Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie wy łoiliście...w buszu? :naughty::grin:

Wpada ktoś na spot? :eusathink: Czy promile nie pozwalają jeszcze :grin: Będę latał z chłopakami to byśmy też podlecieli :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no takiego picia i tyle smiechu dawno nie bylo. U mnie wlasnie sie prad wywalil i ma byc ok 14. Ja dzisiaj na fajerke nie wsiadam. jade do rynku cos zjesc z rodzinka wiec raczej mnie nie bedzie.

Opublikowano
  • Autor
Wpada ktoś na spot? :eusathink:

wpada :wink:

ojjjj porządzili wczoraj.... Gniady dotarłeś do domu ? Bo ciężko Ci szła droga:wink:

Kiedy on dotarł ?

Opublikowano

:hi:też sie pojawie a tym czasem spadam nad staw wytrzezwieć :banan:

Opublikowano
  • Autor

tam koło ciebie na Królewieckiej można się normalnie kąpać ?

Opublikowano
Wpada ktoś na spot? :eusathink:

wpada :wink:

ojjjj porządzili wczoraj.... Gniady dotarłeś do domu ? Bo ciężko Ci szła droga:wink:

Kiedy on dotarł ?

jak poszliście.... dotarł jak dotarł... kiedy do domu wrócił.....

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Paciulok dochodzi do siebie dopiero :polew:

kac vegas przy wczorajszym piciu to pryszcz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba mieliście już być na ranczu wilkowyje :decayed:

Opublikowano

nikt się nie nadaje do jazdy :kwasny:

Opublikowano
:polew::decayed:
Opublikowano

Ulka zgłaszała zaginięcie telefon mi się zepsuł spałem na ławce na kozanowie w domu byłem po 9 rano wódke piję znowu dopiero za pięć lat do widzenia.

Opublikowano
Ulka zgłaszała zaginięcie telefon mi się zepsuł spałem na ławce na kozanowie w domu byłem po 9 rano wódke piję znowu dopiero za pięć lat do widzenia.

Jak wylądowałeś na kozanowie jak rozstaliśmy się na kuźnikach ?

Opublikowano
  • Autor
nikt się nie nadaje do jazdy :kwasny:

czekaj zaraz przyjdzie pani wychowawczyni to was ustawi do pionu... załaduje do wozu, wywiezie do Wilkowyj i będziecie zapiedalać na budowie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Ulka zgłaszała zaginięcie telefon mi się zepsuł spałem na ławce na kozanowie w domu byłem po 9 rano wódke piję znowu dopiero za pięć lat do widzenia.

johnny walker się załączył widzę.:naughty:

Opublikowano

Dzisiaj PAN ma relax :decayed:

Opublikowano
Ulka zgłaszała zaginięcie telefon mi się zepsuł spałem na ławce na kozanowie w domu byłem po 9 rano wódke piję znowu dopiero za pięć lat do widzenia.

Jak wylądowałeś na kozanowie jak rozstaliśmy się na kuźnikach ?

O k**wa, Gniady się teleportował :shock3::grin:

Opublikowano
  • Autor
teleport-537-OBRAZKY.PL.jpg:naughty::naughty:
Opublikowano

mnie dzisiaj tez nie będzie.

Opublikowano

Wracając z trasy zajechałem o 19 i nikogo już nie było :kwasny:

Opublikowano
Wracając z trasy zajechałem o 19 i nikogo już nie było :kwasny:

Zły dzień dzisiaj trafiłeś.....

BTW ja już doszedłem do siebie ale musiałem przyjąć lek w puszce :decayed:

Opublikowano

o 18 sie rozjechalismy

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.