Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli to wygląda na jakąś średnią chwilową? Jak dojechałem do domu (jakieś 7-8 km) to spadło do 11,6.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czyli to wygląda na jakąś średnią chwilową? Jak dojechałem do domu (jakieś 7-8 km) to spadło do 11,6.

Ta, po prostu nie dostał FIS "aktualnej" informacji z ECU i polegał cały czas na poprzedniej przy okazji zawyżając Ci średnie :wink: zupełnie normalne zjawisko :wink: Mi np przy rozpędzaniu cały czas pokazuje 40/100 (mam multitronica) bo cały czas trzyma jedne obroty, chyba, że sam przełącze, no to inne "stawki" już określa, ale przez to pokazywanie czterech dych to mi kuźwa pod 10 podchodzi średnie na FISie, muszę siąść kiedyś i pogrzebać, żeby to zaniżyć trochę. Jeszcze jej nie weryfikowałem z dystrybutorem, bo tylko żona tym jeździ.

Opublikowano

U mnie też do wykalibrowania pewnie będzie, ale trzeba tym trochę pojeździc zeby wybadac... może i ten czujnik od spryskiwaczy się zamontuje, bo póki co jest zmasowany.

Opublikowano
Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

dzwoniłem do ciebie to nawet nie odebrałeś.

tel w aucie miałem co chciałeś ?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

a na .../h to nawet nie patrzyłem, ważne że na 100 pokazał 22,9:) jak jeszcze wiecej pasów wymalują to się skala skończy... to jest dopiero spalanie w 1.9:)

Ale swoja droga jak porównam do poprzedniego 1z bez klimy to trochę inne spalanie jest...

Normalne zachowanie FIS-a w koreczku i upale z klimą :decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

około 17-tej na strzegomskiej,

gdzie ?! jechałem i nic nie widziałem :decayed:

na 19 jechałem na siatkę to jeszcze policmajstry kierowali ruchem wahadłowym

Opublikowano

A była już druga strona pomalowana? Jak nie to jutro jadę o 6 i wracam o 14, pitole tyle czasu stac jak wazon.

Opublikowano

:hi:

Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:

Opublikowano
:hi:

Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:

Jak to z hornetem :polew:

Opublikowano
:hi:

Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:

Jak to z hornetem :polew:

:polew:

Opublikowano

wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa :) i sie teraz lala świeci jak psu jajca :)

także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele :grin::polew:

Opublikowano
wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa :) i sie teraz lala świeci jak psu jajca :)

także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele :grin::polew:

Challenge_accepted.png

Opublikowano
wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa :) i sie teraz lala świeci jak psu jajca :)

także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele :grin::polew:

Psie jajca na lakierze będą u mnie po korekcie:kox:

Tymczasem idę walczyć z filtrami:wink:

Opublikowano

Będę w niedzielę... teraz kibluje z młodym bo akiegoś virusa wyrwał i ma 39 stopni i walczymy... wczoraj wieczorem lekarz był w domu ale tylko znalazł zapalenie dróg oddechowych...

Poszedł do znowu do żłobka i znowu coś wyłapał :facepalm:

Opublikowano

żar tropików

Opublikowano

Prawdziwa miłość - Sadistic.pl

rozmowa kwalifikacyjna bułgarki u naszego króla złomu :grin:

Opublikowano
żar tropików

baywatch-is-back--00.jpg

Opublikowano

micz z bejłocza i jego czerwone spodenki - normalnie dzieciństwo przwinęło mi się przed oczami :grin:

Opublikowano
Opublikowano

:kox::kox::kox:

Opublikowano
Prawdziwa miłość - Sadistic.pl

rozmowa kwalifikacyjna bułgarki u naszego króla złomu :grin:

:polew:

Opublikowano
Prawdziwa miłość - Sadistic.pl

rozmowa kwalifikacyjna bułgarki u naszego króla złomu :grin:

:polew:

Daj mi znać na PW ile dokładnie na fakturze wyszło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.