Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aj szczuraz...to może ja się odezwę, bezautowiec, zrób zdjęcia środka, co Ci szkodzi? A tak, może zyskasz większe zainteresowanie, mógłbyś może dodać, że auto jest w klubie? I zawsze, jak ktoś będzie zainteresowany, to prześledzi historię auta? Co w nim robiłeś ostatnio/wymieniałeś, im więcej szczegółów tym kupujący jest zainteresowany?

Powiem Ci że w Polsce to nie ma reguły, jest tylko jedna żelazna reguła: CENA CZYNI CUDA :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak zanosicie podanie do pracy, to myślicie, że potencjalnemu chlebodawcy chce się czytać wszystkie szczegóły czym się z przeszłości zajmowaliście? Ma na to wyjebane, żeby czytać CV na 5 stron, tak samo kupujący auto, najważniejsze informacje, jeśli wzbudzi w potencjalnym kupującym zainteresowanie, to zadzwoni i dopyta o wszystko, co go interesuje. A tak opisze wszystko w szczegółach i ogółach, a przez telefon i tak "tajm łejster" i tak zapyta o to, co i tak już jest w ogłoszeniu. Ja wy***ałem w ogłoszeniu referat jak nie wiem, a w PW i tak dostawałem pytania na temat tego, co już było napisane w ogłoszeniu. Po prostu im dłuższe, tym wiara mniej uwagi przykuwa na czytanie. Fotki wzbudzają większe zainteresowanie samochodem, niż sam opis, dlatego Maciek, chociaż ze dwie foty wnętrza wrzuć.

Opublikowano

Ja nie zaniose CV do pracy, bo walna mnie gdzie im pasuje, to nie musi być referat na 5stron kaju, wiadomo, ale przynajmniej z grubsza wypisane co szczuraz zrobił z tym autem. A to, że dostawałes PW z pytaniami, na które odpowiedzi byly w ogloszeniu to swiadczy o tym, ze ludzie czytaja bez zrozumienia.

A ze zdjęciami to widzę, że wszyscy sie zgadzają czyli szczuraz, więcej fotek! :D

P.S. Tylko się nie zakręć i nie wrzuć swoich:P

Opublikowano

Albo Ewy, bo będą bardziej pytać o jej przebieg i modyfikacje, niż fury :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra dodałem jakieś archaiczne foto żebyście nie sapali :grin:

Kaju odkopałem przez przypadek

2012_04_08_005.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Osz k**wa :kox: już widze moją na tym :decayed:

Opublikowano

Nowa strona ze zdjeciami archiwalnymi, dzisiaj chlopaki z AKP spotykaja sie w SKY TOWER Miejsce spotkań Dolnośląskie Spotkania AKP

[h=5]SKYTOWER 18.00 strefa ZIELONA lub CZERWONA (tam gdzie będzie pusto). Udamy się na kawę, bilard itd - Info ze strony AKP :wink:[/h]

Opublikowano
Nowa strona ze zdjeciami archiwalnymi, dzisiaj chlopaki z AKP spotykaja sie w SKY TOWER Miejsce spotkań Dolnośląskie Spotkania AKP

SKYTOWER 18.00 strefa ZIELONA lub CZERWONA (tam gdzie będzie pusto). Udamy się na kawę, bilard itd - Info ze strony AKP :wink:

Już dzwonili z informacją :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek wybierasz się ? :naughty:

ja i tak odpadam :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj nie, ale niedługo będę, tylko furę trochę poogarniam :decayed:

Opublikowano

mnie nie będzie dzisiaj źle się czuje.

Opublikowano

ja pitole gaz w takim aucie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

i duuuużo plaka na silniku :naughty:

Opublikowano

Przestań nie wiesz co mówisz a chciałbyś mieć w przypadku tego S8 w kieszenie 400 zł mięsiecznie zaoszczędzone on spali 25 litrów gazu a benzynki 20 to sobie przelicz robiąc 1.5 tyś km miesięcznie

Opublikowano
Przestań nie wiesz co mówisz a chciałbyś mieć w przypadku tego S8 w kieszenie 400 zł mięsiecznie zaoszczędzone on spali 25 litrów gazu a benzynki 20 to sobie przelicz robiąc 1.5 tyś km miesięcznie

Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!:wink:

Opublikowano

Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!:wink:

Pieprzenie:p

Bylem pod milenijnym ale nikogo nie bylo, pozatym dzis vivaro cywilki wpadly i trzepali mk4 ktore w sumie stalo obok mnie:)

Opublikowano

Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!:wink:

Pieprzenie:p

Bylem pod milenijnym ale nikogo nie bylo, pozatym dzis vivaro cywilki wpadly i trzepali mk4 ktore w sumie stalo obok mnie:)

Trafiłeś na beznadziejny dzień pod MM :decayed:

Opublikowano

A czego oni tam szukali, szczęścia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.