Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano, dzięki Hornet za pomoc :hi:. Mały dochodzi do siebie. Właśnie 2 drzemke sobie ucinają z żoną. Ja ide do ASO odebrac skodillaca sprawdze czy poprawili to co mieli zrobić.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siemano, dzięki Hornet za pomoc :hi:. Mały dochodzi do siebie. Właśnie 2 drzemke sobie ucinają z żoną. Ja ide do ASO odebrac skodillaca sprawdze czy poprawili to co mieli zrobić.

ja z moim właśnie wróciłem od lekarza... zapalenie prawego ucha ( znowu qr** mać )

Opublikowano
siemano, dzięki Hornet za pomoc :hi:. Mały dochodzi do siebie. Właśnie 2 drzemke sobie ucinają z żoną. Ja ide do ASO odebrac skodillaca sprawdze czy poprawili to co mieli zrobić.

ja z moim właśnie wróciłem od lekarza... zapalenie prawego ucha ( znowu qr** mać )

Ja jutro idę na kontrolę obydwu uszu także zobaczymy co będzie...

Opublikowano

siema emay :D stęskniliśmy się za Tobą :D

a jaki teraz kolor dowaliłeś do skodzillaka ? będzie jakaś zmiana ? :grin:

Opublikowano

Panowie, kto jedzie w weekend na Piknik Lotniczy do Oleśnicy?

Lotnisko Oleœnica

Ja pewnie będę :decayed:

Opublikowano

Ja zamierzam sie wybrac. Kto jeszcze chetny z Wro??:naughty:

Opublikowano

Na glebie dojadę na to lotnisko? :whistling:

Opublikowano
Panowie, kto jedzie w weekend na Piknik Lotniczy do Oleśnicy?

Lotnisko Oleœnica

Ja pewnie będę :decayed:

Parę postów niżej qrczak pytał :facepalm:

Opublikowano
Na glebie dojadę na to lotnisko? :whistling:

Ty byś lepiej tą glebą na spota przyjechał w niedziele a ni na lotnisko :grin:

Opublikowano

Ja pierdziu ale patelnia...... chyba z milion stopni jest a mlody jeszcze ma 39,6 :facepalm: można na nim jajecznicę smażyć

Opublikowano
Na glebie dojadę na to lotnisko? :whistling:

powodzenia:grin: proponowalbym zostawic auto gdzies w poblizu i dojsc z buta. Pare miesiecy temu krajobraz księżycowy na drogach dojazdowych do lotniska (nieoficjalnych), ale może otworzą bramę przez koszary

Opublikowano
siema emay :D stęskniliśmy się za Tobą :D

a jaki teraz kolor dowaliłeś do skodzillaka ? będzie jakaś zmiana ? :grin:

Żadna zmiana koloru. Mieli poprawić swoje niedbalstwo, a pedały kur.... zrobiły jedną z 4 rzeczy. Dzisiaj nie było gościa od lakiernictwa także nie miałem kogo zj***ć :bicz:, ale za to jutro wparuje tam na pełnej pi.... :rant:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Kaju pało przyjechałeś w końcu ?

Opublikowano

ale lesery w tym aso... w TMT robisz ?

Opublikowano
Ja pierdziu ale patelnia...... chyba z milion stopni jest a mlody jeszcze ma 39,6 :facepalm: można na nim jajecznicę smażyć

zrób sadzone :D:grin:

a tak na poważnie to rób mu okłady i wsadzaj czopki w d... bo mój młodszy brachol jak miał 1,5 roku to dostał drgawek jak mu matka nie zbiła szybko gorączki , a tymbardziej w taką żarówe

jak sie nie uspokoi to Ci dam numer do prywatnego specjalisty pediatry, Dr. Różański się nazywa i koleś ma kolosalną wiedze

Opublikowano
ale lesery w tym aso... w TMT robisz ?
Ta w tmt oni lakiernie mają w ddz. Także lawetą sobie skodillac jeździ ... :decayed:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

a mogę gwarancję np robić w aso audi ? Chyba nie bo to inny płatnik tutaj płaci za to Skoda auto polska.

Opublikowano
Na glebie dojadę na to lotnisko? :whistling:

Ty byś lepiej tą glebą na spota przyjechał w niedziele a ni na lotnisko :grin:

Ostatnio w weekendy albo mnie nie ma w domu albo działam coś :decayed: Ale podlecę w końcu po tak długiej przerwie już z zagojoną girą i poskładanym sprzętem :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

a mogę gwarancję np robić w aso audi ? Chyba nie bo to inny płatnik tutaj płaci za to Skoda auto polska.

Skodzinką do Audi? :shock3: ...nie, to nie przejdzie :whistling:

:JC_fan::travolta::decayed:

Opublikowano

:hi:no i doszedł grill poliftowy za darmo :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kaju pało przyjechałeś w końcu ?

Przyjechał był u mnie na poł godziny pojechał do Oca99 i wylatuje jutro z rana

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

:hi:no i doszedł grill poliftowy za darmo :naughty:

czyli jednak nie wpakowałeś sie na minę bez zaczepów :naughty:

Opublikowano

tak jeszcze wczoraj walczyłem z otwieraniem tego grilla bez znaczka a dzis prałem dwa auta starczy pracy na dzis czas na browarek

Opublikowano
Kaju pało przyjechałeś w końcu ?

Przyjechał był u mnie na poł godziny pojechał do Oca99 i wylatuje jutro z rana

Ooo, to to to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.