek klubu a4 :P

Ale piszę do was teraz z dość gorącym problemem nie macie może vaga zeby zdiagnozować usterke ? bo mi się lapka żółta z silnikiem zapalaliła choć auto chodzi gites :/ jakby ktoś miał i miał ochote mi pomóc niech skrobnie do mnie na gg czy coś ...

Nie ta kolejność :whistling:

...masz blisko to wpadnij najpierw :whistling: interesy później :wink:

wywołujesz wilka z lasu (Horneta) :whistling::decayed:

Opublikowano

hehe :)

No sorki ale przeraziła mnie ta kontrolka :P wpadnę tylko gdzie ? :) tylko ta kontrolka mnie męczy cholera nowe auto itp :P

Wcześniej mazde miałem i też były spoty pod milenijnym ale teraz zdradziłem firmę na audi :)

Spartan a ty jutro na meczu o 17.30 ?:P to może byś mi sprawdził :]

Opublikowano
hehe :)

No sorki ale przeraziła mnie ta kontrolka :P wpadnę tylko gdzie ? :) tylko ta kontrolka mnie męczy cholera nowe auto itp :P

Wcześniej mazde miałem i też były spoty pod milenijnym ale teraz zdradziłem firmę na audi :)

Spartan a ty jutro na meczu o 17.30 ?:P to może byś mi sprawdził :]

Ciesz się, że Hornet chleje, bo miałbyś przejebane :decayed:

Opublikowano

No sorki może mały nietakt :)

Ale halpa potrzebuje jakby ktoś miał chwile tak tylko pisze :P

Opublikowano
hehe :)

No sorki ale przeraziła mnie ta kontrolka :P wpadnę tylko gdzie ? :) tylko ta kontrolka mnie męczy cholera nowe auto itp :P

Wcześniej mazde miałem i też były spoty pod milenijnym ale teraz zdradziłem firmę na audi :)

Spartan a ty jutro na meczu o 17.30 ?:P to może byś mi sprawdził :]

Jutro o 17.30 to na spocie będę pewnie :wink: czasy meczy mi już minęły, trzeba było się ogarnąć w końcu :whistling::decayed:

Opublikowano

eee no ja na meczyki śmigam dalej :P

a znacie warsztat gdzie można zdiagnozować vag ? słyszałem tylko o serwise Bosha ..

Opublikowano
eee no ja na meczyki śmigam dalej :P

a znacie warsztat gdzie można zdiagnozować vag ? słyszałem tylko o serwise Bosha ..

Widze, że silnik ALT. Hie hie hie :polew::polew:

Bez patrzenia wiem co Ci tam dolega. :facepalm:

Podejdz sobie do DK auto serwis. Niedzwiedzia 7 kolo magnolii. tel 600880268

Opublikowano

No to zdradz mi tajemnice :) nie wiem czy coś przelalem czy co generalnie wszytsko chodzi spoko nawet oleju nie pije :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.