Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Szczuru wie o pewnej ciekawej miejscówce, prawda? :decayed: Zapraszam :naughty:

Mów że Panie, gdzie? :naughty::decayed:

Pusty parking podziemny :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo tyż chcę sesyję:-P

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

To możemy zrobić coś większego tylko muszę obczajkę zrobić ile już aut stoi, bo przybywa powoli, a nie byłem w garażu ze 2 tygodnie, bo nie jeżdżę teraz autem :decayed: Z tym, że ja wracam w poniedziałek do Wrocka no i raczej to byłby ostatni tydzień na letnim setupie :decayed: To dajcie znać czy będziemy coś działać to obadam teren, ewentualnie inna miejscówka jak chcecie. Tylko zdeklarujcie się wcześniej, bo nie wiem czy zimę zakładać :decayed:

Opublikowano
Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

to ja też chce :D wejde w środek pomiędzy dwie b5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

A Szczuru wie o pewnej ciekawej miejscówce, prawda? :decayed: Zapraszam :naughty:

Wiem znam polecam i zajade :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

to ja też chce :D wejde w środek pomiędzy dwie b5 :decayed:

Krawatów nie wpuszczamy pomiędzy nasze B5:wink:

Opublikowano
Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

to ja też chce :D wejde w środek pomiędzy dwie b5 :decayed:

Krawatów nie wpuszczamy pomiędzy nasze B5:wink:

:polew: +1

:bry:

Opublikowano

A mialem pisac ze ja tez chce :grin::facepalm:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Ćwiara doczekam się tego schematu od tempomatu od Ciebie?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj z rana na wyjezdzie z osiedla sasiad zabral szlifiere z drogi. Zostala tylko kupa plastikow.

Nadane z nory szczura

Opublikowano

No to trzeba coś pocykać... tylko, że Ja jestem jedynie w weekend dostępny przez ten kurs :whistling: albo uj, zrobię sobie wolne :whistling::grin:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

to ja też chce :D wejde w środek pomiędzy dwie b5 :decayed:

Krawatów nie wpuszczamy pomiędzy nasze B5:wink:

+1 :decayed:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Dzisiaj z rana na wyjezdzie z osiedla sasiad zabral szlifiere z drogi. Zostala tylko kupa plastikow.

Nadane z nory szczura

:co::confused4:

Opublikowano
  • Autor

Moto bylo identyczne jak twojego zioma ze spotu. Znaczy z tyłu bo z przodu byl calkowicie niepodobny :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Ćwiara doczekam się tego schematu od tempomatu od Ciebie?:whistling:

Osz fpisdu. Zapomnialem :facepalm: Dzis podesle :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Moto bylo identyczne jak twojego zioma ze spotu. Znaczy z tyłu bo z przodu byl calkowicie niepodobny :-)

Nadane z nory szczura

Fazer 600... wychodziły z różnymi czaszami, i owiewkami lub bez niczego tylko z okrągłą lampą jak ta ziomkowa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Takie pogiete nie wychodziły :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Aaaa to wszystko jasne :grin::grin: ...wiesz co z kierownikiem maszyny?

Opublikowano
  • Autor

Na necie W gazecie wroclaeskiej pisali ze zakonczylo sie mandatem wiec chyba nic powaznego

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Pany pilna sprawa. Ma ktoś jakieś kontakty u dostawców maszyn rolniczych na dolnym śląsku ? Jeżeli ktoś posiada namiary na takie firmy to bardzo proszę o pw dzisiaj do północy. Sprawa roboty mi się waży ..... muszę na jutro do 15:00 zrobić prezentację do leasingu gdzie mógłbym podbić do takich dostawców. Nie znam rynku od strony dostawców ale za to znam mechanizmy obsługi i finansowania. PILNE dajcie znać

Opublikowano

Tu masz duza firme z Jawora wiem bo przejezdzam tamtedy czesto i tam ciagle ruch...

O firmie Agroma Jawor | Agroma Jawor | Ciągniki | Maszyny rolnicze | Serwis

jest tez jakas firma kolo boleslawca...

kolo wrocka tez napewno jest duzo...

w Sadach dolnych kolo Bolkowa maja 3000h+ tam bym zadzwonil sie zapytac skad biora i gdzie serwisuja...

Tyle moge pomoc - w temacie w sumie nie siedze...

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Takie zabawki maja

https://www.facebook.com/pages/Gospodarstwo-Rolne-Sady-Dolne/186819304818670?ref=stream

mysle ze jak z sekretarka dobrze zagadasz to CI powie skad maszyny itp

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Z Legnicy duza firma

http://www.agrohandel.com.pl/

Opublikowano

Panowie gdzie jechać na zbieżność we Wroclawiu bo opony na zew szybko znikaja :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.