Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę:grin:

Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce :wink:

To się nazywa agroturystyka dla mocnych -siedze do póżna bo kończe browary i ide do domu otwieram whiskacza jak ktoś chce głupot popierdzielić to siedzę do póżna.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj przy szklaneczce pepsy :facepalm:

Opublikowano
Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę:grin:

Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce :wink:

To się nazywa agroturystyka dla mocnych -siedze do póżna bo kończe browary i ide do domu otwieram whiskacza jak ktoś chce głupot popierdzielić to siedzę do póżna.

Było dzwonić albo pisać..... next time zgarnę Cię na raczno do Paciula na noc... tam nie zginiesz :polew:

Opublikowano

Jutro Pany będzieta? :eusathink: Dzisiaj idę na kawalerskie (:dancing::kox:)... ale jak nie zaginę to bym też wpadł :grin:

Mnie jutro nie ma , jadę do Kłodzka na 85 lecie babci mojej młodej :decayed:

Opublikowano
ja dzisiaj przy szklaneczce pepsy :facepalm:

A co Ty nie jesteś pełnoletni ?

Opublikowano
ja dzisiaj przy szklaneczce pepsy :facepalm:

A co Ty nie jesteś pełnoletni ?

a gdzie tam, przecież nawet dowodu jeszcze nie mam

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Panowie:

1377944648_by_bartektsp10%20_inner.gif

:decayed:

Opublikowano
:hi: ale ten brzydal od szura z filmiku dawał radę, a te lambo bardzo mocno było porobione.:kox: ja dzisiaj też będę standardowo z żoną i synem :wink:
Opublikowano

:hi:dziś jak mówiłęm tydzień temu mnie nie ma

Opublikowano

fajny dokument , i o muzyce nawet troche jest :D:banan:

https://www.youtube.com/watch?v=DLNWYTs06cs

Opublikowano

Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

Opublikowano
  • Autor

chopin sprawdź PW masz tam śmieci ze swojego ECU. Dobrze że ci się przypomniało bo ja wczoraj zgon zaliczyłem bardzo szybko. :decayed:

Opublikowano
Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

Kolego wysil się i poszukaj na forum.... jest masa informacji, które rozwieją Twoje wątpliwości. Wiem, że najprościej napisać powiedzcie i nic nie robić ale to już nudne jest to samo pytanie po raz n-ty :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

łapaj 130 bedzie dobra baza do modów :naughty:

Opublikowano
Potrzebuje opinii na temat Audi A6 C5 1.9 TDI Powyżej 110 km, a konkretnie chodzi o pompowtryski. Czy są awaryjne ? Do tej pory mamy A4 1.9 110 km i A6 z tym samym silnikiem i wszystko jest ok. Ale zastanawiamy sie nad kupnem A6 115-130 km.

łapaj 130 bedzie dobra baza do modów :naughty:

115 różni się wtryskami i turbo :decayed: a tańsza i też dobry słupek do modów :grin:

Opublikowano

Akurat modzić w tym nikt nie będzie... Ojciec ma A6 110 ja od niego mam A4 110 i w tym jak już będzie modzone i teraz dziadek się nakręcił na A6 :D

Opublikowano
Panowie szukam komplet felg stalowych do ibizy 2000r 4x100 14cali jak ktoś coś ma pp cenie złomu to chętnie przyjmę. ;-)

Ich habe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak dla dziadka to szukaj 1.9 DI 75ps. W zupełności mu wystarczy a silnik wali milion km bezawaryjnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Nelson będziesz dzisiaj ? czy jeszcze nie doszorowałeś fury z mojej sadzy :facepalm::grin:

Opublikowano
Akurat modzić w tym nikt nie będzie... Ojciec ma A6 110 ja od niego mam A4 110 i w tym jak już będzie modzone i teraz dziadek się nakręcił na A6 :D

niech dziadek łyka 1,9 130 PS i styka

Opublikowano

:hi:

Ku&*a po kawalerskim chyba głowę do zamrażarki wsadzę :facepalm: wróciłem o 8.30 do domu takie wojaże były :facepalm:

Nie ma mnie dzisiaj, nie dam rady :facepalm:

Opublikowano
jak dla dziadka to szukaj 1.9 DI 75ps. W zupełności mu wystarczy a silnik wali milion km bezawaryjnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Nelson będziesz dzisiaj ? czy jeszcze nie doszorowałeś fury z mojej sadzy :facepalm::grin:

Jeszcze nie wiem, zależy jak się sytuacja potoczy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.