Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A od kiedy fabryka zaleca lać 5W40 do 1,8T? Sprawdzajcie sobie specyfikację zawsze... :whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A od kiedy fabryka zaleca lać 5W40 do 1,8T? Sprawdzajcie sobie specyfikację zawsze... :whistling:

w aso Wrocław lali mi do tego motoru wczesniej:

SLX.PROF 5W30

Opublikowano
A od kiedy fabryka zaleca lać 5W40 do 1,8T? Sprawdzajcie sobie specyfikację zawsze... :whistling:

w aso Wrocław lali mi do tego motoru wczesniej:

SLX.PROF 5W30

Bo właśnie taki zaleca fabryka... Uwierzcie mi, te tęgie głowy inżynierskie nie nadają norm olejowych dla danego silnika bez powodu... :whistling:

Opublikowano

Dziękuję - pozdrawiam :grin:

Opublikowano

Dziękuję - pozdrawiam :grin:

Znaaaaaam, znaaaaaaaam, znaaaaamm... :decayed:

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Daj mu wydorośleć... :whistling:

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Aż samo ciśnie się na usta stwierdzenie: NICZYM SZCZUR :decayed:

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Aż samo ciśnie się na usta stwierdzenie: NICZYM SZCZUR :decayed:

do 240 jeszcze ośka ogarnie ale więcej to już przesada

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Aż samo ciśnie się na usta stwierdzenie: NICZYM SZCZUR :decayed:

+300!!!!! :nabijasie:

Opublikowano

Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

Szczurek, gratulacje wyboru, TDI jedyny słuszny wybór :naughty: ( Komentarze posiadaczy BP surowo wzbronione :polew: )

Opublikowano
Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

Gratulacje :thumbup1:

Opublikowano
Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

Szczurek, gratulacje wyboru, TDI jedyny słuszny wybór :naughty: ( Komentarze posiadaczy BP surowo wzbronione :polew: )

Mówiłem Ci, jak brałeś koła, powiem Ci jeszcze raz... Wiesz co robisz....? Zastanowiłeś się trzy razy i podrapałeś po jajkach..? :whistling::decayed:

Opublikowano

Tesciowa mnie juz uprzedzila, ze mam jeszcze czas do namyslu :polew:

Opublikowano
Tesciowa mnie juz uprzedzila, ze mam jeszcze czas do namyslu :polew:

To jak Teściowa uprzedza to myśl chłopie myśl :decayed:

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Oj tam oj tam od razu diesel. Przeciez widzisz ze koles ma te 300 km i jakoś jeździ :)

Opublikowano

W ośce ??:facepalm: Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla :polew:

Oj tam oj tam od razu diesel. Przeciez widzisz ze koles ma te 300 km i jakoś jeździ :)

ta ma :facepalm:

Opublikowano
Tesciowa mnie juz uprzedzila, ze mam jeszcze czas do namyslu :polew:

To jak Teściowa uprzedza to myśl chłopie myśl :decayed:

Ja już bym nawet nie marnował życia na myślenie, tylko sp***dalał ile sił w nogach :grin:

Opublikowano

NIgdy nie zakładajcie się ze spawaczem o flaszkę

9gxzfG.jpg

Opublikowano

ta ma :facepalm:

krzywe nogi jak sra?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.