Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Byłem dzisiaj u dzieciaka... wyszaleliśmy się :decayed:

Jutro leci pozew ale powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie :decayed: chyba łyknęła to:naughty:

Za miękki jesteś, postaw się. Młody jeszcze wszystkiego nie kojarzy psychy mu nie dojedziesz

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Byłem dzisiaj u dzieciaka... wyszaleliśmy się :decayed:

Jutro leci pozew ale powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie :decayed: chyba łyknęła to:naughty:

Za miękki jesteś, postaw się. Młody jeszcze wszystkiego nie kojarzy psychy mu nie dojedziesz

kojarzy i to dobrze :whistling:

Opublikowano
Byłem dzisiaj u dzieciaka... wyszaleliśmy się :decayed:

Jutro leci pozew ale powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie :decayed: chyba łyknęła to:naughty:

Za miękki jesteś, postaw się. Młody jeszcze wszystkiego nie kojarzy psychy mu nie dojedziesz

Jak się postawię to stanie okoniem .....masz czas do północy jak nie prześlesz maila to znajdę Cię.... świecę już oczami za Ciebie..

Opublikowano
Byłem dzisiaj u dzieciaka... wyszaleliśmy się :decayed:

Jutro leci pozew ale powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie :decayed: chyba łyknęła to:naughty:

Za miękki jesteś, postaw się. Młody jeszcze wszystkiego nie kojarzy psychy mu nie dojedziesz

kojarzy i to dobrze :whistling:

Jak go nie będzie wciągał w rozgrywki to nic nie skuma. Zresztą tak i tak ma przejebane młody. doj**ać i tyle i dzieciaka zabrać

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Byłem dzisiaj u dzieciaka... wyszaleliśmy się :decayed:

Jutro leci pozew ale powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie :decayed: chyba łyknęła to:naughty:

Za miękki jesteś, postaw się. Młody jeszcze wszystkiego nie kojarzy psychy mu nie dojedziesz

Jak się postawię to stanie okoniem .....masz czas do północy jak nie prześlesz maila to znajdę Cię.... świecę już oczami za Ciebie..

Poczkaj chwilę poczta mi się pier**li, już wsio mam w PDF'ie

Opublikowano

Miałem taką propozycję :whistling:

Opublikowano
Tak od środy w domu. Na czwartą dobę wypuścili nie miał żółtaczki.

Kacper

http://www.emay.ws/forum/DSC_0198.jpg

to żeś yebnął fote :D ja w sumie zapomniałem pogratulować , a więc Emil - congratulation :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Orientuje się ktoś jaki koszt regeneracji alternatora? :eusathink: Coś się kiedyś tu obiło, że czyjś teściu regeneruje na Jedności z tego co pamiętam... Który to gagatek? :decayed:

Opublikowano

dikson chyba..

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Tak od środy w domu. Na czwartą dobę wypuścili nie miał żółtaczki.

Kacper

http://www.emay.ws/forum/DSC_0198.jpg

to żeś yebnął fote :D ja w sumie zapomniałem pogratulować , a więc Emil - congratulation :hi:

dzieki

Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

Opublikowano
Tak od środy w domu. Na czwartą dobę wypuścili nie miał żółtaczki.

Kacper

http://www.emay.ws/forum/DSC_0198.jpg

:brawo:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

:siema: Weekend uważam za udany :grin:

0e74c5aa75940371m.jpg

Opublikowano

Ty szukaj jakiejś feli na lato, bo wygląda tragicznie ten furak :decayed:

Opublikowano
Ty szukaj jakiejś feli na lato, bo wygląda tragicznie ten furak :decayed:

dobrze jest - przynajmniej sie miekko jeździ , sam żeś zmienił z oczojebów :P:decayed:

Opublikowano

Nelson, myslw intensywnie nad latem w rozmiarze 17 .

gniady, kumpel mial slub na ktorym moja mloda byla swiadkowa, szukal auta zadzwonil i zapytal wiec nie odmowilem

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś do sprzedania jakieś kapcie na zimę w rozsądnych pieniądzach? Szukam 15".

Opublikowano
:hi: Kto mi doradzi, takie felgi http://img199.imageshack.us/img199/4968/cam00240.jpg z oponami 215/35/18 ;> Wpasują się do czarnego B5 ;)??
Opublikowano

Pany jak łącznikami stabilizatora mogę ruszać palcem to chyba nie jest za dobrze, nie? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.