Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ty to wiecznie w biegu. Kiedy będziesz na dłużej?

Zlot 3-4 dni, we wrześniu na weekend na wesele, potem na święta. Zapierdol totalny. Zawsze jak zaplanuje powrót na stałe, to tak doj**ie roboty, że nie mam czasu się po jajach podrapać :facepalm: nic, ide spać, bo o 4 piórnik otwieram i zapierdalam do A320. Swoją drogą dzisiaj pierwszy leciałem Airbusem A320. W porównaniu do Boeinga 737-800 to jest przepaść tak zakurwista, że aż rzygać mi się chce na widok boeinga :grin:

Daj spokój te A320 to totalne padaki, ja kurde normalnie nie moge siedzieć bo kolana mam na plecach ludzi przedemna.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i o opadających stolikach nie wspomnę... Kaju leciałeś na materiale czy na dermoszpance która po 20 minutach siedzenia pali w d*pę ? :decayed: Jak mi kiedyś w takim przy lądowaniu zaczęło okno przeciekać to zacząłem się zastanawiać kto tu k**wa przeglądy robi :facepalm: Leciałem tym 8 razy i chcę jeszcze... taki nieelitarny airplane survival :polew:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

a nie czekaj bo źle ogarnąłem... ja psiooczę na A320 a nie na boeinga :grin:

Opublikowano

to co z tą pizza dzisiaj coś ogarniamy :D ?

Opublikowano
i o opadających stolikach nie wspomnę... Kaju leciałeś na materiale czy na dermoszpance która po 20 minutach siedzenia pali w d*pę ? :decayed: Jak mi kiedyś w takim przy lądowaniu zaczęło okno przeciekać to zacząłem się zastanawiać kto tu k**wa przeglądy robi :facepalm: Leciałem tym 8 razy i chcę jeszcze... taki nieelitarny airplane survival :polew:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

a nie czekaj bo źle ogarnąłem... ja psiooczę na A320 a nie na boeinga :grin:

Niestety tak jest w tanich liniach :grin:

Opublikowano
Z tego co kojarzę to po ślubie jesteś.... drugi co weselnej nie postawił ..... Piotrka to jeszcze się ustrzeli ....

będzie weselna, będzie:wink: tylko na razie wszystkie weekendy mam zajeb...:facepalm:

Opublikowano
Z tego co kojarzę to po ślubie jesteś.... drugi co weselnej nie postawił ..... Piotrka to jeszcze się ustrzeli ....

będzie weselna, będzie:wink: tylko na razie wszystkie weekendy mam zajeb...:facepalm:

Ja myślę.... qrde 3h dzisiaj spałem... :facepalm:

Opublikowano
to co z tą pizza dzisiaj coś ogarniamy :D ?

Ja jestem chętny. :decayed:

Opublikowano

zobacze i ja....Emil z twoja Żona sobie pogawedke ucialem na legnickiej w lux medzie a teraz siedze na woloskiej........

Opublikowano
Ty to wiecznie w biegu. Kiedy będziesz na dłużej?

Zlot 3-4 dni, we wrześniu na weekend na wesele, potem na święta. Zapierdol totalny. Zawsze jak zaplanuje powrót na stałe, to tak doj**ie roboty, że nie mam czasu się po jajach podrapać :facepalm: nic, ide spać, bo o 4 piórnik otwieram i zapierdalam do A320. Swoją drogą dzisiaj pierwszy leciałem Airbusem A320. W porównaniu do Boeinga 737-800 to jest przepaść tak zakurwista, że aż rzygać mi się chce na widok boeinga :grin:

Daj spokój te A320 to totalne padaki, ja kurde normalnie nie moge siedzieć bo kolana mam na plecach ludzi przedemna.

To chyba trafiłem na jakąś nówkJe sztukJe, bo porównując go do 737-800 to na prawdę jakoś mi było lepiej w A320 :whistling:

Opublikowano
zobacze i ja....Emil z twoja Żona sobie pogawedke ucialem na legnickiej w lux medzie a teraz siedze na woloskiej........

Wiem rozmawiałem z nią, ona siedziała na badaniu glukozy.

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Jak tam mały coś u laryngologa było ? My byliśmy u laryngologa na kontroli i dalej jedno ucho jest do leczenia. Dostaje teraz syrop przez 3 tygodnie, ale na szczęście nie gorączkuje.

Opublikowano

:hi:Ale bania :facepalm:

Opublikowano
zobacze i ja....Emil z twoja Żona sobie pogawedke ucialem na legnickiej w lux medzie a teraz siedze na woloskiej........

Wiem rozmawiałem z nią, ona siedziała na badaniu glukozy.

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Jak tam mały coś u laryngologa było ? My byliśmy u laryngologa na kontroli i dalej jedno ucho jest do leczenia. Dostaje teraz syrop przez 3 tygodnie, ale na szczęście nie gorączkuje.

Nic nie wyszło.. uszy czyste, nos czysty, gardło czyste... wiec w samochod i ogień do pediatry. Tak osłuchany i też nic... prawdopodobnie przez zęby. Tak czy siak dostał na wzmocnienie i mamy dawać nurofen na zbijanie gorączki i przeciwzapalnie.

Jak do poniedziałku nie przejdzie to badanie moczu jeszcze zostaje.

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

:hi:Ale bania :facepalm:

Gdzieś pochlał ?

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

Farta na Lotniczej miałem... jechałem 60km/h żeby młody zasnął bo już padał a tam policjant wyskakuje i pyk do mnie z laserówy :grin: i nic nie wyszło... za to mieli ręce pełne roboty bo gość za mną cisnął ale szybko go wyhamowali :polew:

Opublikowano

Panowie polecicie jakiś dobry warsztat we Wrocławiu gdzie można śmiało oddać swoje 4 kółka? Jest topic na forum, ale jakoś mało aktywny. Jest tu pewnie trochę osób z doświadczeniem u różnych mechaniorów. Mieszkam na gaju zależy mi żeby nie jechać 20 km później po auto. Teraz na szczęście jeszcze nic sie nie dzieje mieszkam krótko we Wrocławiu i jeszcze nie ogarniam za bardzo co, gdzie i jak, a jeżeli coś sie stanie to nie bede miał czasu szukać jakiegoś warsztatu tylko podjade pewnie do najbliższego. Będę wdzięczny za każdą pomoc i opinie o różnych warsztatach. Pod domem mam WDA na Borowskiej, ale jakoś nie słysząłem o nich zbyt dobrych opinii.

Opublikowano

a co chcesz robić w tym aucie?

Z Borowskiej to blisko mam goscia w Iwinach, zrobi Ci auto nocą tanio.

Opublikowano
Panowie polecicie jakiś dobry warsztat we Wrocławiu gdzie można śmiało oddać swoje 4 kółka? Jest topic na forum, ale jakoś mało aktywny. Jest tu pewnie trochę osób z doświadczeniem u różnych mechaniorów. Mieszkam na gaju zależy mi żeby nie jechać 20 km później po auto. Teraz na szczęście jeszcze nic sie nie dzieje mieszkam krótko we Wrocławiu i jeszcze nie ogarniam za bardzo co, gdzie i jak, a jeżeli coś sie stanie to nie bede miał czasu szukać jakiegoś warsztatu tylko podjade pewnie do najbliższego. Będę wdzięczny za każdą pomoc i opinie o różnych warsztatach. Pod domem mam WDA na Borowskiej, ale jakoś nie słysząłem o nich zbyt dobrych opinii.

Z gaju masz w miarę blisko do TomCar. Fajnie robią, znają się. TOM CAR Wysocki | Mechanika Pojazdowa – naprawimy każde auto…

Panowie, co myślicie o tym do mojej Ibizy?

Felgi aluminowe 18'' z oponami 225/40/18 5x100 (3375303972) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

koło zacne i bedzie robiło robotę tylko dowiedz sie co to za firma żebyś felg z plasteliny nie kupił

Opublikowano

Ja tam jeszcze zdjęć tej ibi nie widziałem :kwasny: szukaj czegoś do ibi fr :decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Widzieli jaki ładny.... http://a4-klub.pl/marki-78/seat-exeo-st-sport-caha-280003/

90% to części audi a cena mniejsza.....

Opublikowano
Ja tam jeszcze zdjęć tej ibi nie widziałem :kwasny: szukaj czegoś do ibi fr :decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Widzieli jaki ładny.... http://a4-klub.pl/marki-78/seat-exeo-st-sport-caha-280003/

90% to części audi a cena mniejsza.....

gdyby nie ten znaczek to normalnie cały b7 :) tylko wentylacja z cabrio bo one miały okrągłe :D

Opublikowano
Ja tam jeszcze zdjęć tej ibi nie widziałem :kwasny: szukaj czegoś do ibi fr :decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Widzieli jaki ładny.... http://a4-klub.pl/marki-78/seat-exeo-st-sport-caha-280003/

90% to części audi a cena mniejsza.....

gdyby nie ten znaczek to normalnie cały b7 :) tylko wentylacja z cabrio bo one miały okrągłe :D

Tylko nawiewy ... deska to b6/b7. Fajny i 2010 r można mieć za 45tys :decayed:z silnikiem 2.0 170ps tym co jest w A4 i A5 bo to juz CR

Opublikowano
Ja tam jeszcze zdjęć tej ibi nie widziałem :kwasny: szukaj czegoś do ibi fr :decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Widzieli jaki ładny.... http://a4-klub.pl/marki-78/seat-exeo-st-sport-caha-280003/

90% to części audi a cena mniejsza.....

gdyby nie ten znaczek to normalnie cały b7 :) tylko wentylacja z cabrio bo one miały okrągłe :D

Tylko nawiewy ... deska to b6/b7. Fajny i 2010 r można mieć za 45tys :decayed:z silnikiem 2.0 170ps tym co jest w A4 i A5 bo to juz CR

no dopsz a ten CR niby poprawiony to też taki bezawaryjny jak 1,9 ? bo chyba nie sądze że zrobisz nim tyle kilo ile naszymi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.