Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak zaladowac centralna lampke z polifta na srodek sufitu? I co z ta w bagarianie?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany mam na sprzedaż dwie karty graficzne Asus HD 7770 1GB DDR5. Działały w trybie crossfire, sprzedaje oczywiście osobno ? Jakby ktoś był chętny to zapraszam na PW. Kupione w styczniu tego roku gwarancja na 3 lata, kserokopia faktury. :decayed:

Opublikowano
Jak zaladowac centralna lampke z polifta na srodek sufitu? I co z ta w bagarianie?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Takie coś mi wyszło

tmp_DSC_0951_1498726338.jpg

A ta poliftowa z bagażnika jest mniejsza jak z przedlifta. I ni cholery nie pasuje.

Opublikowano

Dobry dzień...

Ma ktoś w okolicy Oleśnicy (ewentualnie Wro) zestaw do czyszczenia soczewki lasera w RNS? nie mam nawet jak tego ustrojstwa wyciągnąć dlatego pytam...

Opublikowano
  • Autor

A zwykkla plyta z wlosami nie idzie?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No właśnie nie idzie ;/ Chodzi o mape na PL nie czyta, pokazuje że navi mapa EU2 ale cały czas tylko odczyt i później klapa. Wnioskuję że laser zawalony lub płyty ze względu na format ( dvd/dvd-rw itp) nie czyta...

Opublikowano

stary położyłeś 35k+ za fure to odżałuj te 5 dyszek i kup aktualne od H4mm3r'a :wink:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Zielony hula :banan::banan: teraz już na 200% jestem pewien, że wszystko gra :grin::decayed: W końcu mam ładowanie i nic mi nie dzwoni pod machą :banan:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

A tymczasem mykam w plener na jakieś foty :whistling:

Opublikowano
Jak zaladowac centralna lampke z polifta na srodek sufitu? I co z ta w bagarianie?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Kup polifta i przełóż kłatro i już nic nie będziesz musiał rzeżbić-dzięki za aku.

Opublikowano
  • Autor

No problem. Dostales mms Z oponami dla Ulki?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dobry dzień...

Ma ktoś w okolicy Oleśnicy (ewentualnie Wro) zestaw do czyszczenia soczewki lasera w RNS? nie mam nawet jak tego ustrojstwa wyciągnąć dlatego pytam...

ja mam i też u siebie wyczyściłem bo sie zacinała i już teraz hula wszystko :)

Opublikowano
stary położyłeś 35k+ za fure to odżałuj te 5 dyszek i kup aktualne od H4mm3r'a :wink:

Napaćkane z japca kaja

A kolega z jakiego miasta???

Opublikowano
stary położyłeś 35k+ za fure to odżałuj te 5 dyszek i kup aktualne od H4mm3r'a :wink:

Napaćkane z japca kaja

A kolega z jakiego miasta???

no pacz ja mu nagrał człowieka do sprawdzenia fury przed zakupem, a już mnie nie pamięta :grin: urwało mi końcówkę z nicka :wink:

Opublikowano

Moczymy dzisiaj ryja jakoś ?

Opublikowano
Moczymy dzisiaj ryja jakoś ?

kuhva mogłeś wcześniej coś pisać, właśnie opierdalam rosół i się wykąpałem, chyba, że jak mi łeb wyschnie, to się ubiorę i skocze do ciapka na dół, ale aktywny będe dopiero gdzieś za ~godzinke

Opublikowano

Kaju gamoniu ja o H4mmer'..ze mówiłem :P z jakiego miasta jest :P

Ciebie nie da się zapomnieć :P

Opublikowano
Kaju gamoniu ja o H4mmer'..ze mówiłem :P z jakiego miasta jest :P

Ciebie nie da się zapomnieć :P

na śląsku gdzieś

Opublikowano

Czyja to kozica? :whistling:

DSC_0089.NEF

Opublikowano

Kaju a Ty na miejscu jesteś tzn w Ole?

Opublikowano

Pany, mam do sprzedania radyjko...

PIONEER DEH-1500UB 1500UBG 1500UBB 2013_FV_SKLEP (3622315509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dostałem na urodziny w zeszłym roku do parówy. Przejeździło u mnie 1 miesiąc i leży. Wciąż na gwarancji. Oczywiście komplet, nic nie brakuje. Paragon mam, ori pudełko też... Nowe kosztowało jakoś 225zł, teraz myślę, że 175zł to spoko cena. Do dogadania. Podświetlenie białe + czerwone (idealnie do parówy). Jest złącze AUX i USB (obsługuje Ipoda)

Ktoś chętny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.