Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, kto jedzie w weekend na Piknik Lotniczy do Oleśnicy?

Lotnisko Oleœnica

Ja pewnie będę :decayed:

Wiem ze pytał , po prostu nie poszło mi z wycinaniem cytatu

Parę postów niżej qrczak pytał :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Na glebie dojadę na to lotnisko? :whistling:

Wątpię

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
prałem dwa auta

Mam do wyprania passka fl... jaka cena za wszystko bez sufitu? I kiedy masz czas :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi: Bry
Opublikowano

Siema chłopaki pewnie ktoś jest tutaj na forum to przeczyta ale potrzebna pomoc :

UWAGA!!!

KRYSTIAN POTRZEBUJE GRUPY KRWI AB RH+ ALE ZEBY JĄ ODDAĆ DAWCA MUSI NAJPIERW PRZEJSC SZCZEGÓŁOWE BADANIA WE WROCŁAWIU A POTEM OTRZYMAĆ SPECJALNY LEK KTÓRY ZWIĘKSZY ILOŚĆ GRANULOCYTÓW WE KRWI. WSZYSTKICH KTÓRZY POSIADAJĄ TĄ GRUPĘ KRWI BARDZO PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ TEN PROFIL.

AMBULANS KTÓRY STOI POD URZĘDEM MIEJSKIM ZBIERA KREW ALE KREW KTÓRA TAM ZOSTANIE ZEBRANA NIE POMOZE KRYSTIANOWI. OCZYWIŚCIE ZACHĘCAMY KAŻDEGO DO ODDAWANIA TAM KRWI ALE OSOBY Z GRUPĄ AB RH+ BARDZO PROSIMY O KONTAKT Z NAMI.

https://www.facebook.com/pomozmykrystianowislomiannemu

Napewno ktoś słyszał o tej Akcji która trwa już od Kwietnia .

Dodam że Krystian to mój dobry kolega i jak każdy z nas tutaj posiada Audi A4 .

Liczę na waszą pomoc

Opublikowano
:hi: I jak Pany wybiera się ktoś na lotnisko ?
Opublikowano

ja jadę :D jutro popołudniu, na pokaz aut sportowych, pokaz grupy Żelazny i piwko :decayed:

Opublikowano
ja jadę :D jutro popołudniu, na pokaz aut sportowych, pokaz grupy Żelazny i piwko :decayed:

ode mnie koleś dostał zaproszenie na pokaz driftu :decayed:

Opublikowano

Robimy jakąś alkoholizację dzisiaj gdzieś ?

Opublikowano
Robimy jakąś alkoholizację dzisiaj gdzieś ?

Jestem ready

Opublikowano

Kolne do paciuloka jeszcze ... muszę jeszcze do tesco jechać na zakupy:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Ja jednak dzisiaj odpadam a paciulok ma zapalenie oskrzeli :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Ja jednak dzisiaj odpadam a paciulok ma zapalenie oskrzeli :facepalm:

Opublikowano

Zwarty i gotowy ale tylko coś zjeść w dobrej

Opublikowano

Ja wczoraj wróciłem z 3 dniowego szkolenia i muszę odpocząć :wink:

Opublikowano

Idę podmyć jaja i zbieram się.... Chopin napisał że będzie :decayed: za 1h będzie we Wro.....

Goldik dzwonił, że może jutro jakiegoś grilla u niego zrobić... takiego delikatnego :grin:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Ja wczoraj wróciłem z 3 dniowego szkolenia i muszę odpocząć :wink:

Przecież nikt nie każe Ci się sponiewierać...

Opublikowano

nie zapominajcie że w niedziele zaczynam nocke także grill delikatny jak pogoda dopisze :banan:

Opublikowano

A ja dzisiaj rozdupcyłem swoje B6 w drodze na lotnisko :facepalm:

Opublikowano

jak to rozdupcyles? Co sie stalo ?

Opublikowano

Pany, kto potrafi ustawić statyczny kat wtrysku w AFNie ? :facepalm:

Opublikowano
jak to rozdupcyles? Co sie stalo ?

Sarne zebrałem przy 120.

Opublikowano

uuuuu my wlasnie przy piwie siedziemy

Opublikowano

Z Ulą byłem w kinie a potem w greco jebnąłem dwa browary gyrosa i właśnie zjechałem na baze.

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Siedzę na tarasie ładuję browary a tu nikogo na forum tylko komary

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.