Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja jadę teraz 6-go browarka :P

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty dawaj mnie nr bo gdzies zgubiłem i na skejpa wbijaj. cwiara7790.

Opublikowano

Dzien Do :bry:

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pier**le, więcej nie pije...:decayed: Do wymiany zawiasu potrzebuję jakichś wymyślnych kluczy?

Opublikowano
pier**le, więcej nie pije...:decayed: Do wymiany zawiasu potrzebuję jakichś wymyślnych kluczy?

nie , wystarczą dwie bułgarki :grin:

:siema:

Opublikowano
pier**le, więcej nie pije...:decayed: Do wymiany zawiasu potrzebuję jakichś wymyślnych kluczy?

cipciak możesz chłodzić już ten bimber :whistling:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor

Kaju zle wczoraj obliczylem transfer. Bylo ciach i po zawodach

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

chwile potem przyszedl cwiara, a nastepna chwile potem hornetowi jebla bateria, mu z cwiara cos kolo 1 skonczylismy :wink:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

A cos kolo 5 minut temu otworzyl oczy. Lekko cmi w baniak :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Pany, ma ktoś lustrzankę Canona w okolicy Gaju? Potrzebuję sprawdzić obiektyw, bo w aparacie mojej dziewczyny po każdym zdjęciu wywala błąd i trzeba resetować aparat :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Wal do spartana on chyba mial

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej ceny są za wymianę sprzęgła, wymianę rozrządu w AJM-ie ?? Bo niewiem czy do swojego mechanika jechać, czy szukać innego :decayed:

Opublikowano
Pany, ma ktoś lustrzankę Canona w okolicy Gaju? Potrzebuję sprawdzić obiektyw, bo w aparacie mojej dziewczyny po każdym zdjęciu wywala błąd i trzeba resetować aparat :kwasny:

Mam Nikona z obiektywem Nikkor AS-F DX

Raczej nie podpasuje ale sprawdź jeszcze, jak coś to numer masz :wink:

Opublikowano

Pod canona jest inne mocowanie szkla.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Pany, ma ktoś lustrzankę Canona w okolicy Gaju? Potrzebuję sprawdzić obiektyw, bo w aparacie mojej dziewczyny po każdym zdjęciu wywala błąd i trzeba resetować aparat :kwasny:

Mam Nikona z obiektywem Nikkor AS-F DX

Raczej nie podpasuje ale sprawdź jeszcze, jak coś to numer masz :wink:

Potrzebny adapter niestety :kwasny: Ale dzięki za chęci :wink:

Opublikowano

Siema

Uderzamy gdzieś dzisiaj na disco ? Dawać propozycje bo mogę dojechać ale musiałbym gdzieś komara przyciąć bo po piwku nie dam rady wrócić :kwasny:

W środę już sprowadzam się na Wrocław.... dziękuję Qrczak

Opublikowano

Pany jest coś pokroju Vag'a na adroida?

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy taras widokowy na Sky Towerze jest już otwarty? A może macie jeszcze coś godnego polecenia do obejrzenia we Wrocku? :wink: Przyjeżdża do mnie kuzyn z żoną i zamierzamy zwiedzać :decayed:

Opublikowano

chlejemy za tydzień na spocie coś? organizować kierowców, bo wpadne, trzeba się w końcu napierdolić pany

Opublikowano

:hi:pijaki :banan:kaju a w poniedziałek to za mnie do tyrki pójdziesz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.