Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a byli ludzie byli :wink4:

2 x 100 C4

1 x A6 C4

1 x A4 B6

1 x A4 B5

było jeszcze jakies OOOO ale nie wiem kto to był i co to za model byl gdyz zajełam sie diagnostyka A4 kolezanki bo ma taki sam problem jak ja miałam :naughty:

widze, ze juz ktos poprawil kolezanke, ta druga B6 to bylem chyba ja, jesli chodzi Ci o ta srebrna... pozdr.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm... :mysli: no dobra to byłeś Ty :wink4:

Opublikowano

Nie wiem czy moge to napisać w tym dziale, ale stwierdziłem ze tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem osób z Wrocławia :) Mianowicie, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbaga. Podlaczenie do VAG'a i diagnostyka w Audi Centrum Wrocław to 250 zł. Czy mógłbym ktoś z was drodzy koledzy i koleżanki pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu? Drugi problem to wymiana żarówki prawego światła postojowego, ale z tym to już chyba sobie poradze :)

Opublikowano

Witam.

Panowie a planujecie jakiś spocik pomiędzy 14 a 17 sierpnia?

Będę wówczas we Wrocku i mam parę pytań odnośnie furmanki?

P.S. Niedzielny spot o 18.00 jak dla mnie jest trochę za późno (w tych godzinach zazwyczaj robię zakupy na Bielanach i potem :audi: po A4 do domu)

Opublikowano

Nie wiem czy moge to napisać w tym dziale, ale stwierdziłem ze tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem osób z Wrocławia :) Mianowicie, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbaga. Podlaczenie do VAG'a i diagnostyka w Audi Centrum Wrocław to 250 zł. Czy mógłbym ktoś z was drodzy koledzy i koleżanki pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu? Drugi problem to wymiana żarówki prawego światła postojowego, ale z tym to już chyba sobie poradze :)

drogi kolego jestes z Wro a ani razu Cie nie bylo na spocie

odbywaja sie one co niedziela pod mostem MM od godz 18 kolo hali Orbita

jesli sie zjawisz to mozliwe ze bedziesz mial pomoc od reki

wystarczy przyjechac i zapoznac sie z ludzmi

Opublikowano

Nie wiem czy moge to napisać w tym dziale, ale stwierdziłem ze tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem osób z Wrocławia :) Mianowicie, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbaga. Podlaczenie do VAG'a i diagnostyka w Audi Centrum Wrocław to 250 zł. Czy mógłbym ktoś z was drodzy koledzy i koleżanki pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu? Drugi problem to wymiana żarówki prawego światła postojowego, ale z tym to już chyba sobie poradze :)

Jeśli jeszcze jest problem to zapraszam do firmy BoTronic na ulicy Kochanowskiego 24b. Aktualnie tam pracuję. Odczytanie błędu i skasowanie to koszt około 50 zł. W razie pytań wal na gg albo pw

Opublikowano

drogi kolego jestes z Wro a ani razu Cie nie bylo na spocie

odbywaja sie one co niedziela pod mostem MM od godz 18 kolo hali Orbita

jesli sie zjawisz to mozliwe ze bedziesz mial pomoc od reki

wystarczy przyjechac i zapoznac sie z ludzmi

Tak się składa że jestem dopiero od niecałych 2 tygodni na forum :) W zeszłą niedzielę nie mogłem się pojawić, ale postaram się przyjechać jutro

Opublikowano

Siemano Romano .........

Jak tam dzisiaj będzie jakiś spocik czy nie dacie rady ??> Jestem obecnie we Wrocku. Dajcie znać na.

Opublikowano

ja jadę (pierwszy raz)

Ile osób będzie.... ja mogę podjechać służbówką. Mam blisko tylko przeskoczyć przez ostatni grosz i jestem.

Deklarować się bo w innym wypadku zabieram się za piwko bo o 3 rano lecę w trasę.

Opublikowano

Ja przejechalem kolo tego parkingu kolo 21:30, zobaczylem tylko jedno audi cabrio (jakis starszy model) i nikogo wiecej z a4 :/ no to pojechalem sobie dalej :(

Opublikowano

Ja przejechalem kolo tego parkingu kolo 21:30, zobaczylem tylko jedno audi cabrio (jakis starszy model) i nikogo wiecej z a4 :/ no to pojechalem sobie dalej :(

czy ja nie wyraznie napisalam ze spot jest o 18??????? :wink4:

o 21:30 wszyscy juz siedza na wyzerce :tongue4: gdzies w knajpie albo przenosza sie w inne miejsce, a kolega z cabrio zielonego mocno obnizonego jest ok, mogles zagadac to by powiedzial gdzie ludziki pojechaly :wink4:

Opublikowano

Zgadza sie, część osob zgłodniała w tym i ja :) no i wiadomo gdzie pojechalismy :D

Opublikowano

Ehh w takim razie postaram sie w przyszlym tygodniu podjechac szybciej :) A jezeli mozna wiedziec to gdzie smigacie na jedzonko?

Opublikowano

Ehh w takim razie postaram sie w przyszlym tygodniu podjechac szybciej :) A jezeli mozna wiedziec to gdzie smigacie na jedzonko?

jezdzimy do SAMOSA na gyrosa- boczna Grabiszynskiej

albo do DOBREJ PIZZY na bulwarze Ikara

czasami McDonalds na Legnickiej ale 2 pierwsze pozycje sa najbardziej pewne

kiedys byla jeszcze pizzeria na Borowskiej :tongue4:

ZAPRASZAMY!!!!!! :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie.Czy w tą niedziele jest spot? BO przyjechałbym chetnie poznać trochę ludź z Wrocławia

Opublikowano

Ja bede , planuje sie pokazac bo nie bylem od 3 tyg a tyleczek a aucie zmieniłem :)

Opublikowano

kiedy jakis spocik we wrocku??ja na bank moge byc 28 wrzesnia :) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.