Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja dzisiaj jezdzilem po letnie, to wszedzie tlumy...pany zarysowalem lakier na feldze ;/ gdzie moge kupic w spray'u lub mniejsza by zaprawic? Niedlugo bym sie pokazal - i byscie ocenili

Motip (Wszystko Dla Auta) ul.Borowska :wink: Na miejscu Ci domieszają Twój odcień

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Ja też jeszcze nie myję :decayed:

I tak ostatnio wyjątkowo czyste to Twoje wozidło było :naughty: Nawet można było się oprzeć :whistling::decayed:

Strasznie dużo aut tam dzisiaj stało, bo przechodzę tam codziennie kilka razy :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bo te osrane aixamy powystawiali przed lokal nawet nie ma gdzie zaparkować a jak wjedziesz do środka na plac to wielkie halo. Troche sie wkurwiłem jak chciałem na moment stanąć w środku żeby podejść do ICH sklepu a oni z ryjem że jakaś kartka gdzieś wisi :facepalm:

Opublikowano

bry:hi: dzis u mnie w bloku kolesiowi na auto spadły gąśiory z dachu ma rozbitą szybę i zniszczony dach to administracja sie nie wypłaci :banan:

Opublikowano
  • Autor

masakra... :shock3:

zalegają u kogoś opony 225/45/17 lub 215 ? nie musza być igła wystarczy że będą przed ogranicznikiem. Muszę zerwać swoje i założyć na fele inne żeby ogarnąć czy to opony tak k**ewsko huczą czy może coś z felgą się stało.

Opublikowano

Pany Hornet dzisiaj nie może pić.. Ma ktoś ochotę na wódeczke ja stawiam :decayed:

Opublikowano
Pany Hornet dzisiaj nie może pić.. Ma ktoś ochotę na wódeczke ja stawiam :decayed:

czy ja powiedziałem, że nie mogę pić... czy że nie pijemy u Krystiana ..... :facepalm: Paciulok dzisiaj jedzie do brata coś tam robić więc dlatego nie może...

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

masakra... :shock3:

zalegają u kogoś opony 225/45/17 lub 215 ? nie musza być igła wystarczy że będą przed ogranicznikiem. Muszę zerwać swoje i założyć na fele inne żeby ogarnąć czy to opony tak k**ewsko huczą czy może coś z felgą się stało.

już coś huczy ?? Więcej jeździj tym samochodem to ułoży się :polew:

Opublikowano

To w takim razie pijemy u chopina przeciez tak się deklarował.:decayed:

Opublikowano
Jutro z rańca startuję po tą maszynkę

Quad Honda TRX 450R s 2005 roku Super STAN POLECAM Pabianice ? Tablica.pl :kox:

Także tego... do odcięcia :hi::decayed:

fajny :kox:

Ja skończyłem drinkować (0,5L) żurawinowej ze sokiem i idę spać.

Opublikowano
To w takim razie pijemy u chopina przeciez tak się deklarował.:decayed:

u mnie spoko tylko jak zrobie mieszkanie :) narazie jeszcze wszystko w kartonach i nie chce mi sie szafek skręcać :P

Opublikowano

Ja pier**le co za leń tydzień temu byłeś w tym samym miejscu :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Jutro z rańca startuję po tą maszynkę

Quad Honda TRX 450R s 2005 roku Super STAN POLECAM Pabianice ? Tablica.pl :kox:

Także tego... do odcięcia :hi::decayed:

fajny :kox:

Ja skończyłem drinkować (0,5L) żurawinowej ze sokiem i idę spać.

No i maszynka w garażu :naughty: ...to jest szatan :slina: Nawet sąsiad już na policje dzwonił :polew: przeorałem mu podjazd :polew:

Opublikowano
przeorałem mu podjazd :polew:

Musiał! :kox:

Opublikowano
przeorałem mu podjazd :polew:

Musiał! :kox:

Za karę :whistling::grin:

Opublikowano

"Nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka..." :polew:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś przednie błotniki do a4 na stanie ?

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy ktoś z was ogarnoł by zaprogramowanie lamp w B7 żeby amerykę zrobić ? :D oczywiście odpłatnie.

Opublikowano
  • Autor

Pytaj cwiary może to ogarnie

Opublikowano

Na bank to cwiara ogarnie. Numer do niego masz w podpisie jego profilu

Opublikowano
ma ktoś przednie błotniki do a4 na stanie ?

Podwinęły się? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.