Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja prawie pod koronę po błotnik gnałem :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dotarłem przed 18 jakoś.

Opublikowano

szczuraz, jak korona to moje okolice sa :) a za spota, podziekowal :) i za odprowadzenie na Kromera :)

Opublikowano
szczuraz, jak korona to moje okolice sa :) a za spota, podziekowal :) i za odprowadzenie na Kromera :)

Wybrałem narówniejszą z możliwych tras :wink:

a ja prawie pod koronę po błotnik gnałem :facepalm:

Zrobiłeś to z własnej nieprzymuszonej woli i chwała Tobie za to :decayed:

Opublikowano

:hi:

dobry Panowie

Opublikowano
  • Autor

Siemano !

Zanabyłes już jakiś dupowóz ?

Opublikowano

Ja mam na sprzedaż swojego jakby ktoś chciał czy coś :whistling:

Opublikowano
Ja mam na sprzedaż swojego jakby ktoś chciał czy coś :whistling:

tzn jakiego ?

Opublikowano

B6 Avant.

Opublikowano
B6 Avant.

Dlaczego sprzedajesz ? Przecież dopiero kupiłeś.. zdążyłeś porobić przynajmniej ?

Opublikowano

Konkrety to MY02, aym+multi, skóra banan, tempo, fis, szyby wszystkie w prądzie, do opłat, wszystko działa, oddam za 16. Lekko dostała w ryja, wszystko udokumentowane fotami.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

B6 Avant.

Dlaczego sprzedajesz ? Przecież dopiero kupiłeś.. zdążyłeś porobić przynajmniej ?

Nie podchodzi mi po prostu.

Opublikowano
B6 Avant.

Jaki tam motor siedzi ?

Opublikowano
Konkrety to MY02, aym+multi, skóra banan, tempo, fis, szyby wszystkie w prądzie, do opłat, wszystko działa, oddam za 16. Lekko dostała w ryja, wszystko udokumentowane fotami.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

B6 Avant.

Dlaczego sprzedajesz ? Przecież dopiero kupiłeś.. zdążyłeś porobić przynajmniej ?

Nie podchodzi mi po prostu.

bo?

Opublikowano

Piotrek, 2,5 155koni. Karol, po prostu nie ma tego czegoś i tyle, nie sprzedaje, bo się skrzynia czy silnik jebie -wręcz przeciwnie, chodzą perfekcyjnie, aż w szoku byłem, jak się przejechałem, nawet Ci nie szarpnie, wszystko płynnie się odbywa. Stan techniczny może cwiara potwierdzić - kupował to auto ze mną, przekopał wszystkie sterowniki wzdłuż i wszerz, wszystko jest cacy w tym aucie i sam powiedział, że sprzedając to zrobię komuś przysługę, no ale takie życie, jak się sprzeda, to chyba się szarpnę na coś jeszcze większego, ale jak się nie sprzeda, to przerejestruję na PL blachy i będę ganiał - nie mam aż takiego ciśnienia.

Opublikowano
  • Autor
B6 Avant.

Jaki tam motor siedzi ?

typowo Kajowy 2.5 tdi 155ps

Opublikowano
B6 Avant.

Jaki tam motor siedzi ?

typowo Kajowy 2.5 tdi 155ps

Bardzo dobrze mówisz, innego nie uznaję.

Opublikowano
  • Autor

ale mnie ubiegłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

setne sekundy... szybciej wyślij wciskasz :wink:

Opublikowano

Za długo czytasz i piszesz, ja zdążyłem pyerdolnąć referat, a Ty pół zdania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kiedy bedziesz we Wro a nie pitolisz żeś piękny :naughty:

Opublikowano

nie mam jeszcze nic, póki co jeżdżę, tym, co się nawinie. Głównie rower miejski :decayed:

dostałem od Młodego do jazdy Touarega V10 TDi ale paali to jak ... :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.