Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ginęli, giną i będą ginąć... brak wyobraźni i głupota... To nie motocykl zabija. Dlatego ja świadom siebie na dwa kółka nie siadam :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ginęli, giną i będą ginąć... brak wyobraźni i głupota... To nie motocykl zabija. Dlatego ja świadom siebie na dwa kółka nie siadam :decayed:

Ja też mam respect :wink: co nie oznacza, że jestem przeciwny... Jak w lusterku widzę, że przytula się do linii i zderzaka, to jak mam miejsce, to od razu lekko uchyle do prawej, żeby szło przejść bez ryzyka wchodzenia na lewy:hi:

Opublikowano

Dodam tylko, że 80% dzownów z udziałem motocykli jest winą puszek :whistling: Ludzie w lusterka nie patrzą i w Polsce nadal są złośliwi, zajeżdżają drogę itp... Chociaż nie powiem, jest i tak lepiej niż 4lata temu jak zaczynałem :wink:

Opublikowano

Kuwa pany jebłem się 110 segregowane , 160 nie segregowane h w d*pę cały materiał:polew:

Opublikowano
Kuwa pany jebłem się 110 segregowane , 160 nie segregowane h w d*pę cały materiał:polew:

pozamiatał :grin:

Opublikowano
Kuwa pany jebłem się 110 segregowane , 160 nie segregowane h w d*pę cały materiał:polew:

:polew::polew: dziękuję dobranoc... oczywiście segreguj .... i tak wszystko jebniesz do jednego wora

Opublikowano
cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

pier**lisz jak potrzaskany, zupełnie jak z ruchaniem. Nie włożę, bo zrobię dziecko:grin: Ty już dwa gole strzeliłeś, więc jakbyś jeździł na motorze, odprowadzałbym Cię już dwa razy w czarnym gajerze:grin:

Arek, na razie dopiero się rozglądam. Dozbieram monetę na sprzęt tupy kask, buty etc. i będziemy jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:

Opublikowano
cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

pier**lisz jak potrzaskany, zupełnie jak z ruchaniem. Nie włożę, bo zrobię dziecko:grin: Ty już dwa gole strzeliłeś, więc jakbyś jeździł na motorze, odprowadzałbym Cię już dwa razy w czarnym gajerze:grin:

Arek, na razie dopiero się rozglądam. Dozbieram monetę na sprzęt tupy kask, buty etc. i będziemy jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:

Spuść z krzyża cipciak, bo ciśnieniujesz :decayed: Dwa, ale jakie celne :naughty: piłka od Ciebie do dzisiaj młodym słuzy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

BTW, Nelson, łap, na dobranoc :naughty:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10200540461287153&set=vb.1026982102&type=2&theater

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:

Mogę i ja ? :decayed:

Opublikowano

:kox:

Z moto jest mniej takich przypadków bo większość to pasjonaci i dbają :wink: ...ale czarna owca się znajdzie wszędzie :whistling:

Takie świeże moto powienieneś znaleźć bezproblemowo :wink:

Opublikowano
:hi: panowie pas przedni z 2.6 litra podejdzie do mojego 2.4?
Opublikowano
  • Autor

niektóre kręgi twierdzą że to to samo :wink: o ile rozmawiamy o tym plastikowym który trzyma chłodnice

Opublikowano

Bo moge kupic w dobrej cenie razem z chlodnicami i zastanawiam sie czy podejdzie

Opublikowano

Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Opublikowano
Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Opublikowano
Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Końcówka to może być :decayed: alkohol wysterylizuje :grin:

(...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)

Opublikowano
Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Końcówka to może być :decayed: alkohol wysterylizuje :grin:

(...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)

ale Emil nam walnął medical wykład :D ja z chęcią też bym się napił ale po ostatnim kawalerskim jeszcze mam uraz do alko :facepalm::doh::doh::doh:

Opublikowano
Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Końcówka to może być :decayed: alkohol wysterylizuje :grin:

(...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)

ale Emil nam walnął medical wykład :D ja z chęcią też bym się napił ale po ostatnim kawalerskim jeszcze mam uraz do alko :facepalm::doh::doh::doh:

Polacy nie piszą takich rzeczy:grin:

Opublikowano

chopin oj tam oj tam wypijesz dzisiaj z nami, spokojnie nie będziemy walić na umór.

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

To może do jakiejs pizzerii czy cos takiego ? Czy pod chmurka? albo jakis pub ? znam czeski pub na popowicach maja czeskie browce bardzo dobre...

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

A może takie coś ? :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.