Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kaju w tą niedzielę będzie? Bo nie wiem na który poniedziałek mam wolne brać :whistling::grin:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

Musisz ISO zmniejszyć i dłuższy czas naświetlania dać.... ćwicz rękę to w miarę ćwiczeń zaczną wychodzić.. później to już tylko statyw

Wcześniej nie ćwiczyłem nocnych fot stąd taka lipa :facepalm: ISO zmniejszam już praktycznie do minimum :whistling:

Muszę się wyposażyć w pasek na nadgarstek, może sztywniej w ręce będzie sprzęt leżał :eusathink: (bez uszczypliwości proszę :grin: )

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

Paka te z szumami bo ja głuchy jestem to nie uslysze :-)

Nadane z nory szczura

Po robocie Ci podeślę to co wyraźne :whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak w tą niedziele. ale montujemy pod mostem czy gdzie?

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

No coś było gadane że pod MM :wink: ale Ja tam nie wiem... :decayed:

Opublikowano

Ale dzisiaj zapierdol w robocie, dopiero do śniadania usiadłem :decayed:

Opublikowano
Ale dzisiaj zapierdol w robocie, dopiero do śniadania usiadłem :decayed:

garść ryżu panicz dostał? o garść za dużo :guma:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
  • Autor

Twardy chłop :naughty:

Opublikowano
:hi: Panowie pytanko :decayed: przyszły szwagier ma passata b5 FL 1.9 TDI 130KM , problem polega na spalaniu w trasie 9L przy 130km/h i max prędkość 180 i koniec . Czy to może przepływka?
Opublikowano
:hi: Panowie pytanko :decayed: przyszły szwagier ma passata b5 FL 1.9 TDI 130KM , problem polega na spalaniu w trasie 9L przy 130km/h i max prędkość 180 i koniec . Czy to może przepływka?

:vaglogi:

Opublikowano
:hi: Panowie pytanko :decayed: przyszły szwagier ma passata b5 FL 1.9 TDI 130KM , problem polega na spalaniu w trasie 9L przy 130km/h i max prędkość 180 i koniec . Czy to może przepływka?

:vaglogi:

Narazie pytam czysto teoretycznie :decayed: jutro jadę na vaga :wink:

Opublikowano

na dzień dobry z fusów wróże gruszke przy turbinie bądź któreś podciśnienie pierdolnięte, skoro przy 180 jest koniec jazdy, podwyższone spalanie i pewnie przy bucie lekka chmura z wydechu :whistling:

Opublikowano

oca dzięki za heble, w czwartek montaż :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Właśnie chodzi o to ze nie kopci i do 180 idzie ładnie , ale potem konec

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

oca dzięki za heble, w czwartek montaż :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

:hi:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

cwiara a ja wybieram się do Ciebie i wybrać nie mogę :facepalm:

Opublikowano
Właśnie chodzi o to ze nie kopci i do 180 idzie ładnie , ale potem konec

to może wartoby wrzucić szósty bieg? :decayed:

pany k**wa, jutro polska! :banan:

Opublikowano
Właśnie chodzi o to ze nie kopci i do 180 idzie ładnie , ale potem konec

to może wartoby wrzucić szósty bieg? :decayed:

pany k**wa, jutro polska! :banan:

I własnie w tej chwili zabolala mnie wątroba :grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Właśnie chodzi o to ze nie kopci i do 180 idzie ładnie , ale potem konec

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

oca dzięki za heble, w czwartek montaż :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

:hi:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

cwiara a ja wybieram się do Ciebie i wybrać nie mogę :facepalm:

Moze na spocie w niedziele bede z Kajem to kompa zabiore :wink:

Opublikowano

pany k**wa, jutro polska! :banan:

Już widzę te tłumy na lotnisku czekające na Karola, czerwony dywan dwie panie do towarzystwa i piękne A8 L które go zawizie do jego rezydencji w Sośni :-P

Opublikowano

I własnie w tej chwili zabolala mnie wątroba :grin::grin:

bardzo prawidłowa reakcja :decayed:

pany k**wa, jutro polska! :banan:

Już widzę te tłumy na lotnisku czekające na Karola, czerwony dywan dwie panie do towarzystwa i piękne A8 L które go zawizie do jego rezydencji w Sośni :-P

książe przylatuje, to go witajo jak należy :guma:

Opublikowano

Przyjadą po niego golfem 2 albo kadetem "gsi" :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Przyjadą po niego golfem 2 albo kadetem "gsi" :-D

Wysłane z monopola 24/7

czasami przyjeżdżajo golfem trójko jak kolega pożyczy :polew:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.