Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesołych :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Udało się zdążyć. Nawet przed :decayed: panowie, zdrowych i wesołych Wam życzę, kolego oca, uderz do mnie na PW, Ty mnie możesz kojarzyć, ale ja niestety nie ogarniam, za mało info o Tobie mam.

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj obskakuje 3 wigilie :slina::naughty: 3x razy barszcz z uszkami :decayed:

Opublikowano

Wesołych świąt wszystkim!

Opublikowano

Wesołych! :whistling:

Opublikowano
ja dzisiaj obskakuje 3 wigilie :slina::naughty: 3x razy barszcz z uszkami :decayed:

Ja bym za to danie oddał nerke :kox:

Opublikowano

ufff i po kolacji.... jednak miło jak się zostało.... moja się postarała w przenośni i dosłownie....:naughty::whistling:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Nie wiem czy moczyć ryja czy jechać gdzieś na pasterkę... może jakiś spot o 00:00 ?

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

20121224051.jpg

20121224050.jpg

:kox::kox::kox:

Opublikowano
ufff i po kolacji.... jednak miło jak się zostało.... moja się postarała w przenośni i dosłownie....:naughty::whistling:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Nie wiem czy moczyć ryja czy jechać gdzieś na pasterkę... może jakiś spot o 00:00 ?

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

http://s6.postimage.org/cwu0wnttd/20121224051.jpg

http://s6.postimage.org/nv5aeuiep/20121224050.jpg

:kox::kox::kox:

No. U mnie :wink:

Opublikowano

Wesołych świąt wszystkim! :)

Nie wiem czy ja jestem jakiś lewy czy coś, ale znowu ułamałem bagnet od oleju. Macie może jakiś dobry namiar gdzie takie coś zdobyć do AEB? Czy zostaje mi alledrogo? z góry dzięki ;)

Opublikowano

co to Ty z nim robisz??

Opublikowano

Pany, jak robimy spota to pisać, jak nie to idę spać ^^

Opublikowano

Pada hasło i wujek jest :decayed:

Opublikowano

cisza :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Wesołych świąt wszystkim! :)

Nie wiem czy ja jestem jakiś lewy czy coś, ale znowu ułamałem bagnet od oleju. Macie może jakiś dobry namiar gdzie takie coś zdobyć do AEB? Czy zostaje mi alledrogo? z góry dzięki ;)

mam też jeden na swoim koncie :wink: gówniany plastik i tyle

Ja już nakirany jestem i nie ruszam się z domu.

Opublikowano
co to Ty z nim robisz??

Wkładam, wyciągam, wkładam, wyciągam :decayed:

Opublikowano
co to Ty z nim robisz??

Wkładam, wyciągam, wkładam, wyciągam :decayed:

A kobite masz? Dobrze, że czegoś innego jeszcze nie złamałeś od tak prostej czynności :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

gdzieś mi płyn chłodniczy spyla :thumbdown: musiałem coś uszkodzić przy szorowaniu o studzienki :doh:

Opublikowano

pijo coś??? Ja już ryja zmoczyłem...

Opublikowano

Ja dzisiaj chyba podgonie do starego klubu może coś podegrać parę kawałków, potem odcinam w loży :decayed:

Opublikowano

ja zaś bania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.