Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majstry pytam konkretnie, zainteresowany ktoś moimi felgami? :eusathink: Cena promocyjna :naughty:

Jak nikt się nie określa to w sobotę puszczam info w świat.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Majstry pytam konkretnie, zainteresowany ktoś moimi felgami? :eusathink: Cena promocyjna :naughty:

Jak nikt się nie określa to w sobotę puszczam info w świat.

I co bierzesz te merole od czornego? :naughty:

Opublikowano

Panowie, gdzie zaprogramuję polskie menu do radia RNS 300 w passacie b6 ojca?!

Opublikowano
Majstry pytam konkretnie, zainteresowany ktoś moimi felgami? :eusathink: Cena promocyjna :naughty:

Jak nikt się nie określa to w sobotę puszczam info w świat.

I co bierzesz te merole od czornego? :naughty:

Dzisiaj miał mieć klienta więc nie wiem czy już nie poszły :whistling:

Wstrzymuje się jeszcze trochę bo ostatnio znacznie uszczupliłem oszczędności, a nie chcę zostać z gołą d*pą na księżycu :whistling::grin: Ale i tak pewnie jak szybko nie sprzeda to je wezmę :facepalm::kox:

Opublikowano

Też sie na nie czaiłem juz dawno i czekałem aż będzie sprzedawał. Niestety w nieodpowiednim momencie dla mnie je goni:facepalm:

Opublikowano
Panowie, gdzie zaprogramuję polskie menu do radia RNS 300 w passacie b6 ojca?!

u cwiary!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

Co za k**wy i złodzieje w tych bankach... Ale jutro zrobię, dym. Zrobili ze mnie pier**lonego dłużnika, chociaż przelewy wychodziły...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Panowie, gdzie zaprogramuję polskie menu do radia RNS 300 w passacie b6 ojca?!

u cwiary!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

chyba nie bede miał do paska b6. Musze sprawdzic. :wink:

Opublikowano

szuuuukej, a znaaaaajdziesz :grin:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Panowie, gdzie zaprogramuję polskie menu do radia RNS 300 w passacie b6 ojca?!

u cwiary!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

chyba nie bede miał do paska b6. Musze sprawdzic. :wink:

Cwiara a do seata Alhambry? Jest taka czarno biała navi. Daj mnie maila to podesle fotkę. Da radę żeby to po polskiemu gadało?

Opublikowano

Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś :wink: Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.

Opublikowano
Panowie, gdzie zaprogramuję polskie menu do radia RNS 300 w passacie b6 ojca?!

u cwiary!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

chyba nie bede miał do paska b6. Musze sprawdzic. :wink:

Cwiara a do seata Alhambry? Jest taka czarno biała navi. Daj mnie maila to podesle fotkę. Da radę żeby to po polskiemu gadało?

[email protected] Model tej navi jakbyś podał, byłoby łatwiej

Opublikowano

grzesiu poszedł mail. moge w sobote przywieźć licznik z tej ibizy?

bo bede niedaleko.

Opublikowano

oki. jutro sprawdze. Tomek pw odczytaj

Opublikowano
Powoli :P Tak luka na allegro to jak bym się puścił to za 1,5K slina bym miał w komplecie i swojego sprzedał może za 1K to by mnie wyniósł sline'owy przód 500 złotówek :P

Może dokładkę od S4 na tył wyrwę za 2 paczki to d*pę zmienię na weekend xD

sie zalogował sie ff klubie to dopiero teraz sie zacznie rezanko i wydatki :D:grin:

Witamy Tomasz na pokładzie :D:hi:

Opublikowano

A Ciebie co tak na przywitania wzieło ? :grin::grin: Wódke lej lepiej na skejpaju :kox:

Opublikowano
A Ciebie co tak na przywitania wzieło ? :grin::grin: Wódke lej lepiej na skejpaju :kox:

ja Whiskacza popijałem po cichaczu :D

Opublikowano

:bry:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
Powoli :P Tak luka na allegro to jak bym się puścił to za 1,5K slina bym miał w komplecie i swojego sprzedał może za 1K to by mnie wyniósł sline'owy przód 500 złotówek :P

Może dokładkę od S4 na tył wyrwę za 2 paczki to d*pę zmienię na weekend xD

sie zalogował sie ff klubie to dopiero teraz sie zacznie rezanko i wydatki :D:grin:

Witamy Tomasz na pokładzie :D:hi:

Powiem tak moja historia z A4 Klub miała początek 5 lat temu :P

Opublikowano

:polew: na spoty wroclawskie nie zagladal tylko po porady :polew:

Wysłane z mojego telewizora

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.