Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

No to dzis komisja w naszym polskim zus-ie

Powodzenia... W poniedziałek z teściem straciłem tam 3h :doh:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

ano8.jpg

tq1z.jpg

Opublikowano
Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

http://s10.postimg.org/sqrs5cvjp/ano8.jpg

http://s10.postimg.org/k73stuxth/tq1z.jpg

drugi to na bank peugeot 306

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

a tu coś dla was :D Szczurek i Nelson dawajcie w b5 takie mody :D:D:D

lets dance :D

Opublikowano

zwykły air ride :decayed:

Opublikowano

Roman był oszczędny przez całe życie nawet gdy dawał nekrolog swojej żony do gazety przezornie pytał o cenę. Do pięciu wyrazów za darmo-odpowiedziała pani w kasie. No to niech będzie ''Zmarła Janina Kowalska '' Może pan dodać jeszcze dwa wyrazy .To niech będzie tak ''Zmarła Janina Kowalska -sprzedam Opla.

Opublikowano
Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

http://s10.postimg.org/sqrs5cvjp/ano8.jpg

http://s10.postimg.org/k73stuxth/tq1z.jpg

drugi to na bank peugeot 306

Dzieki serdeczne

Opublikowano
Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

http://s10.postimg.org/sqrs5cvjp/ano8.jpg

http://s10.postimg.org/k73stuxth/tq1z.jpg

drugi to na bank peugeot 306

Dzieki serdeczne

no problemos :) ale to pierwsze to kurna niezła zagadka :kox:

Opublikowano
Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

http://s10.postimg.org/sqrs5cvjp/ano8.jpg

http://s10.postimg.org/k73stuxth/tq1z.jpg

Ile za lewą do xsary picasso i czy to lift czy przedlift? :decayed: Dla teścia bym kupił, bo ma zaczepy wyrwane.

Opublikowano
  • Autor

nie zagina się kabli :facepalm: trzeba rozebrać. Poszukać gdzie na kablach jest napięcie a gdzie nie... dużo spinek połamaliście ? bo te w b6 to liche jak nie wiem co ... warto kupić trochę w aso bo grodze kosztują

3 sztuki tylko :D

jak kurna 3 sztuki ? Ja tam nic poza dekorem nie słyszałem żeby chrupało :decayed:

Opublikowano
Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

http://s10.postimg.org/sqrs5cvjp/ano8.jpg

http://s10.postimg.org/k73stuxth/tq1z.jpg

drugi to na bank peugeot 306

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

a tu coś dla was :D Szczurek i Nelson dawajcie w b5 takie mody :D:D:D

lets dance :D

Stawiasz, zakładam choćby dzisiaj:wink:

Opublikowano
Dostałem kilka lamp od kolegi który mieszka we Francji więc wiekszośc to francuzy mam jedną tylko do focusa rozgryzłem większość ale tych za diabła nie mogę znaleźć może ktoś się orientuje od czego to dziadostwo jest?

PS. Jakby kto potrzebował oddam za pół darmo lampy i inne:

- CITROEN XARA PICASSO TYŁ

- FORD FOCUS MK II HATCHBACK TYŁ

- RENAULT MEGANE I LIFT ATRAPA GRILL NERKA

- RENAULT LAGUNA 2 TYŁ

- DZIWNA LAMPA ZE ZDJĘCIA NR 1 i NR 2 PONIŻEJ :)

http://s10.postimg.org/sqrs5cvjp/ano8.jpg

http://s10.postimg.org/k73stuxth/tq1z.jpg

drugi to na bank peugeot 306

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

a tu coś dla was :D Szczurek i Nelson dawajcie w b5 takie mody :D:D:D

lets dance :D

Stawiasz, zakładam choćby dzisiaj:wink:

Fura glinka z forum. Tylko, że od ponad roku jest do niego ograniczony dostęp...:wink:

Napaćkane z japca kaja

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Bajdełej to ile mu przybili, dyche?

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

nie zagina się kabli :facepalm: trzeba rozebrać. Poszukać gdzie na kablach jest napięcie a gdzie nie... dużo spinek połamaliście ? bo te w b6 to liche jak nie wiem co ... warto kupić trochę w aso bo grodze kosztują

3 sztuki tylko :D

jak kurna 3 sztuki ? Ja tam nic poza dekorem nie słyszałem żeby chrupało :decayed:

one bez chrupania klękają :kwasny:

Opublikowano

ruskie disKo polo :D yebłem :polew:

audi audi audi maszyna ... :whistling::whistling::whistling:

:polew:

Opublikowano
ruskie disKo polo :D yebłem :polew:

audi audi audi maszyna ... :whistling::whistling::whistling:

:polew:

stare :decayed:

Opublikowano
ruskie disKo polo :D yebłem :polew:

audi audi audi maszyna ... :whistling::whistling::whistling:

:polew:

stare :decayed:

tylko nie kumam dlaczego ten starszy tak coś nie bardzo sobie radził ? :eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano

bo kierowca piz...... a:decayed:

Opublikowano
:hi:

No to dzis komisja w naszym polskim zus-ie

Powodzenia... W poniedziałek z teściem straciłem tam 3h :doh:

Ja dziś wyjątkowo długo 1.5h ale wakacje przedłużone o 5 miesięcy :decayed:

Opublikowano

Ja dziś wyjątkowo długo 1.5h ale wakacje przedłużone o 5 miesięcy :decayed:

Coś Ty wywinął? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.