Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przesądzone dziś rano: Koniec przygody z Wielką Brytanią, czas do ojczyzny wracać :hi:

Opublikowano
  • Autor

i po kawalerskim... Nienawidzę się klinować bo to kolejny dzień w plecy wiec dzisiaj piwo chyba dopiero wieczorem odpalę. :facepalm:

Opublikowano
i po kawalerskim... Nienawidzę się klinować bo to kolejny dzień w plecy wiec dzisiaj piwo chyba dopiero wieczorem odpalę. :facepalm:

Grzecz(sz)ny byłeś? :decayed: Będę u Ciebie na początku września po koła.

Opublikowano
  • Autor

poza tym że wyrzucili mnie w sobotę z taksówki i z klubu to chyba byłem grzeczny:facepalm: Więcej grzechów nie pamiętam.

Do Polski wracam 8-9 września jak coś

Opublikowano

No to ja mam 10 urodziny, to się przy okazji schlejemy.

Opublikowano
  • Autor
:decayed::banan:
Opublikowano

bry :hi: Nelson dzięki za namiar na cześci pompa wspomagania już na pokładzie jeszcze pompa wody i sie nie dotykam a mówili że wariat jesteś z tą swoja furą ale dużo gratów mają :wink:

Opublikowano

Siemano, dzisiaj strzeliło mi sprzęgło :kox: zostało w podłodze :grin: Laweta i do mechaniora. Jutro wymiana i dzida :decayed:

Auto zastępcze mazda 3 mimo, że z tamtęgo roku to totalna padaka, jak ludzie mogą jeździć takimi autami. :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Jakiej firmy montować ? Co polecacie ?

Opublikowano
Siemano, dzisiaj strzeliło mi sprzęgło :kox: zostało w podłodze :grin: Laweta i do mechaniora. Jutro wymiana i dzida :decayed:

Auto zastępcze mazda 3 mimo, że z tamtęgo roku to totalna padaka, jak ludzie mogą jeździć takimi autami. :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Jakiej firmy montować ? Co polecacie ?

Luk albo Sachs

Opublikowano
  • Autor

Widział ktoś kiedyś gdzieś Horneta ? Mam nadzieje ze nie wywiozła go do lasu ruska mafia :decayed:

Opublikowano
Siemano, dzisiaj strzeliło mi sprzęgło :kox: zostało w podłodze :grin: Laweta i do mechaniora. Jutro wymiana i dzida :decayed:

Auto zastępcze mazda 3 mimo, że z tamtęgo roku to totalna padaka, jak ludzie mogą jeździć takimi autami. :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Jakiej firmy montować ? Co polecacie ?

Luk albo Sachs

Czyli między tymi dwoma wśoryba ?

Opublikowano

Te dwie firmy sa imo najczesciej wybierane cena/jakosc. Ja bym bardziej szedl w Luka.

Opublikowano

Witam Panowie :hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

jednak parówa leci na sprzedaż :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Berek Panowie! :hi:

Szczuraz, dla Ciebie...oraz innych chętnych "anglikami":

Rewolucja na drodze! "Anglik" pojedzie bez przekładki - Rejestracja aut wersja angielska - Onet.pl Blog

to już stary temat tyle że jak coś to sam dla siebie bym przekładał. Nie lubię lewą ręką biegów zmieniać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.