Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzęgło nie pizgło w sprężarce?

Napaćkane z japca kaja

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawiew działa, nie wiem czy sprężarka chodzi, nie sądzę, nie miałem jak zajrzeć, po weselu w c**j ludzi ma zatrucie pokarmowe, oczywiście w tym ja, ja pier**le co za nieudany wyjazd:facepalm: byliśmy pod zakopcem na weselu... i teraz umieram:kwasny:

Opublikowano

Sprawdź czy załącza się wiatrak na chłodnicy od klimatyzacji:wink:

Opublikowano
nawiew działa, nie wiem czy sprężarka chodzi, nie sądzę, nie miałem jak zajrzeć, po weselu w c**j ludzi ma zatrucie pokarmowe, oczywiście w tym ja, ja pier**le co za nieudany wyjazd:facepalm: byliśmy pod zakopcem na weselu... i teraz umieram:kwasny:

wejdz sobie w vcdsie w modul klimy i bloki pomiarowe sprawdz shut off code i tam bedziesz mial przyczyne. Przy okazji sprawdz w grupie 003 coolant pressure.

Ta sprezarka nie ma sprzgla tylko chodzi caly czas, no chyba ze ma jakas inna zalozona lol.

Opublikowano

Mi ostatnio sie spalil wentylator od klimy. Ten ktory jest na wprost turbiny. Sprawdz czy dziala :wink:

Opublikowano
Żyjecie tu Pany ?? Nikt sie nie odzywa jak zwykle , obudzcie sie !! :angry::bicz: :bicz:

LUDZIE PRACUJĄ:grin: A NIE SIEDZA NA FORACH

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Opublikowano

Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?

Opublikowano
Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?

on chce zrobić pełen kox :D 300 KM i 600 Nm :grin::polew:

:hi:

Opublikowano
Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?

on chce zrobić pełen kox :D 300 KM i 600 Nm :grin::polew:

:hi:

Widać masz pojęcie co można z tego motoru wyciągnąć :decayed:

Opublikowano

No to Maćku ja jutro bede we wro ( jade zdjac szwy ) :decayed: jak masz wolne to może sie spykniemy na momenta ? :naughty:

Opublikowano
Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Zobaczę jak to będzie wyglądać jak zdejmę skrzynie:wink:

Opublikowano
Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Zobaczę jak to będzie wyglądać jak zdejmę skrzynie:wink:

a jak ma wyglądać ?? ślizga się już ? ładuj jednomas z lekkim kołem :naughty: chyba, że idzie na handel to dla komfortu dwumasa pyknij... skrzynia się już odzywa czy jeszcze ? Jak synchronizatory ?

Opublikowano
nawiew działa, nie wiem czy sprężarka chodzi, nie sądzę, nie miałem jak zajrzeć, po weselu w c**j ludzi ma zatrucie pokarmowe, oczywiście w tym ja, ja pier**le co za nieudany wyjazd:facepalm: byliśmy pod zakopcem na weselu... i teraz umieram:kwasny:

wejdz sobie w vcdsie w modul klimy i bloki pomiarowe sprawdz shut off code i tam bedziesz mial przyczyne. Przy okazji sprawdz w grupie 003 coolant pressure.

Ta sprezarka nie ma sprzgla tylko chodzi caly czas, no chyba ze ma jakas inna zalozona lol.

Ahhh szajse, doj**ałem jak Hanka w kartony z tym sprzęgłem a nie spojrzałem na rocznik :facepalm:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Zobaczę jak to będzie wyglądać jak zdejmę skrzynie:wink:

a jak ma wyglądać ?? ślizga się już ? ładuj jednomas z lekkim kołem :naughty: chyba, że idzie na handel to dla komfortu dwumasa pyknij... skrzynia się już odzywa czy jeszcze ? Jak synchronizatory ?

Nie ślizga się, skrzynia się nie odzywa(kazałem jej milczeć, mojej panience też:grin:), biegi wchodzą jak masło. Wiem jedynie, że przy ~70k przelotu będzie się to nadawało niedługo do wymiany. Nie chcę się zdziwić na mieście i wołać lawetę:decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Zobaczę jak to będzie wyglądać jak zdejmę skrzynie:wink:

a jak ma wyglądać ?? ślizga się już ? ładuj jednomas z lekkim kołem :naughty: chyba, że idzie na handel to dla komfortu dwumasa pyknij... skrzynia się już odzywa czy jeszcze ? Jak synchronizatory ?

Nie ślizga się, skrzynia się nie odzywa(kazałem jej milczeć, mojej panience też:grin:), biegi wchodzą jak masło. Wiem jedynie, że przy ~70k przelotu będzie się to nadawało niedługo do wymiany. Nie chcę się zdziwić na mieście i wołać lawetę:decayed:

Dopóki skrzynia się nie odzywa a synchronizatory milczą to śmigaj. Jak zacznie piszczeć z bólu to myśl o nowej :decayed: a tak to do odcinki i ogjjjjjjeń

Opublikowano
  • Autor
Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?

na razie badam ceny tajli wtryski 216 mogą być niedługo w dobrej cenie a co do pompy to zastanawiam się nad taką hybryda jak ma mój kolega w ibizie czyli transito-audi. Do wiosny pozbieram zabawki i załaduję przed następnym sezonem. Wtedy będę wiedział w co celuję. :wink:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

No to Maćku ja jutro bede we wro ( jade zdjac szwy ) :decayed: jak masz wolne to może sie spykniemy na momenta ? :naughty:

dzwoń generalnie powinienem być wolny

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Zobaczę jak to będzie wyglądać jak zdejmę skrzynie:wink:

Pytam się bo ta tarcza praktycznie niema tłumika drgań skrętnych to może być twardy start na jednomasie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.