Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wstałem :facepalm: ale kapec w mordzie nie wiem czy dzisiaj bede w stanie przyjechac

byłeś u Goldika ? masz ramki ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

12:45 a ja już najebany:banan:

Opublikowano
  • Autor

to ja też odpuszczam spot ... co tak bede sam pod mostem siedział :whistling:

Opublikowano

12:45 a ja już najebany:banan:

+1 :drunk:

Opublikowano
to ja też odpuszczam spot ... co tak bede sam pod mostem siedział :whistling:

Łańcuch? :grin:

Opublikowano

no to ja też mam was gdzieś i sie napije :P

Opublikowano
no to ja też mam was gdzieś i sie napije :P

Oby Ci dupsko nie pękło jak wszyscy wejdziemy:grin:

Opublikowano
wstałem :facepalm: ale kapec w mordzie nie wiem czy dzisiaj bede w stanie przyjechac

byłeś u Goldika ? masz ramki ?

mam będę na spocie już mi lepiej
Opublikowano
to ja też odpuszczam spot ... co tak bede sam pod mostem siedział :whistling:

Łańcuch? :grin:

przepustki nie ma .......

Opublikowano

A ja sobie przyjade a co .

Opublikowano

Mnie nie będzie..jedziemy rodzinka oglądać posiadłość :wink:

Opublikowano
Mnie nie będzie..jedziemy rodzinka oglądać posiadłość :wink:

Jak bez basenu to olej temat...

:decayed:

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

best-gifs-pt8-proof-that-ninjas-exist.gif

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
no to ja też mam was gdzieś i sie napije :P

Oby Ci dupsko nie pękło jak wszyscy wejdziemy:grin:

Chopin ma dupke jak 5 złotych.

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

wstałem :facepalm: ale kapec w mordzie nie wiem czy dzisiaj bede w stanie przyjechac

byłeś u Goldika ? masz ramki ?

mam będę na spocie już mi lepiej

17 ?

Opublikowano

Nie chce mi się jechać .... :grin: idę spać :wink:

Opublikowano

Ja bd ale parę minut po 17 :wink:

Opublikowano

Poszukuję lusterka prawego małego nielakierowanego, elektrycznego i składanego. Dziś podpierdolili mi takie pod blokiem. :cry: Wie ktoś kto może na forum takie mieć?

Opublikowano
Poszukuję lusterka prawego małego nielakierowanego, elektrycznego i składanego. Dziś podpierdolili mi takie pod blokiem. :cry: Wie ktoś kto może na forum takie mieć?

ja mam ale lakier, choć czarną obudowe chyba też mam

Opublikowano
Poszukuję lusterka prawego małego nielakierowanego, elektrycznego i składanego. Dziś podpierdolili mi takie pod blokiem. :cry: Wie ktoś kto może na forum takie mieć?

Mogę Ci pogonić w czarnym lakierze, ale bez trójkąta:wink: Właśnie wymieniam na anglika.

Opublikowano
:hi: Dzień dobry
Opublikowano

pochwa....lony :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.