Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trochę mnie nie było i widzę, że niektórych już dobrze poooyebało:decayed: Jakjeś pajntery i fotoszopery z moim autem odkutaszacie:grin:

Jak to mówią... Jebnij w stół a ciach-ciachy się odezwą :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trochę mnie nie było i widzę, że niektórych już dobrze poooyebało:decayed: Jakjeś pajntery i fotoszopery z moim autem odkutaszacie:grin:

Jak to mówią... Jebnij w stół a ciach-ciachy się odezwą :grin:

Brylant, Ty tu nie pajacuj:decayed:

Panowie co mam koks wosk za 36 zł/ litr. Robi miazgę na lakierze, a odpycha wodę jeszcze lepiej. Najlepiej wydane pieniądze na kosmetyk samochodowy w życiu :kox: Smalcowanie auto trwa 15 minut wraz z wytarciem:wink:

Opublikowano

Podrzuć Nelson, gdzie można kupić ten wosk :decayed:

Opublikowano

ktoś kiedyś pytał to wrzucam ku przestrodze :

Opublikowano

Duds:

https://www.facebook.com/keepitcleankrakow?ref=stream&hc_location=stream

Oferta - Audi S3 - Wyposażenie: -napęd 4x4 -elektryczne szyby -elektryczne i podgrzewane lusterka -samościemniające się lusterko wsteczne -bixenony s

Korci mnie strasznie, tylko monety trochę brakuje:facepalm:

Opublikowano

Zamawiam :decayed: A możesz polecić jakąś pastę polerską przed woskowaniem? I jakiś cleaner pod wosk? Chociaż w sumie jako cleaner dam IPA :wink:

Opublikowano
Zamawiam :decayed: A możesz polecić jakąś pastę polerską przed woskowaniem? I jakiś cleaner pod wosk? Chociaż w sumie jako cleaner dam IPA :wink:

Maszynowo czy ręcznie?

Opublikowano
:hi: w koncu ramki doszły a ja dopiero się pojawie pod mm po 10 lipca za tydzień nocka o po nockach wczasy :banan:
Opublikowano

Złomiarz fajna s-ka :decayed: wnętrze trzepie konia na leżąco

Opublikowano

Maszynowo czy ręcznie?

Ręcznie :whistling::naughty: Sonaxa też zamawiam :decayed:

Opublikowano
Złomiarz fajna s-ka :decayed: wnętrze trzepie konia na leżąco

Robi mnie ta fura:decayed: Gleba + czarne szyby + srebrne prosięta:kox:

Opublikowano

Nelson słyszałem, że miałeś świeżą dostawę bułgarek?

Opublikowano
Nelson słyszałem, że miałeś świeżą dostawę bułgarek?

Codziennie mam dostawę:grin:

Następny do sprzedania:facepalm:

SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - RS4 B5 Niebieskie

Opublikowano

Nelson, obojętnie :wink: Mogę robić i tak i tak :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

dzwoniłem do ciebie to nawet nie odebrałeś.

Opublikowano

50 minut w korku około 17-tej na strzegomskiej, bo miszczunie wymalowali pasy dla pieszych, a jeszcze wieksi miszczunie kierowali ruchem wahadłowo. Teraz zagadka, jakie średnie pokazał FIS po 50 minutach w 1.9 ?

Opublikowano
50 minut w korku około 17-tej na strzegomskiej, bo miszczunie wymalowali pasy dla pieszych, a jeszcze wieksi miszczunie kierowali ruchem wahadłowo. Teraz zagadka, jakie średnie pokazał FIS po 50 minutach w 1.9 ?

0,6l/h :whistling:

Opublikowano
  • Autor
około 17-tej na strzegomskiej,

gdzie ?! jechałem i nic nie widziałem :decayed:

Opublikowano

a na .../h to nawet nie patrzyłem, ważne że na 100 pokazał 22,9:) jak jeszcze wiecej pasów wymalują to się skala skończy... to jest dopiero spalanie w 1.9:)

Ale swoja droga jak porównam do poprzedniego 1z bez klimy to trochę inne spalanie jest...

Opublikowano
a na .../h to nawet nie patrzyłem, ważne że na 100 pokazał 22,9:) jak jeszcze wiecej pasów wymalują to się skala skończy... to jest dopiero spalanie w 1.9:)

Ale swoja droga jak porównam do poprzedniego 1z bez klimy to trochę inne spalanie jest...

Pokazał Ci poprzednie jakie miał chwilowe przed puszczeniem go z biegu. To całkiem normalne :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.