Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa. Ja na pepkowym. U kumpla sie woda skonczyla. Szlismy na zawody. Stol zostal rozjebany. Trza stol naprawic puki zona kumpla do domu wroci. ;) kto sie zna na stolarce?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
k**wa. Ja na pepkowym. U kumpla sie woda skonczyla. Szlismy na zawody. Stol zostal rozjebany. Trza stol naprawic puki zona kumpla do domu wroci. ;) kto sie zna na stolarce?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

no telewizora szkoda .....:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Szczuru... co Ci się poyebało, że Ja zderzak zmieniałem? :decayed:

panie nie zderzak a dokładkę i nie pamietałem czy ty czy tylko kaju :grin:

---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ----------

To tak jeszcze na dobry poczatek dnia wam wrzucę co by przy piatku wesel;ej było :whistling:

Opublikowano
:bry::kawa: jest :decayed:
Opublikowano
  • Autor

kolejny w moim rejonie :decayed: na stałe milczących mam 3 sztuki oraz Gniadego :naughty:

2013_07_25_216.jpg

Opublikowano
kolejny w moim rejonie :decayed: na stałe milczących mam 3 sztuki oraz Gniadego :naughty:

http://s8.postimg.org/hdbzxuo35/2013_07_25_216.jpg

Może kupił od kogoś z forum auto

Opublikowano

handlarz ramki kupil, bo ponoc klubowe zadbane :D

jak ja sprzedawalem szarą to handlarz mi napisal mejla: "...i co k**wa myslisz ze jak stoi na ramkach to dostaniesz za to 32 kola?...." hehe

Opublikowano

panie nie zderzak a dokładkę i nie pamietałem czy ty czy tylko kaju :grin:

Spoko luz :decayed: Dokładkę owszem kupowałem i mam nadzieje, że drugi raz nie będę musiał jej szukać :whistling::decayed:

Ja dzisiaj wziąłem wolne...dymam nad wodę :JC_fan::beach:

Opublikowano
kolejny w moim rejonie :decayed: na stałe milczących mam 3 sztuki oraz Gniadego :naughty:

http://s8.postimg.org/hdbzxuo35/2013_07_25_216.jpg

Szczuraz jakich masz 3 na stałe milczących? Ja Ciebie codziennie prawie widzę w drodze do pracy i z pracy ostatnio widziałem że byłeś na myjni naprzeciwko nowego Lidla

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Goldik może jakiegos grilla u Ciebie zmontujemy ?:decayed:

Opublikowano

Może i ja bym się:decayed: pojawił

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Uwinęli się bo kasa już jest , ale i tak pisze odwołanie :decayed: o zderzak i uchwyt lampy

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Goldik może jakiegos grilla u Ciebie zmontujemy :decayed:

Mówisz i masz tylko kiedy dzis czy jutro z żuta na węgiel i robimy reszte uzgodnijcie miedzy sobą ja jestem pod tel .jak coś

Opublikowano

Wycenili okładzinę zderzak na 204 zł netto i uchwyt lampy na 13,77 netto

Ja kupiłem zderzak za 350 zł i uchwyt do lampy kosztuje 67

Mam jeszcze pytanie do was , czy zderzak liczy się osobna czy razem z belka ?

Opublikowano

Jak juz wyplacili to po ptokach.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Jak juz wyplacili to po ptokach.

Napaćkane z japca kaja

Kaju zaskoczę Cie , i tu się mylisz także tego :whistling:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Goldik może jakiegos grilla u Ciebie zmontujemy :decayed:

Mówisz i masz tylko kiedy dzis czy jutro z żuta na węgiel i robimy reszte uzgodnijcie miedzy sobą ja jestem pod tel .jak coś

Dobra Panowie określać się kiedy i jak ? Mi pasuje dziś i jutro.

Opublikowano

Mi dziś ale był bym po 19 :wink:

Opublikowano

Czesc klubowicze znacie moze jakis dobrze wyposazony szrot we Wrocławiu lub okolicach? Potrzebuje kupic przeplywomierz

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Goldik może jakiegos grilla u Ciebie zmontujemy :decayed:

Mówisz i masz tylko kiedy dzis czy jutro z żuta na węgiel i robimy reszte uzgodnijcie miedzy sobą ja jestem pod tel .jak coś

Dobra Panowie określać się kiedy i jak ? Mi pasuje dziś i jutro.

Ja nie wiem jak Ci mówiłem :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.