Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja melduję, że się najebałem:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja melduję, że się najebałem:decayed:

nic nowego :grin:

Opublikowano
A ja melduję, że się najebałem:decayed:

ja też :grin:

Opublikowano

Sąsiad sprzedaje suzuki GsXr 600 K1 Oleśnica ? Tablica.pl

Jak byś chciał obejrzeć i będziesz dzwonił powołaj się na Karola

Opublikowano

Wygląd do mnie nie przemawia:wink:

Opublikowano

Dobra suka :naughty::kox:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Sąsiad sprzedaje suzuki GsXr 600 K1 Oleśnica ? Tablica.pl

Jak byś chciał obejrzeć i będziesz dzwonił powołaj się na Karola

K1 to lokomotywa :thumbdown: jak na 600 zaciężka, zaszeroka i nie skręca :thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

btw wczoraj poupalałem kumpla r1 na AOW :slina: szkoda tylko że budzik się kończy na 299 :naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

oca69 poskładałeś czy jeszcze jakieś komplikacje wynikły ?

szymeniu miałem dla Ciebie papier wydrukowany ale wala mi się wszystko po dysku w pdf wiec zaraz wrzucę to na hosting

bry no i po zlocie w Nysie niestety skończyło sie żle

No to spora awaria... :kwasny: z relacji naocznego świadka wiem że fury były grube a i alkoholu nie brakowało :naughty: Wrzucaj foty :whistling:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

patrzcie jak pedalski nissan odstawia veyrona. Niby wygrał veyron ale ja jestem za nissanem :decayed: Ruskie to jednak mają najebane we łbach :grin:

Opublikowano

patrzcie jak pedalski nissan odstawia veyrona. Niby wygrał veyron ale ja jestem za nissanem :decayed: Ruskie to jednak mają najebane we łbach :grin:

To Juke R :naughty: serducho gtr'a :naughty: Powstało tylko kilka sztuk, cena ok1mln, a nawet jeśli masz tą bańkę to i tak te egzemplarze są dla wybrańców :whistling: Kiedyś tam w TG pisali o nich :wink:

Opublikowano
szkoda tylko że budzik się kończy na 299 :naughty::grin:

yebnięty do potęgi :decayed:

Opublikowano
szkoda tylko że budzik się kończy na 299 :naughty::grin:

yebnięty do potęgi :decayed:

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

patrzcie jak pedalski nissan odstawia veyrona. Niby wygrał veyron ale ja jestem za nissanem :decayed: Ruskie to jednak mają najebane we łbach :grin:

To Juke R :naughty: serducho gtr'a :naughty: Powstało tylko kilka sztuk, cena ok1mln, a nawet jeśli masz tą bańkę to i tak te egzemplarze są dla wybrańców :whistling: Kiedyś tam w TG pisali o nich :wink:

AMS robi GTR-y po 1500HP i już spokojnie styknie na gtr-a :decayed:

AMS Nissan R35 GT-R Alpha 4.0 Big-Bore Crate Engine Package - Automotosports, Inc.

Opublikowano

szczuraz

to co pytałem jest ok ale reszta nie pytaj :facepalm:

Opublikowano

patrzcie jak pedalski nissan odstawia veyrona. Niby wygrał veyron ale ja jestem za nissanem :decayed: Ruskie to jednak mają najebane we łbach :grin:

To Juke R :naughty: serducho gtr'a :naughty: Powstało tylko kilka sztuk, cena ok1mln, a nawet jeśli masz tą bańkę to i tak te egzemplarze są dla wybrańców :whistling: Kiedyś tam w TG pisali o nich :wink:

1 mln za tak okropny badziew :facepalm: za to kupiłbym normalnego gtra który przynajmniej jakoś wygląda a nie jak żaba , i jeszcze by troche zostało na różne przyjemności i nowe turbo do mojej b6 :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
To Juke R :naughty: serducho gtr'a :naughty: Powstało tylko kilka sztuk

co nie zmienia faktu że jest pedalski :naughty:

yebnięty do potęgi :decayed:

pasjonat się mówi :whistling:

to co pytałem jest ok ale reszta nie pytaj :facepalm:

co jeszcze nie gra ? Jakbyś coś potrzebował to dzwoń

Opublikowano

co jeszcze nie gra ? Jakbyś coś potrzebował to dzwoń

lampe lewą boscha :decayed::grin::decayed::grin:

Opublikowano

To Juke R :naughty: serducho gtr'a :naughty: Powstało tylko kilka sztuk, cena ok1mln, a nawet jeśli masz tą bańkę to i tak te egzemplarze są dla wybrańców :whistling: Kiedyś tam w TG pisali o nich :wink:

Jak to mówią: kiedyś był Żuk teraz jest Juke. :polew:

Opublikowano

To Juke R :naughty: serducho gtr'a :naughty: Powstało tylko kilka sztuk, cena ok1mln, a nawet jeśli masz tą bańkę to i tak te egzemplarze są dla wybrańców :whistling: Kiedyś tam w TG pisali o nich :wink:

Jak to mówią: kiedyś był Żuk teraz jest Juke. :polew:

Damian , +100 :):grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.