Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

O której hamowni mowa?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

O której hamowni mowa?

na politechnice

Opublikowano

na PWr jest hamownia?! xD Gdzie?! może jako student dostanę zniżkę, albo zhamują za free :D

Opublikowano

no jest na moim W5

Opublikowano
na PWr jest hamownia?! xD Gdzie?! może jako student dostanę zniżkę, albo zhamują za free :D

Pytałem już Emila, ale jakbyś coś załatwił to daj znać :decayed:

Opublikowano
:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.

Opublikowano
:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.

Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone :naughty:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.

Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone :naughty:

Skąd wiesz ile miała, że mówisz że faktycznie tyle miała.... ale sierra to tył ? może 4 but przekłamuje ?

Opublikowano

A ile $ dla zwyklego ludzia absolwenta pwr hamowanie? a moze mozna korzystac z hamowni przez pare godzin. Modyfikować program i testować na rolce....?

Opublikowano
  • Autor
Na co tam polujesz? :wink:

mam upatrzonego santa fe 2005 z 150 konnym CRDI 4x4 full opcja na szarych skórach bez navi. 1 właściciel, kupiony w kraju. Nalatane 170tyś z książką do końca. Fura jest ojca kolegi jedyne co to musi się ogarnąć z ceną bo więcej jak 20k za to koreańskie pudełko nie zapłacę.

U

wierz mi, że za te kilka słów masz od nas tutaj wszystkich zebranych kopacza w dupacza

spoko wodza jak się sprzeda to będę szukał B6 1.8TQ w avancie. TDI z grupy VAG po roku 2002 nie wchodzi dla mnie w grę :wink:

Opublikowano
TDI z grupy VAG po roku 2002 nie wchodzi dla mnie w grę :wink:

bo ???

Opublikowano
  • Autor

bo nie są w tych pieniądzach które mogę zainwestować w auto to raz a dwa że nie będę jakichś pompowtrysków czy innego drogiego ustrojstwa wymieniał :decayed:

tak wyglądała moja dzisiejsza droga z pracy... v max 40km/h:facepalm:

Opublikowano

Co to za nuta? :eusathink:

Opublikowano
bo nie są w tych pieniądzach które mogę zainwestować w auto to raz a dwa że nie będę jakichś pompowtrysków czy innego drogiego ustrojstwa wymieniał :decayed:

tak wyglądała moja dzisiejsza droga z pracy... v max 40km/h:facepalm:

Każdy się boi tych pompowtrysków nie wiedzieć czemu....

Opublikowano
  • Autor
Co to za nuta? :eusathink:

Każdy się boi tych pompowtrysków nie wiedzieć czemu....

boją się ci którzy znają cenę naprawy jak padną.

Opublikowano

Ooo Panie... grubeee :naughty::kox:

Opublikowano
Co to za nuta? :eusathink:

Każdy się boi tych pompowtrysków nie wiedzieć czemu....

boją się ci którzy znają cenę naprawy jak padną.

Amen. Swego czasu miałem styczność z passatem b5fl na pompowtrychach. Bodajże po 4 latach miał nalatane około 320 tysięcy, łożesz k**wa mać, pamiętam jeszcze jak gościu k**wami rzucał na to auto i mu buty w zderzak ładował... Same pompki go wyniosły wtedy 750/sztukę, robocizna, kalibracja, do tego doszedł rozrząd kompletny, płyny, filtry, z robocizną zostawił ponad 8k. Uwierzcie mi, że jest to droższa zabawa, niż z VP44 w moim, czy Spartana V6. U nas jeszcze hydraulika wchodzi w grę, ale nawet z tym z robocizną się zamykasz w 5,5-6k. Hydraulika jest do uratowania odmą z nowszych modeli, a na pompki nigdy nie wiesz, na co trafisz.

Opublikowano

Ceny juz pospadały nie jest źle :decayed:

Opublikowano
:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.

Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone :naughty:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.

Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone :naughty:

Skąd wiesz ile miała, że mówisz że faktycznie tyle miała.... ale sierra to tył ? może 4 but przekłamuje ?

Ta sierra miala 2.0 L 105KM i napęd na tył, z tego co wiem to też tam robili quattro ale wyników nie znałem. Kumpel tez robil honde accord 2 l i miał książkowe 150KM. Może tak jak piszesz, że na 4 łapy przekłamuje...

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

A ile $ dla zwyklego ludzia absolwenta pwr hamowanie? a moze mozna korzystac z hamowni przez pare godzin. Modyfikować program i testować na rolce....?

Hamowanie nie jest dostępne dla zwykłych śmiertelników :decayed: no chyba, że tam kogoś znasz. Ostatnio chyba jakiś zakaz mają bo nie mogę się doprosić ponownego hamowania.:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ooo Panie... grubeee :naughty::kox:

dzisiaj wyszła świeża płyta Gurala projekt jeden z życia moment. Zapierdzieliłem świeże granie wczoraj do hujdaja. Jutro bedę sie bujał po mieście:banan: Głośno , powoli i w oparach przepalonego oleju :naughty:

Opublikowano

Ooo Panie... grubeee :naughty::kox:

dzisiaj wyszła świeża płyta Gurala projekt jeden z życia moment. Zapierdzieliłem świeże granie wczoraj do hujdaja. Jutro bedę sie bujał po mieście:banan: Głośno , powoli i w oparach przepalonego oleju :naughty:

Robisz to źle! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.