Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze dwa lata temu było chyba 100lecie istnienia gajowej(festyn w tym małym parku), na skrzyżowaniu z przestrzenną na kostce można zobaczyć ślady po moździeżach czy granatach-zabytkowa kosta dlatego nie wymienią, także duds kawał historii.

a na wapiennej kiedyś bombka pod furą trzasnęła

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pokazałem tam dzisiaj Piotrkowi jakie przeszkody bezkolizyjnie atakuje mój B5 Allroad to tylko zaciskał zeby :polew:

Opublikowano
Pokazałem tam dzisiaj Piotrkowi jakie przeszkody bezkolizyjnie atakuje mój B5 Allroad to tylko zaciskał zeby :polew:

A weź nawet nic nie mów :facepalm: Kiedyś jak się do niego tam władowałem nie od tej strony co trzeba to toczyłem się te kilkaset metrów przez 15min :whistling:

Opublikowano
Pokazałem tam dzisiaj Piotrkowi jakie przeszkody bezkolizyjnie atakuje mój B5 Allroad to tylko zaciskał zeby :polew:

A weź nawet nic nie mów :facepalm: Kiedyś jak się do niego tam władowałem nie od tej strony co trzeba to toczyłem się te kilkaset metrów przez 15min :whistling:

Już tam nie mieszkam :decayed: Dzisiaj pokonaliśmy lepszy krawężnik :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

i te dziury po bombach co roae pisał :polew:

Opublikowano
i te dziury po bombach co roae pisał :polew:

Allroad radził sobie świetnie :kox:

BTW Mimo, że koza, to ma swój urok i ogólnie to :jerk::jerk:

Opublikowano

To nie na moją głowę :facepalm:

BTW ale dzisiaj pięknie zatopiliśmy na poligonie ZJ'a 5.2 :whistling: Ledwo z niego wysiadłem...przez szybę, na dach :grin:

Opublikowano
  • Autor
i te dziury po bombach co roae pisał :polew:

Allroad radził sobie świetnie :kox:

BTW Mimo, że koza, to ma swój urok i ogólnie to :jerk::jerk:

urok to będzie miała jak na wiosnę potraktuję ją świeżo zanabytym gwintem :decayed: Jeszcze tylko muszę coś sensownego na tył ogarnąć

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

dystanse pod 16 kosztują 30 pln i wtedy to ma prawo zagrać

Opublikowano

Na razię zostaje przy 13, potem mam zamiar na tył w półkę wstawić coś większego + sub do bagażnika ale to na wiosne. Na te chwile potrzebuje coś lepszego od ori na przodzie bo to jakaś porażka. Pytanie czy to będzie dobry wybór ? ;p (fabrycznie mam tylko 2 głośniki :facepalm:)

Opublikowano
  • Autor

fabrycznie wychodziły minimum 4 :decayed: chyba że nie liczysz piszczałek. Coś Ci to tam zagra ale do chopina bose będzie im trochę brakowało :whistling:

Opublikowano
fabrycznie wychodziły minimum 4 :decayed: chyba że nie liczysz piszczałek. Coś Ci to tam zagra ale do chopina bose będzie im trochę brakowało :whistling:

Widać, że jeszcze nie siedziałeś w zielonym :whistling::decayed::kox:

Opublikowano
fabrycznie wychodziły minimum 4 :decayed: chyba że nie liczysz piszczałek. Coś Ci to tam zagra ale do chopina bose będzie im trochę brakowało :whistling:

Widać, że jeszcze nie siedziałeś w zielonym :whistling::decayed::kox:

Albo w moim :grin:

Opublikowano
  • Autor

MÓZG ROZJEBANY !!!

Nie tak miało być... - YouTube

Opublikowano

Jedyne mądre i spójne zdanie ---> "...Kaczor Donald rządzi krajem...NIE TAK MIAŁO BYĆ!"

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

szczuraz, to Ty śmigasz codziennie w okolicach 7 i 15.30 przez Smolec? coś mi ten grill z podpisu się kojarzy... pozdro

Opublikowano

:D No ok w takim razie chyba biorę ;)

Jeszcze jedno, takie głośniki wejdą bez problemu w miejsce starych czy muszę coś kombinować ? Czytałem że ori są na trzech śrubach ? Potrzeba jakieś dystanse, gdzie takie dostane we Wrocławiu ??

Opublikowano
Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

Powiem tak coś gra ale d*py nie rwie mam takie u siebie , był mały problem z montażem ale jakoś wiszą na 2 śrubkach :facepalm: jak będzie więcej czasu to rezam 16 :decayed:

Opublikowano
Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

Powiem tak coś gra ale d*py nie rwie mam takie u siebie , był mały problem z montażem ale jakoś wiszą na 2 śrubkach :facepalm: jak będzie więcej czasu to rezam 16 :decayed:

Już znalazłem "dystans" do nich żeby wisiały sobie na 3 śrubkach :)dystans AUDI A4 1994-00r. przód 130mm #316 W-WA (3524973096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki o ;d

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.