Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju jaką Ty tam masz szerokość tych felg? 8.5j? :eusathink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fak sejk, nie wiem, ale chyba 8J, napiszę do jozka, bo to jego fele były.

Opublikowano
Fak sejk, nie wiem, ale chyba 8J, napiszę do jozka, bo to jego fele były.

...wąskie :disgust: Nie myślałeś o czymś szerszym? :kox:

Opublikowano

Arku, 8,5J :) słuchaj, dla mnie jest wystarczająco, jest bez dystansu i od wahacza górnego 3-5mm do nadkola też niewiele brakuje, podejrzewam, że przy 225 oponie jak teraz i dystansie 10mm by już wyglądało i się śmiało z za błotnika.

Opublikowano

mnie kusi 10j na tył :whistling::kox:

Opublikowano

U Maćka się zakochałeś :decayed:

Opublikowano

Witam.

Rozumiem, że w niedzielę 18.00 w wakacje Na Grobli? ;)

Opublikowano
  • Autor

nie na grobli robiło się kiedyś grille w wakacje teraz pomimo szeroko pojętych wakacji spotykamy się pod milenijnym pierwszy parking w lewo za żywopłotem czy innymi habaziami :wink:

Autko po małych zabiegach :decayed:

http://s9.postimage.org/biuds5gjv/IMG_1810.jpg

http://s14.postimage.org/gmwwskcbx/IMG_1815.jpg

Jeszcze wymiana tylniego zderzaka na S4 i dokładka przód. Wszystko czeka w bagażniku, może jutro :decayed:

Zacnie się prezentuje :naughty: BTW to jakiś znajomy teren :whistling: Kojarzy mi się z moją byłą pracą :decayed::grin:

Nie zalega u kogoś N75 z audi rs2 ? muszę do testów podmienić bo po korekcie czasami pompuje mi jak należy 1.1 - 1.2 w peaku a czasami 0.90 - 1.0 :kwasny: chyba że temperatura w dolocie obcina mi mapę jak przy mrozach kiedy miałem 0.8 i buta 2 razy takiego jak teraz :co:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

U Maćka się zakochałeś :decayed:

jak pierwszy raz zobaczyłem te felgi stwierdziłem że musze je mieć i w końcu wyrwałem :naughty: jeden dzień renowacji parapetów i mogę się wozić jak z taczką gnoju :grin:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj albo jutro lecę nad morze :banan:

Opublikowano

Bry!

Na niskich łąkach to pamiętam robiło się ogniska a nie grile. Ehh, to były czasy, gitarka, piweczko, ognicho...

Szczuraz, zdjęcia pod PERFECTĄ. Wczoraj jeszcze chwilkę rozmawialiśmy ze Sławkiem, to wspomniał że robiłeś z nim kiedyś.

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

No i pipa, Marcin mi nie ogarnie hamulców bo zarąbany robotą.

Chcę wrzucić Porsche zacisk do mojej B6.Kto się zna jeszcze? Może być i gdzieś w Polsce byle nie na drugim końcu czy nad morzem ;-P

najlepiej Wrocław lub okolice?

Opublikowano
  • Autor

widziales jego heble w b6 ? :naughty:

Opublikowano

jak pierwszy raz zobaczyłem te felgi stwierdziłem że musze je mieć i w końcu wyrwałem :naughty: jeden dzień renowacji parapetów i mogę się wozić jak z taczką gnoju :grin:

Czekaj, czekaj...jak się dorobię to też coś wrzucę takiego cygańskiego :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

ty masz lepsze nie cofaj się w rozwoju :wink:

DudsA4 potrzebuję cały front do a4 maskę wzmocnienie zderzak itp napisz co tam masz i w jakich cenach

Opublikowano
ty masz lepsze nie cofaj się w rozwoju :wink:

DudsA4 potrzebuję cały front do a4 maskę wzmocnienie zderzak itp napisz co tam masz i w jakich cenach

Myślałem o czymś takim jak Dare RS albo LM :whistling: nie jestem tylko przekonany co do ich produkcji...

Opublikowano
  • Autor

żeby sie nie okazało że trafisz na plastelinę typu dotz hanzo i będziesz się kulał na nich tydzień a tydzień będą w prostowaniu.

Opublikowano

Macku, Ty posiadasz sprzet do malowania czesci karoserii ? :>

Opublikowano
żeby sie nie okazało że trafisz na plastelinę typu dotz hanzo i będziesz się kulał na nich tydzień a tydzień będą w prostowaniu.

właśnie to mnie powstrzymuje :disgust: kumpel kiedyś jeździł na dare roti, muszę go dorwać i podpytać :whistling:

Opublikowano

Zdj_cie0436.jpg

:whistling:

Opublikowano

Moje polifty lepiej by Ci podeszły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawa koncepcja :wink: mi depo black przeszły koło nosa i musiałem kupić inpro red white

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Macku, Ty posiadasz sprzet do malowania czesci karoserii ? :>

niestety nie posiadam jak skończę temat ślubu i budowy to dopiero wtedy będę ogarniał cały zestaw lakierniczy i miejsce... najwcześniej za 1.5 roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.