Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeca już żem wypity

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przeca już żem wypity

Przyjechać po Ciebie ?

Opublikowano

dobra to moze spotkajmy sie za tydzien

Opublikowano

Jestem ZA :banan:

Opublikowano
Emil uświadom prosty lud, żeby później nie było jęków że paździoch etc.

http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/audiczka-a4-2-0-lpg-uda-sie-pomozecie-252806/#post3150296

Napisałem coś, ale w doopie to mam niech ludzie się męczą.

Opublikowano

człowiek chciał pomóc ale widać uparty lud :facepalm: c**j niech kupują i cieszą się a jak później pokarzą się wątki a awaryjności to wyśmieję

Opublikowano
człowiek chciał pomóc ale widać uparty lud :facepalm: c**j niech kupują i cieszą się a jak później pokarzą się wątki a awaryjności to wyśmieję

okłamują siebie mówiąc, że 500 ml na 1k km to norma :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jakoś w tym aucie co kupiłem ani razu nie zobaczyłem OIL MIN a w ALTie to po miesiacu :facepalm:

Opublikowano

Heh ktoś tam na dodatek mówi że osiągi ALT-a i 1.8T sa identyczne lol :D Cena jest najważniejsza, niechaj auto bedzie straszliwie rozkurwione ale żeby cena była, a jak wiadomo ALTY chyba sa najtansze w B6 nie liczac 2.5tdi.

Wczoraj gadalem z jednym handlarzem, mowil ze kiedys dla jaj wzial najbardziej rozkuwione auto na placu u turasa za grosze, jakies volvo, wystawil za polowe ceny na allegro liczac od najtanszych modeli i ludzie chcieli sie pozabijac....

Bylo cale porysowane od krzaków, z elektryki nie działało tam nic, silnik sie dusił, środek po wozonych psach i swiniach, przebieg chyba z miliona turas skrecil, szpachla pekała i odpadała kilogramami, a jak handlarz gosciowi zjezdzal tym autem z lawety to ten "Panie" nie zarysuj Pan tylko...

Opublikowano

sa najtansze nawet od 2.5 tdi. Wiadomo w Polsce cena czyni CUDA :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

pomijając to że dla pewnych osób 130ps jedzie... to za 3 miesiące i tak będzie temat jak podnieść moc w 2.0 bo się okaże że jednak nie jedzie i nie jest tak ekonomiczne jak sprzedający zapewniał. Emil jak kupowałeś 1.8T to ostrzegałem że 12/100 MUSI wczochrać i tutaj niema zmiłuj. Tyle że 1.8T po programie już się jako tako odpycha.

Ja tymczasem wracam się grzać do wyra... :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

d9887fda8dcc4941049e6aa572bc9f67.jpg?1353839820 Aż poczułem święta :grin:

Opublikowano

Wiesz ALT 12 l tez pił a nie jechał także ja byłem przygotowany na taką ilość.

Opublikowano
Panowie ktos jest z Kłodzka ?

Potrzebuje pomocy :hi:

Tu same Wrocławiaki :wink: i bliska okolica... Z Kłodzka nie ma chyba nikogo

Opublikowano
Panowie ktos jest z Kłodzka ?

Potrzebuje pomocy :hi:

pewnie by chcial co by jakiegos szrocika obejrzeć od handlarza hehhe :)

Opublikowano
  • Autor

pisz na Wałbrzychu oni jakby nie było mają bliżej :wink:

Opublikowano

Siema panowie

Ktoś może dłubał przy mechanizmie wycieraczek w B6?.

Stanęły w miejscu i muszę to rozebrać

Pozdro

Opublikowano
Siema panowie

Ktoś może dłubał przy mechanizmie wycieraczek w B6?.

Stanęły w miejscu i muszę to rozebrać

Pozdro

Ja dłubałem. Kupiłem nowe w ASO :polew::polew::polew::polew:

Ale podobno piszą, że jak staną to już nie da się ich odratować.

Opublikowano

Ja dłubałem i śmigają do dzisiaj przednia jak i tylna:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.