Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kur... dostałem dziś sms-a z banku ze moja karta kredytowa została zablokowana ... Długo nie myśląc cisnę do banku , babka dzwoni na infolinie i koleś mnie pyta czy robiłem zakupy w SEARS w USA ... Zamarłem :kwasny: Dużo nie ukradli ale bank całość odda :banan: , i od razu stara karta do kosza i czekam na nową :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Opublikowano
Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Stara szkoła softów.... doyebać paliwa i niech się dzieje wola nieba :grin:

Opublikowano

Mój też trochę zadymi, ale Maćka to już gruba przesada:decayed:

Opublikowano
Mój też trochę zadymi, ale Maćka to już gruba przesada:decayed:

nie ma dymu bez ognia :wink:

Opublikowano
Dla lubiących glebę :facepalm:

POJEBUSY :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Dla lubiących glebę :facepalm:

POJEBUSY :facepalm::facepalm::facepalm:

Dlaczego pojebusy ? Pasjonaci ale taka gleba to już lekka przesada

Opublikowano

Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Opublikowano
Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Kolejny raz Ci przypomnę... że mam rację. Kiedy Ty się tego nauczysz :grin:

Opublikowano
Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Kolejny raz Ci przypomnę... że mam rację. Kiedy Ty się tego nauczysz :grin:

Jak się w końcu TATO ze mną napijesz :grin:

Opublikowano
Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Kolejny raz Ci przypomnę... że mam rację. Kiedy Ty się tego nauczysz :grin:

Jak się w końcu TATO ze mną napijesz :grin:

to zwieź d*pę do ojczyzny

Opublikowano

Twoja wątroba jeszcze będzie miała mnie dość, spokojna Twoja rozczochrana :guma:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor
Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Stara szkoła softów.... doyebać paliwa i niech się dzieje wola nieba :grin:

Jacek Twierdzi ze trzeba wyrównać limitery i bedzie wszystko ok. Reszta softu jest spoko. Stwierdził że zdejmie dym i doda parę klaczy. Ja stwierdziłem że dym jest w normie a to ma w końcu normalnie jechać :decayed:

Opublikowano

Przelgądając projekty użytkowników zauważyłem że w niektórych A4 B5 w konsoli środkowej jest nawigacja z radiem, jeśli dobrze zauważyłem auta te posiadają konsole polifcie? Tylko nie moge pojąć jak mieści się tam nawigacja + climatronic ?! Ja posiadam przedlift, czyli mógł bym zamontować konsole z polifta i wepchnąć tam swój climatronic + nawigacje te fabryczna jesli sie nie myle ??:D Namieszałem nieco może ktoś zrozumie ;d

Opublikowano
panowie pomocy pilnie potrzebny warsztat z vagiem szczegoly http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/diagnostyka-vag-wrocku-pilna-sprawa-285227/#post3754543

Skontaktuj się z kolegą cwiara

Grzesiek na urlopie, a koledze z tego co wiem się spieszy.

Przelgądając projekty użytkowników zauważyłem że w niektórych A4 B5 w konsoli środkowej jest nawigacja z radiem, jeśli dobrze zauważyłem auta te posiadają konsole polifcie? Tylko nie moge pojąć jak mieści się tam nawigacja + climatronic ?! Ja posiadam przedlift, czyli mógł bym zamontować konsole z polifta i wepchnąć tam swój climatronic + nawigacje te fabryczna jesli sie nie myle ??:D Namieszałem nieco może ktoś zrozumie ;d

Do przedlifta sobie daruj. Żeby to miało ręce i nogi z wyglądem, to raczej swap na konsolę polift, czym się od tygodnia zajmuje właśnie wspomniany wyżej cwiara. Ktoś na forum wrzucił navi do przedlifta (nawet z niedalekich okolic Wrocławia jak dobrze pamiętam) i wygląda to średnio. Moja rada - odpuść. Chyba, że w polifcie.

Opublikowano

Ok rozumiem ;d myślałem że wystarczy podmienić konsole środkową pogrzebać troche w kablach, ale to jednak więcej dłubania :wink:

Opublikowano

To co Karol ka też mam odpuścić 2 Din?

Opublikowano

Zabawy fchooy! Ale jak lubisz... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.