Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kierwa toc to moja nora garazem rodzicow zwana. W szufladzie niewiele sie zmienilo tylko oczojebny spray wyleciał.

Nadane z nory szczura

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Hehe ok, następnym razem wezmę, chociaż Ty się podobno oferowałeś :banan:

To o 18 na Orbicie?

Ja bede od 17:30 zaraz sie zbieram

Nadane z nory szczura

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
k**wa...mam dziurę w stopie po gwoździu :facepalm:

co to za masochistyczne zabawy wczoraj odchodziły ? :eusathink:

Spacery po krzokach :grin:

Opublikowano
Weź kierowce :grin:

weź dwóch! na moją odpowiedzialność!! :naughty:

Opublikowano

Pytanie na szybko :P ktoś poleca jakąś regeneracje lamp ? Konkretnie odbłyśników :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Opublikowano
Pytanie na szybko :P ktoś poleca jakąś regeneracje lamp ? Konkretnie odbłyśników :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Tak. Robił mi koleś w superb I i byłem mega zadowolony. Tel. 691052501

Opublikowano
Pytanie na szybko :P ktoś poleca jakąś regeneracje lamp ? Konkretnie odbłyśników :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Tak. Robił mi koleś w superb I i byłem mega zadowolony. Tel. 691052501

Powiedz mi jak to czasowo wygląda i czy same soczewki chce czy można dac mu lampy i sobie wyjmie :) i jak to cenowo :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Opublikowano

Dzięki panowie za spota :decayed: Aby do soboty:banan:

Opublikowano
Pytanie na szybko :P ktoś poleca jakąś regeneracje lamp ? Konkretnie odbłyśników :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Tak. Robił mi koleś w superb I i byłem mega zadowolony. Tel. 691052501

Powiedz mi jak to czasowo wygląda i czy same soczewki chce czy można dac mu lampy i sobie wyjmie :) i jak to cenowo :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Zadzwoń i się dowiedz. Ja robiłem tak, że zostawiłem mu auto na dzień. Proponował mi opcję, że przyjadę i dam mu lampy, ale ja dwie lewe ręce do samochodu. Wyczyścił mi soczewki, dał nowe odbłyśniki ( regenerowane ). Tyle...

Opublikowano

Oki dzięki :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Opublikowano

Dzięki za spotkanie i miłe powitanie w ekipie:-)

Opublikowano

Czterech gości od zamieszania w sobotę...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Reszta ekypy...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

a to takie małe co nieco ... + 4 braci ( po 5L ...)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano
Czterech gości od zamieszania w sobotę...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Reszta ekypy...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

a to takie małe co nieco ... + 4 braci ( po 5L ...)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

:slina::slina::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Lepiej to pochowaj bo jak sie z hornetem dopadniemy to nic nie zostanie:grin:

Opublikowano

Ostatnie mnie zaciekawiło :decayed:

Co to?

Opublikowano

Własna produkcja + palony cuks xD

Opublikowano
Czterech gości od zamieszania w sobotę...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Reszta ekypy...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

a to takie małe co nieco ... + 4 braci ( po 5L ...)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

SZTOO BLAAAAAAAAĆ!! :slina::shock3::shock3::shock3: pier**le to - opłatek robimy nie u mnie tylko u Tomka :grin:

Opublikowano

Bimbrownica? czy ze sprajta robione? już ślinka leci ;)

Opublikowano

bibu swojak :P

Opublikowano
bibu swojak :P

no ja już adres wziąłem :D Tomek tylko powiedz jakie jest wpisowe na impreze ? :D

Opublikowano
bibu swojak :P

no ja już adres wziąłem :D Tomek tylko powiedz jakie jest wpisowe na impreze ? :D

musisz wziać dwie... na moją odpowiedzialność :grin:

Opublikowano
bibu swojak :P

no ja już adres wziąłem :D Tomek tylko powiedz jakie jest wpisowe na impreze ? :D

musisz wziać dwie... na moją odpowiedzialność :grin:

:polew::polew::polew:

no problem :D wezmę dwie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.