Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jakby ktoś miał 100 litrów to ja chętnie wezmę a jak mi przywieziecie do domu to już na pewno wezmę :jerk:

ja będę miał i Ci podwiozę. Z dowozem wyjdzie 7zł/l. daj adres :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju luuuzik :wink: Jajca sobie robimy w końcu... :whistling::banan:

Opublikowano
Kaju luuuzik :wink: Jajca sobie robimy w końcu... :whistling::banan:

:decayed::decayed: :dancing:

Opublikowano

kaju w WP, ropowanie ma czesto miejsce...

Opublikowano

Jak szlachta się bawi, na koszta nie patrzy. Kraj przecież bogaty :decayed:

Opublikowano
kaju w WP, ropowanie ma czesto miejsce...

Wiem :wink:

Opublikowano
:banan::banan::polew::polew::polew: za nasze podatki
Opublikowano
:banan::banan::polew::polew::polew: za nasze podatki

Koorwa, poszedłeś po flaszke po mojej wypowiedzi?! :kox:

Opublikowano

Już ją wypiłem :grin:

Opublikowano
Już ją wypiłem :grin:

To jeszcze nam tutaj napisz jakie paliwko będziesz zalewał do skodillaca od dnia dzisiejszego i za każdym razem przybijaj piątala chłoptasiom na stacjach, jak Ci będa proponowali te lepsiejsze i droższe :decayed:

Opublikowano

Będe lał lukoil pb 95 :grin:

Opublikowano

Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Opublikowano
Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Nie pij więcej... :decayed:

Opublikowano
Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

A właśnie się składa że mam! :decayed:

Opublikowano
Będe lał lukoil pb 95 :grin:

W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

karton nie wystarczy ??? klatkę kupisz jutro czy taki ninja i wychodzi ?

Opublikowano
Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa

Opublikowano
Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa

Miałeś dzwonić :whistling:

Opublikowano

no miałem i co? znowu zapomniałem...:facepalm: co jutro robisz??

Opublikowano

Z rana coś mam w Osw do załatwienia, przedzwoń koło południa :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.