Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany jakie żarówki idą w podswietlenie licznika? Nie swieci mi sie temp oleju i część predkosciomierza

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale mam ogień z zimówkami . :decayed: Ziomek zamówił grubszy piasek specjalnie dla mnie :grin:

Opublikowano
  • Autor

To te fele będą jak z fabryki

Opublikowano
To te fele będą jak z fabryki

Dzwoniłem do kumpla pytać o szczotkę do wiertarki , a on do mnie czy nie lepiej je wypiaskować . Mowie pewnie lepiej ale najpierw trzeba mieć kasę , a on mówi że ma kumpla w robocie co dorabia . Jade do goscia mowie ze od Krzyśka i pytam ile ? magiczna odpowiedz " dogadane " :grin:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

To aż żal byłoby nie skorzystać . Tylko trochę długo :kwasny:

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:

nie możesz poprostu odpowiedzieć ? szkoda mi audi dlatego pytam :hi:

Opublikowano
To te fele będą jak z fabryki

Dzwoniłem do kumpla pytać o szczotkę do wiertarki , a on do mnie czy nie lepiej je wypiaskować . Mowie pewnie lepiej ale najpierw trzeba mieć kasę , a on mówi że ma kumpla w robocie co dorabia . Jade do goscia mowie ze od Krzyśka i pytam ile ? magiczna odpowiedz " dogadane " :grin:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

To aż żal byłoby nie skorzystać . Tylko trochę długo :kwasny:

lubię to! :grin:

Opublikowano
To te fele będą jak z fabryki

Dzwoniłem do kumpla pytać o szczotkę do wiertarki , a on do mnie czy nie lepiej je wypiaskować . Mowie pewnie lepiej ale najpierw trzeba mieć kasę , a on mówi że ma kumpla w robocie co dorabia . Jade do goscia mowie ze od Krzyśka i pytam ile ? magiczna odpowiedz " dogadane " :grin:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

To aż żal byłoby nie skorzystać . Tylko trochę długo :kwasny:

lubię to! :grin:

Kaju jak tam "obrazki z wystawy" ? :D:hi:

Opublikowano

cały wieczór molestowałem - wpadnie na płytke do auta :hi:

Opublikowano

Dobry Dzieci :P

Opublikowano

Hallo :D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:

nie możesz poprostu odpowiedzieć ? szkoda mi audi dlatego pytam :hi:

Siema wszystkim:wink:

W B5 nie było pompowtrysków tylko pompy wysokiego ciśnienia VP, więc nie mówimy o mojej bidulce, tylko o innym aucie:wink: A nie wiem czy da się zreanimować auto. Jeszcze nie zaglądałem pod spód:wink:

Ale dzisiaj pogoda c**jnia, a ja muszę opony w Pasku zmieniać...

Opublikowano

siema...:hi:

Opublikowano

:siema: A co Ty Ryju spania nie masz? :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
:siema: A co Ty Ryju spania nie masz? :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Cała noc na ręcznym jechał:decayed:

Opublikowano
:siema: A co Ty Ryju spania nie masz? :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Dzisiaj się nie wyspałem.... jestem wypompowany. Te maratony mnie zamęczą... mam teraz chwilę oddechu przez parę dni bo X jedzie na szkolenie.

Opublikowano
:siema: A co Ty Ryju spania nie masz? :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Dzisiaj się nie wyspałem.... jestem wypompowany. Te maratony mnie zamęczą... mam teraz chwilę oddechu przez parę dni bo X jedzie na szkolenie.

Korzystaj póki możesz, pindol wiecznie stać nie będzie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobre rano

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano
Pany jakie żarówki idą w podswietlenie licznika? Nie swieci mi sie temp oleju i część predkosciomierza

Szczurek mam takie zaroweczki, sprzedaja je tylko po 10szt w intercarise a mi tez jedna padla, odezwij sie na PW to Ci dam ;)

Opublikowano
  • Autor

Pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.