Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kolego ja bede mial nowke wklad od strony pasazera, grzane :) Ale to jak mi przyjdzie duze od Anglika :) Odezwij sie w tygodniu. Albo podeślij tel na PW.

P.S. Wracam wczoraj z serwisu po prawie calym remoncie, stawiam auto pod domem, odpalam ponownie auto i jak na złość centralnie sie ZJARAL rozrusznik ... Nic, tylko wziasc siekierkę i się rąbać

Dlaczego siebie ?

Gniady, to sie nazywa PECH, nic dodac nic ujac :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Pany mnie raczej dzisiaj nie będzie bo się nie wyrobie... Lece , kierunek Basen Milicz :decayed::grin:
Opublikowano

Bedzie dzisiaj ktos bo nie wiem czy przyjezdzac?

Opublikowano
Bedzie dzisiaj ktos bo nie wiem czy przyjezdzac?

mnie nie ma dzisiaj. Ja cisne prosto na mecz w hali 100 lecia

Opublikowano
Bedzie dzisiaj ktos bo nie wiem czy przyjezdzac?

ja bym przyjechal ale nei wiem czy wytrzezwieje

Opublikowano

:hi:

Mnie nie ma, jestem dalej na lekach :facepalm:

A co wczoraj odjebałem :doh:39st gorączki i zachciało mi się rowery odwozić, zapakowałem na dach najpierw jeden...zapomniałem o nim po czym chciałem zaparkować u kuzyna pod 2metrowym daszkiem...nie zmieściłem się :facepalm: kolejne dwa sobie już odpuściłem :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

btw Mam do opchnięcia rower górski, damski Kross Hexagon V4...jak coś to więcej na PW :wink: tanio :naughty:

Opublikowano

po dachowaniu ?

Opublikowano
po dachowaniu ?

hehe nie to nie ten :grin:

Opublikowano
  • Autor
Bedzie dzisiaj ktos bo nie wiem czy przyjezdzac?

ja się pewnie urwę z grilla i podjadę.

ja bym przyjechal ale nei wiem czy wytrzezwieje

jak nie bedziesz się podlewał to wypocisz wszystko do 17 :decayed:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Panowie zaślepkę sprysku potrzebuję nie zalega komuś ?

Opublikowano

CAM00207.jpg

:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ciesz sie ze dach cały :decayed:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

a nie jednak nie .... a wygladało że obeszło sie bez buby :decayed:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Fajne belki gdzie i za ile je kupiłeś ?

Opublikowano

Fajne belki gdzie i za ile je kupiłeś ?

Pożyczone... :facepalm: Ale to są z Lidla za 150zł :wink: wiem bo wczoraj odkupowałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Nikt nie chce tego roweru? :decayed: No Pany...dach muszę pomalować :whistling::grin:

CAM00204.jpg

Opublikowano

za 100?

Opublikowano
za 100?

:shock3::polew:

300 :thumbup1:

Opublikowano

120 i kupca Ci znajdę

Opublikowano
120 i kupca Ci znajdę

To nie targ :grin: 300, a na dobrą flachę Ci opuszczę przy odbiorze :naughty:

Opublikowano

to przyjeżdża kto dzisiaj ? bo nie wiem czy ruszać dupe z oławy ?

Opublikowano
  • Autor
Pożyczone... :facepalm: Ale to są z Lidla za 150zł :wink: wiem bo wczoraj odkupowałem :facepalm:

Zaraz będę na zakupach to zerknę. Pod trumnę wydają się być idealne.

Chopin ja powinienem być po 17:00 jak się z grilla urwę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.