Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

musicie mieć strasznie zajechane fury ze mną na czele... podliczając wasze przebiegi i wiek waszych aut. Popatrzcie na allegro tam same jeżdżące do kościoła 15 letnie rodzynki z przebiegiem +\- 180 k/km :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam licznikowe 205000, a pewnie jest przynajmniej raz tyle:grin: Najważniejsze, że jeździ :decayed:

Opublikowano

Dorwałem miejsce postojowe w garażu podziemnym 200 zł/m. Jakies 200 m od chaty, bo jak auto pod chmurką zostanie to felgi znikną tak szybko jak je kupie :facepalm:

Opublikowano
Ja mam licznikowe 205000, a pewnie jest przynajmniej raz tyle:grin: Najważniejsze, że jeździ :decayed:

Mi dzisiaj 245k wskoczyło

Opublikowano

Ja za garaż płacę 246 zł. Ponadto robię 8-9k rocznie. Na liczniku pewne 273:wink:

Opublikowano

Kurde, to ja też wynajmę miejsce garażowe, bo mam okazję za 70 zł/msc:slina: To tak kradną u was felgi ? :facepalm:

Opublikowano

Być może nie kradną, ale spokój jest bezcenny:wink:

Opublikowano
Kurde, to ja też wynajmę miejsce garażowe, bo mam okazję za 70 zł/msc:slina: To tak kradną u was felgi ? :facepalm:

Kradną i to na potęge, żadne zabezpieczenia nie pomogą. Niedawno passek b6 stał pod lidlem na ładnych felach. Długo na nich nie postał, potem czerwone cegły :facepalm::facepalm:

Opublikowano
Kurde, to ja też wynajmę miejsce garażowe, bo mam okazję za 70 zł/msc:slina: To tak kradną u was felgi ? :facepalm:

Kradną i to na potęge, żadne zabezpieczenia nie pomogą. Niedawno passek b6 stał pod lidlem na ładnych felach. Długo na nich nie postał, potem czerwone cegły :facepalm::facepalm:

Nie no cegły to na bogatości stawiają, zazwyczaj się na tarczach zostawia :decayed:

Opublikowano
Ja mam licznikowe 205000, a pewnie jest przynajmniej raz tyle:grin: Najważniejsze, że jeździ :decayed:

Mi dzisiaj 245k wskoczyło

a jam mam 234 tyś a w realu 320 tyś także jeszcze na dotarciu :grin: a w audi 80 jak kupowałęm u hitlera to 242 było a realu kij wie ja już grubo ponad 100 tyś przez 8 lat zrobiłęm i żadnych remontów ani skrzyni ani silnika nawet pompa wspomagania jeszcze nie ruszana i hula 8 la na gazowni

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jakby ktoś chciał to od połowy października-początku listopada będę miał do odstąpienia zamykany box w garażu podziemnym na komandorskiej

Opublikowano

Panowie załatwiłem juz sprawe z tym moim nieszczesnym intercoolerem :hi:

Po rozmowie tel. ostatecznej i przedstawionych dowodach oraz nagraniach :naughty: kaska poszła na moje konto .

Dzieki za zainteresowanie i miły odzew z waszej strony :wink:

Opublikowano
Panowie załatwiłem juz sprawe z tym moim nieszczesnym intercoolerem :hi:

Po rozmowie tel. ostatecznej i przedstawionych dowodach oraz nagraniach :naughty: kaska poszła na moje konto .

Dzieki za zainteresowanie i miły odzew z waszej strony :wink:

i zepsułeś całą zabawę :grin:

Opublikowano

Krystian najlepszego!!

Opublikowano

dzisiaj byl ladny dzwon na estakadzie jadac od milenijnego 6 autek sie spotkalo nie wiele brakowalo a sam bym sie w nich wpakowal bo nawet baranom nie chcialo sie ustawic trojkatu a dzwon byl zaraz za zakretem

Opublikowano
dzisiaj byl ladny dzwon na estakadzie jadac od milenijnego 6 autek sie spotkalo nie wiele brakowalo a sam bym sie w nich wpakowal bo nawet baranom nie chcialo sie ustawic trojkatu a dzwon byl zaraz za zakretem

Pewnie 5 poprzednich też zapierdzielało jak Ty ale im nie udało się wyhamować :decayed:

Opublikowano

pewnie tak pogoda dzisiaj nie szczegolna do jazdy byla ale dobrze ze jutro we wrocku ma nie padac bo bede sie poruszal po 15 na motorku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.