Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to potocz tą swoją czarną "sytuację" pod most :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mamy jakiegoś szpeca od foto? Szukam lustra dla siebie...pojeździłem trochę po sklepach i sam już zgłupiałem, za dużo tego wszystkiego :whistling:

Opublikowano

Żodyn nie uj***e takiego rosołku jak wujek kaju. Żodyn!

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Panowie mamy jakiegoś szpeca od foto? Szukam lustra dla siebie...pojeździłem trochę po sklepach i sam już zgłupiałem, za dużo tego wszystkiego :whistling:

Na jakim poziomie będziesz robił foto ? Jeżeli coś wyżej niż lamus to nie musisz milionów inwestować w body ale szkło już lepsze jest wskazane. Ile $$$$ masz ?

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

Żodyn nie uj***e takiego rosołku jak wujek kaju. Żodyn!

Napaćkane z japca kaja

Z kalosza ?

Opublikowano

Z kalosza ?

aaaaasz skąd, ja nie Nelson, że zupe robi przy okazji prania gaci bułgarek. na miENsku robiony, także tego, w sam raz na kaca Arka :decayed:

Opublikowano

My że szczurem jesteśmy.

Opublikowano

ja też jestem. myślami!

Opublikowano
My że szczurem jesteśmy.

To super

Opublikowano

Na jakim poziomie będziesz robił foto ? Jeżeli coś wyżej niż lamus to nie musisz milionów inwestować w body ale szkło już lepsze jest wskazane. Ile $$$$ masz ?

Chciałbym się trochę pobawić i zagłębić w temacie...nie będę cykał kwiatków czy ślimaków, raczej akcja więc na szybkości mi zależy. A $$ 2-2,5k max chciałbym przeznaczyć tak na samo lustro i obiektyw na start, chociaż już widziałem zestawy za takie pieniądze z dwoma obiektywami

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

w sam raz na kaca Arka :decayed:

Staryyyy... kac to mało powiedziane :facepalm: do tej pory mam rajban w głowie :facepalm: Ale melanż był zacny, prawdziwy wieczór kawalerski a nie picie w szopie :kox:

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma jestem na festynie na wsi -zespół pieśni i tańca ,orkiestra ,karuzela samochodziki ale jebnąłem się smokiem dziesięcioosobowym który zapierdziela po szynach ale frajda:banan:

Opublikowano

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Opublikowano
Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

ja jestem z Sośni, ale w PL będę na Andrzejki.

Opublikowano

A ja po raz kolejny pytanie pt Czy fotele z A4 B6 pasują do A4 B5 ? albo z Passata B5 do audi B5 ?:D Czytałem że z B6 nie pasują bo mają trzy prowadnice czy coś takiego ??

Opublikowano
A ja po raz kolejny pytanie pt Czy fotele z A4 B6 pasują do A4 B5 ? albo z Passata B5 do audi B5 ?:DCzytałem że z B6 nie pasują bo mają trzy prowadnice czy coś takiego ??

to na c**j drążysz? :decayed::decayed::decayed: prowadnice swoją drogą, ale nie wiem, czy fotele z B6 nie są już szersze, więc możesz mieć problem z upchnięciem tego. Spawanie prowadnic już Cie powinno zniechęcić do tego typu zabiegu :wink:

Opublikowano

No lepiej chyba od razu szukać z B5 albo B5 polifta bo te sądzę pasują.

Opublikowano
No lepiej chyba od razu szukać z B5 albo B5 polifta bo te sądzę pasują.

B5 maja to samo

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Kaju a znasz Ty takie bo właśnie piję ''old speckled hen ''

Opublikowano
No lepiej chyba od razu szukać z B5 albo B5 polifta bo te sądzę pasują.

Jak szukasz foteli to uderzaj na PW, mam 2 komplety.

Opublikowano
Kaju a znasz Ty takie bo właśnie piję ''old speckled hen ''

gdzieś mi się przewinęły jakieś reklamy z starym lisem i tym browarem, ale nie piłem :wink:

Opublikowano

:hi: porażka na całej lini ... Wracając z Kłodzka stwierdziłem ze przegonie trochę Andzie , przy 200+km/h wypadł mój super zamienny kierunek i poszedł w hu... razem z oprawką :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Wal do Maćka , dobry człowiek z niego :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.