Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chyba już po fakcie :decayed:

Ku@!a zagotowałem dzisiaj hondę :facepalm: ...wentylator się spalił :facepalm:

to odporne silniki jak w porę ją wystudziłeś to główki nie trzeba będzie ruszać :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ku@!a zagotowałem dzisiaj hondę :facepalm: ...wentylator się spalił :facepalm:

to 300 już nie lata ? :decayed:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Spoko, już się ustawiłem do warsztatu..

Nie krzyknęli tyle ,żebym sam się za to chciał zabierać :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zatartych-wycieraczek-30501/

Ogarnij to i sam zrobisz....

Siema

Myślałem ,że sam zrobię ale po przeczytaniu 15 stron z opisami strat, postanowiłem poświęcić 120 pln i nie wk...wiać się jak coś rozjebię.

Zapitalają jak złeee

Opublikowano

to odporne silniki jak w porę ją wystudziłeś to główki nie trzeba będzie ruszać :wink:

Nie no od razu zczaiłem że temp zaczyna rosnąć i że wentylator się zatrzymał :wink: Obyło się bez większych szkód :banan:

Hornet, wentylator już leży na wymianę także już będzie latać 300 :naughty:

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Dobrze, że nie AKNa.

U mnie siedzi AFB :wink:

Opublikowano

Toż to to samo :wink: charakterystyka ECU była inna, reszta to samo :wink: jaki miałeś czas operacyjny zmiany poduchy pod silnikiem?

Opublikowano
Toż to to samo :wink: charakterystyka ECU była inna, reszta to samo :wink: jaki miałeś czas operacyjny zmiany poduchy pod silnikiem?

Ja tam nie wiem...nie znam się :decayed:

Poduchę wymieniłem w 1h :wink: bez podnośnika/kanału...na własnoręcznie zmodzonych najazdach z pustaków i profili stalowych :grin:

Opublikowano

A która Ci poszła?

Opublikowano

Prawa, a teraz już słychać lewą :facepalm:

Opublikowano

No ja właśnie lewą będę robił w poniedziałek.

Opublikowano

Kto jutro będzie pod MM? :wink: Chyba wreszcie dotrę:whistling:

Opublikowano

ja bede bo podobno kaju ma byc :D

Opublikowano

Ja jestem :wink:

Opublikowano

To ja też sie pojawie poznam Karola :wink: a tymczasem koledzy wasze zdrówko :drunk:

Opublikowano
  • Autor

ja nie wiem jak będę się czuł... jak mi trochę przejdzie to podjadę

Potrzebuję 2 opony zimowe 13 cali w stanie bdb. Nie zalegają u kogoś ?

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Policja - niech nam żyje... hm... :) - YouTube!

Arek patrz jaka franca :decayed::facepalm:

Opublikowano

Ja moczę ryja kolejny dzień z rzędu i jutro mnie raczej nie będzie.... dzisiaj ryj obmywam Johny W:whistling:

Opublikowano
  • Autor

mi już te perfumy zbrzydły... wolę czystą ojczystą :naughty:

Opublikowano

Siema Panowie! :hi:

Poleciłby ktoś jakiegoś dobrego magika we Wrocławiu który wyciąga wgniotki parkingowe na przykład od drzwi? To ma piwko u mnie na jakimś spocie :decayed:

Opublikowano
Siema Panowie! :hi:

Poleciłby ktoś jakiegoś dobrego magika we Wrocławiu który wyciąga wgniotki parkingowe na przykład od drzwi? To ma piwko u mnie na jakimś spocie :decayed:

Ja mam obok klamki kierowcy małą ale bardzo wkurzającą mnie wgniotkę... Jak znajdziesz kogoś obytego to do mnie też rzuć namiar :wink:

Opublikowano

Okej :naughty: tak w ogóle śmigałeś jakoś ostatnio koło mostów warszawskich? Bo rzuca sie w oczy ten kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co wy gumowych młotków w domu nie macie ? :naughty: myk myk i po wgniotkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.