Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a tak ni z gruchy, ni z pietruchy...

ktoś wie, co się dzieje z Gobim?

Kiedyś leciał za mną na Jedności... ale tyle go widziałem :whistling: Zapadł się chłop pod ziemie, bo ani widu ani słychu :thumbdown:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jezeli beda takie same wymiary kola - odpowiedniki to mozesz jechac tak jak piszesz na 15

195/65/15 odpowiada 205/55/16 i dalej 225/45/17

ja jezdzilem na zapasie 16 z trzema 17 ale to do najblizszej wulkanizacji...

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Wie ktos moze kto to sprzedaje/ zna sprzedajacego?

Audi A3 13900.00 PLN. WROCLAW - otoMoto.pl

aaa to by grało bo właśnie mam takie oponki tylko te fele jeszcze by sie przydały... ile moge wziasć za takie biedronki bo na allegro ich nie ma i tu nikt takich nie sprzedaje bo szukałem. Ciekawe ile bym musiał dołożyć powiem tylko że fela perfect stan

Opublikowano

emil a czego ostatni raz na tej stacji byłeś

Opublikowano
emil a czego ostatni raz na tej stacji byłeś

pewnie ledwo co przeglad przeszedl hehe

Opublikowano
emil a czego ostatni raz na tej stacji byłeś

Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb ! :grin:

Opublikowano
Ja będe wszystkie oprócz czołowej, on daje jakąś gwarancję że to nie zblaknie np na 2 lata ?

Wszystko jest kwestią ugadania, nie widziałem żeby ktoś potrzebował reklamować :wink:

ja bym się pisał na folię także, ale kwestia ile $$ bo ostatnio wpakowałem dwie naczepy pieniędzy w zakup i przygotowanie nowego qrczakowozu...

Jakie Autko ile szyb i wgl :naughty: na pewno nie dużo :wink:

Opublikowano
emil a czego ostatni raz na tej stacji byłeś

Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb ! :grin:

Powinni Ci dowód zabrać policmajstry a nie tylko gość się na przeglądzie przyczepił...

Opublikowano
emil a czego ostatni raz na tej stacji byłeś

Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb ! :grin:

Powinni Ci dowód zabrać policmajstry a nie tylko gość się na przeglądzie przyczepił...

Z drugiej strony gdyby wyjechał z podbitym przeglądem i zaraz za rogiem policaje by stały to stacja diagnostyczna ma po nosie :kwasny:

Opublikowano
emil a czego ostatni raz na tej stacji byłeś

Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb ! :grin:

Powinni Ci dowód zabrać policmajstry a nie tylko gość się na przeglądzie przyczepił...

Tobie i innym majsterom pakietu moc co sobie wymontowali katalizatory też powinni zabierać dowody rejestracyjne.

Opublikowano

jak sobie wlacze lpg to mi stopien emisji NOx spada do wartosci granicy bledów urzadzen pomiarowych :D

a tak na serio nie szło lewego atestu albo cos zalatwic?

Opublikowano

Ja tylko napisałem, że nie będę tam jeździł :decayed:

Opublikowano

a tak na serio nie szło lewego atestu albo cos zalatwic?

To i tak nic nie daje nie wolno i już, żadna folia nie mieści się w granicy dozwolonej przepuszczalności światła:facepalm:

Wgl Jupi:D udało się kupić 1 wąż :D

Wąż turbosprężarki Audi A4 B5 1.9 TDI 90KM AHU (3362122211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

został jeszcze tylko dolotowy do Turbo :naughty:

Opublikowano

Siemka, chłopaki potrzebuje na ratunek życia VCDS, żeby odczytać identyfikator sterownika. 1 minuta roboty stawiam dobrego whiskacza i dorzucam bonus

Opublikowano
Siemka, chłopaki potrzebuje na ratunek życia VCDS, żeby odczytać identyfikator sterownika. 1 minuta roboty stawiam dobrego whiskacza i dorzucam bonus

ja mam i moge pomóc , poszło PW

Opublikowano
Siemka, chłopaki potrzebuje na ratunek życia VCDS, żeby odczytać identyfikator sterownika. 1 minuta roboty stawiam dobrego whiskacza i dorzucam bonus

Dajesz na Ostrów? :kox:

Opublikowano
Siemka, chłopaki potrzebuje na ratunek życia VCDS, żeby odczytać identyfikator sterownika. 1 minuta roboty stawiam dobrego whiskacza i dorzucam bonus

ja mam i moge pomóc , poszło PW

:polew::polew::polew: Twój kabel się z nim nie połączy :facepalm: masz KKL a nie CAN

Opublikowano
Siemka, chłopaki potrzebuje na ratunek życia VCDS, żeby odczytać identyfikator sterownika. 1 minuta roboty stawiam dobrego whiskacza i dorzucam bonus

ja mam i moge pomóc , poszło PW

:polew::polew::polew: Twój kabel się z nim nie połączy :facepalm: masz KKL a nie CAN

Jeśli to prawda - umarłem :polew:

Opublikowano
Siemka, chłopaki potrzebuje na ratunek życia VCDS, żeby odczytać identyfikator sterownika. 1 minuta roboty stawiam dobrego whiskacza i dorzucam bonus

ja mam i moge pomóc , poszło PW

Chopin na moderatora technicznego!!!!!!!!!!:polew:

DjRoll zapytaj się koleżki o A4 Avant wszystkie szyby oprócz przedniej:wink:

Opublikowano

Zgłoszę kandydaturę do Prezesa :decayed:

Opublikowano
Zgłoszę kandydaturę do Prezesa :decayed:

Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.