Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj wypadam z obiegu.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też dzisiaj nie bede bo kończe malować nowy pokój i piore dalej wykładzine bo udało mi sie odkurzacz piorący pożyczyć i jade z koksem żeby sie jak najszybciej przeprowadzić. Ale wczoraj przynajmniej byłem na chwilke :):decayed:

Opublikowano

Mnie nie ma, kumpel się wywinął na moto. Zapierdalam do szpitala

Opublikowano
Mnie nie ma, kumpel się wywinął na moto. Zapierdalam do szpitala

Zdrówka dla niego...

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Jedź do Cezara na Zakładową. Jak wlatujesz od strony Jelcza, to za GKNem po prawej stronie, widoczny jest z daleka. Nie jest tani, ale nie jest też nie wiadomo jak drogi, a robotę jego chłopaki robią dobrze, zawsze pod jego okiem.

:hi: Cezar dobry ale strasznie podrożał :kwasny: ostatnio kumpel robił przegub w Oplu Meriva 550 zł :facepalm:

Ja polecam swojego mechaniora z Twardogóry.

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Mnie nie ma, kumpel się wywinął na moto. Zapierdalam do szpitala

:kwasny: uuu... to nie za miło ... powiedz chociaż czy go zabrali do wrocka czy jakaś lipa jak Oleśnica :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

To lipa już miałem zaplanowany wypad na dzisiaj ale widzę ze był bym sam ... no trudno może w następną :grin:

Opublikowano

Ja jadę na wieś dziecioki odebrać będe kolo 20ej

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Jedź do Cezara na Zakładową. Jak wlatujesz od strony Jelcza, to za GKNem po prawej stronie, widoczny jest z daleka. Nie jest tani, ale nie jest też nie wiadomo jak drogi, a robotę jego chłopaki robią dobrze, zawsze pod jego okiem.

:hi: Cezar dobry ale strasznie podrożał :kwasny: ostatnio kumpel robił przegub w Oplu Meriva 550 zł :facepalm:

Ja polecam swojego mechaniora z Twardogóry.

Jak najbardziej, ale założę się, że z częściami kupionymi przez Cezara - poza tym niektóre ceny tajli do tych padlin zabijają system :doh: kogo z Twardogóry?

Opublikowano

Jest ich dwóch mieszkają w Oleśnicy ale zakład w twardej maja. Marek Pona mieszka na Kopernika gdzieś może Ci coś to mówi

Opublikowano

Mnie też dzisiaj nie ma, wykończony jestem.:facepalm:

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Jedź do Cezara na Zakładową. Jak wlatujesz od strony Jelcza, to za GKNem po prawej stronie, widoczny jest z daleka. Nie jest tani, ale nie jest też nie wiadomo jak drogi, a robotę jego chłopaki robią dobrze, zawsze pod jego okiem.

:hi: Cezar dobry ale strasznie podrożał :kwasny: ostatnio kumpel robił przegub w Oplu Meriva 550 zł :facepalm:

Ja polecam swojego mechaniora z Twardogóry.

Ok a masz do niego jakiś kontakt żebym mógł przedzwonić i się umówić?

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Jedź do Cezara na Zakładową. Jak wlatujesz od strony Jelcza, to za GKNem po prawej stronie, widoczny jest z daleka. Nie jest tani, ale nie jest też nie wiadomo jak drogi, a robotę jego chłopaki robią dobrze, zawsze pod jego okiem.

:hi: Cezar dobry ale strasznie podrożał :kwasny: ostatnio kumpel robił przegub w Oplu Meriva 550 zł :facepalm:

Ja polecam swojego mechaniora z Twardogóry.

Ok a masz do niego jakiś kontakt żebym mógł przedzwonić i się umówić?

Tutaj masz, jakbyś się zdecydował na Cezara:

AUTO SERWIS CEZAR Mechanika diagnostyka samochodowa

Opublikowano

Zdrówka dla niego...

Widząc moto...nie chciałem nawet myśleć w jakim stanie jest chłopak... Ale jest dobrze :wink: Jedynie wstrząśnienie mózgu i szyte udo :wink:

Oca, zabrali go na Kamieńskiego we Wrocku bo dzwon był na torze crossowym w Cieninie :wink:

Opublikowano

Zdrówka dla niego...

Widząc moto...nie chciałem nawet myśleć w jakim stanie jest chłopak... Ale jest dobrze :wink:Jedynie wstrząśnienie mózgu i szyte udo :wink:

Oca, zabrali go na Kamieńskiego we Wrocku bo dzwon był na torze crossowym w Cieninie :wink:

Wiesz, że to i tak za dużo... :wink: grunt, że żyje :hi:

Opublikowano
Witam panowie :decayed: od maja posiadam całkiem fajną audiczkę ale trzeba ją troszkę dopracować :naughty: polecicie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicach oleśnicy bo u mnie w okolicach bierutowa to sami partacze niestety :kwasny:

jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy :D Chyba że Kaju ożyje :P:hi:

Jedź do Cezara na Zakładową. Jak wlatujesz od strony Jelcza, to za GKNem po prawej stronie, widoczny jest z daleka. Nie jest tani, ale nie jest też nie wiadomo jak drogi, a robotę jego chłopaki robią dobrze, zawsze pod jego okiem.

:hi: Cezar dobry ale strasznie podrożał :kwasny: ostatnio kumpel robił przegub w Oplu Meriva 550 zł :facepalm:

Ja polecam swojego mechaniora z Twardogóry.

Ok a masz do niego jakiś kontakt żebym mógł przedzwonić i się umówić?

Tutaj masz, jakbyś się zdecydował na Cezara:

AUTO SERWIS CEZAR Mechanika diagnostyka samochodowa

Dzięki, zadzwonię i zapytam jaki koszt ewentualnie

Opublikowano

Sprzedam swoją S-klase, żona się dowiedziała, że mam kochanke i ot co mi zrobiła z autem:

Mercedes-Benz S 320 okazja 2004 Bydgoszcz ? Tablica.pl

:bag:

Opublikowano

Wiesz, że to i tak za dużo... :wink: grunt, że żyje :hi:

Tyle to chooy :whistling: Wyobraź sobie jak mogła się skończyć czołówka dwóch motocykli :whistling:

Opublikowano

Ta co stoi obok Ciebie to Twoja panna ?

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 20:58 ----------

Hornet, widziałem peugota okolo 7:50 na przejeździe. Jadę, mrygam, wyprzedzam i patrze, że to Twoja żona a nie Ty.:grin:

Opublikowano

Ja dzisiaj z młodym w domu....

Opublikowano

Ta co stoi obok Ciebie to Twoja panna ?

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 20:58 ----------

Hornet, widziałem peugota okolo 7:50 na przejeździe. Jadę, mrygam, wyprzedzam i patrze, że to Twoja żona a nie Ty.:grin:

bo jego żona tylko na audi zwraca uwagę , a Ty emay znowu masz skodzillaka :D i ten nowy pewnie jeszcze bez ramek :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.