Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo to jest chory kraj..

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to już nic nie będę mówił... rozumiem pracę - musi ktoś pracować ale żeby nie wygospodarować sobie 1-1,5h na męskie pogawędki.... :facepalm:

Tyle w temacie :decayed:

Opublikowano

Hornet u mnie w Jeleniej jest tak samo... paru ludkow jest ale jak trza sie spotkac to kazdy ma pranie sranie malowanie i inne takie

Opublikowano
Hornet u mnie w Jeleniej jest tak samo... paru ludkow jest ale jak trza sie spotkac to kazdy ma pranie sranie malowanie i inne takie

Dzisiaj doszliśmy do wniosku, że mamy wyje....ne. Tak czy siak spotykamy się na niedzielną kawkę.. kto będzie chciał może zawsze zadzwonić :decayed:

Opublikowano

Gdyby nie to ze 100 mam to bym przyjechal ;P

tez mam wyje...ne Ci co rezaja to maja kontakt i w garazyku spotkania sa ;P

Opublikowano
Gdyby nie to ze 100 mam to bym przyjechal ;P

tez mam wyje...ne Ci co rezaja to maja kontakt i w garazyku spotkania sa ;P

Ja mam 80 i jak jestem, to się pojawię w wolnej chwili :wink:

Opublikowano

Wczoraj powrót z zakopanego, na zakopiance 40km w 2 godziny :facepalm::facepalm::facepalm: tyle aut to ja nigdy nie widziałem.

Opublikowano

ja na zakopiance potrafiłem 4km robić w 2 godziny;) także jeszcze było mało aut;)

Opublikowano

A na Hel którędy najlepiej się kierować? :eusathink:

Opublikowano

Ja tam zawsze jadę: Milicz Krotoszyn, Jarocin, Środa wrzesnia gniezno bydgoszcz itd.

Opublikowano

Czyli standard tak jak pokazuje zumi itd.

Trasa znośna? Dodam, że planuje dopiero tą trasę na kwiecień bo to na motocyklu

Opublikowano

Ta do Jarocina to bez poboczy ale mało TIRów. Potem lepiej, no i masz tam gdzieś A1 tylko nie wiem gdzie teraz jest wjazd na nią, dawno tamtedy nie jechałem.

Opublikowano

Spoko, jeszcze jest trochę czasu na zaplanowanie trasy :wink: bo gps'om to ja nie ufam :whistling: Już kiedyś bym zielonym wpadł w 4metrowy wykop :whistling::grin:

Opublikowano

Musiałeś mieć nie aktualną mapę. Od kiedy używam AutoMapę z najnowszą mapą nie ma przygód typu offroad :D

Opublikowano
Musiałeś mieć nie aktualną mapę. Od kiedy używam AutoMapę z najnowszą mapą nie ma przygód typu offroad :D

Właśnie mapa była świeżutko wrzucona przed trasą i wyprowadziła mnie na drogę która się dopiero budowała... było ciemno, pani kazała skręcić z prawo...a tam kawałek asfaltu i wyebany dół :shock3::grin: a wcześniej na jakiś teren działkowców "sahara" :polew:

Opublikowano

musisz wyłączyć drogi gruntowe to nie będzie Cię po takich prowadziła :grin:

Opublikowano

A pierdziele...nie ufam tej Pani z plastikowego pudełka :grin::wink:

Opublikowano

Hornet ma rację, musisz ustawienia jeszcze porobić. Ja swego czasu jak ganiałem solówką w krajówce, to zrobiłem sobie pod wymiary auta nawet, wszędzie mnie doprowadziła tak, jak powinna, kilkanaście razy ją brałem pod h*j, żeby zobaczyć, czy sobie da radę i dawała - polecam jak Emil automape :wink:

Opublikowano

DOkladnie stary po berlinie ganial na automapie EU i dawala rade na 7calowej navi

ja po eu latalem na tomtomie to w hloandi brykla moze ze dwa razy a tak to luzik non stop

teraz po pl latam na nokiowej i tez git

Opublikowano

Na holenderskich rozjazdach każda navi się potrafi pogubić, ale to też zależy gdzie :wink: bo wiesz... Holandia to taki kraj, gdzie nawet navi lubi przypalić zielska i mieć różne wizje... :guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.