Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie od nas na spotach go nigdy nie było

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Ja wybijam na bibę potocznie zwaną kawalerskim. W czasie jazdy będę trzymał się uchwytów. Obiecuję. :decayed: Prawdopodobnie będę jutro jeszcze pod wpływem więc marne szanse żebym zajechał na spot.:thumbdown:

Wszystkich którzy chcieliby zobaczyć jak opuszczam stan kawalerski zapraszam serdecznie do kościoła św Michała (czy jakoś tak):facepalm: przy ulicy mińskiej/awicenny o godz. 16:00 dnia 25.08.2012.

Opublikowano

Te Carlssony mnie rajcują... Ale na mercedesie.

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Ja wybijam na bibę potocznie zwaną kawalerskim. W czasie jazdy będę trzymał się uchwytów. Obiecuję. :decayed: Prawdopodobnie będę jutro jeszcze pod wpływem więc marne szanse żebym zajechał na spot.:thumbdown:

Ruchaj ile wlezie :decayed: a za tydzień może osobiście Ci życzenia złożę...

Opublikowano
  • Autor

ruchał będę po powrocie do domu :wink:

odśwież bo nie załapałeś się za 2 część postu :grin:

Opublikowano

W poniedziałek będę wszystko wiedział :wink:

Opublikowano

Spoko przyjedziemy brame zrobic :grin::grin:

Opublikowano

No i będzie po chłopie a taki był z niego dobry herbatnik :banan: będzie mini spocik w kościółku

Opublikowano

Niby po chłopie, ale z tego co przebywałem z Ewą, to według mnie kobita mu raczej łańcucha nie skróci :wink:

Opublikowano

Panowie planuję zmianę na B8. Przed kupnem chce zrobić jakąś diagnostykę komputerem i tutaj prośba. Jako że kabelek mam prosty pasujący do B6 a ten do B8 pasować nie będzie to chce takowy zakupić. Tylko przed tym chciałbym go jakoś sprawdzić. Program pewnie będzie tez inny więc przydałoby się gdyby ktoś pokazał co i jak obsłużyć bo ja tylko VAG-COM znam.

Czy ktoś zaoferuje pomoc?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No fakt, brak wychowania z mojej strony. Witam wszystkich choć na forum jestem już od lat chyba 4 to nie pamiętam czy tu się witałem :)

Opublikowano

Wpada dzisiaj ktoś pod MM bo nie wiem czy sie wybierać ?

Opublikowano

Koledzy bywają teraz we Wrocławiu jeszcze jakieś spoty????

Opublikowano
Koledzy bywają teraz we Wrocławiu jeszcze jakieś spoty????

20120814133306.jpg

stary, regularnie co tydzień... :facepalm:

Opublikowano

:hi:bry i zaś trza iść nad bajoro dobrze że ten tydzień pierwsza zmiana bo mozna było sie na fajrant ugotować na hali

Opublikowano

Aha. Wnioskuję że z tymi spotami to to samo co w Legnicy. Bujnąłem się wczoraj na niby spot - a tam ani żywej duszy.

Szkoda.:kwasny:

Opublikowano
Aha. Wnioskuję że z tymi spotami to to samo co w Legnicy. Bujnąłem się wczoraj na niby spot - a tam ani żywej duszy.

Szkoda.:kwasny:

:facepalm: napisałem przecież, że są co tydzień... :facepalm: pod MM niegdyś o 18, teraz od 17 30 :hi:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj o 3 wróciłem z Władysławowa. Wyglądam prawie jak jakiś :black:

pogoda dopisała, tylko powrót nie bardzo :/

przy zjeździe z A1 na Malbork, poszedł strzał i wywaliło antybooma przed przepływką. Wracałem na benie do samego wrocka. Dzisiaj z rana jadę zalać do pełna, zobaczymy ile spaliła.

coś się działo pod moją nieobecność?

Opublikowano
:hi:

dzisiaj o 3 wróciłem z Władysławowa. Wyglądam prawie jak jakiś :black:

pogoda dopisała, tylko powrót nie bardzo :/

przy zjeździe z A1 na Malbork, poszedł strzał i wywaliło antybooma przed przepływką. Wracałem na benie do samego wrocka. Dzisiaj z rana jadę zalać do pełna, zobaczymy ile spaliła.

coś się działo pod moją nieobecność?

Sam widzisz gaz nadaje się tylko do kuchenek :grin::grin: nic nie straciłeś wszyscy sie urlopują pustki jak sam widzisz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.