Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: cwiara wlasnie o tym filmie Ci opowiadalem. " mozna dmuchnac " :polew:

Wysłane z mojego telewizora

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: cwiara wlasnie o tym filmie Ci opowiadalem. " mozna dmuchnac " :polew:

Wysłane z mojego telewizora

Nie pamietam :facepalm::grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Jaki film? Co Wy ludzie pierdo.icie???

Toż to same życie...

,, Hmm, pije bo lubie... ,, Motto Grudnia jak dla mnie xD

Opublikowano

Kto jeszcze wpada dzisiaj do mnie ? :D tzn pod mój pomnik ? :D

Zagrane na Fortepianie

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Ej bo Basia i Ola mówią że się za szybko skończyło ;D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
Kto jeszcze wpada dzisiaj do mnie ? :D tzn pod mój pomnik ? :D

Zagrane na Fortepianie

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Ej bo Basia i Ola mówią że się za szybko skończyło ;D

Zagrane na Fortepianie

Ola i Basia tak mówią, bo mnie nie było:decayed:

Jak tam brać pijacka żyje? :kox:

Opublikowano

ćwiara ogarniesz wsad z licznika benz na diesla - polo 9n

Opublikowano

jak to powiedziec......

Opublikowano
ćwiara ogarniesz wsad z licznika benz na diesla - polo 9n

uuuuuuułaa... widzę, że śruba :grin:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

Qfa jak się naebałem tą cytrynowa ... ja piesdole

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano

ładnie zatańczyliście. od ocy jeszcze o 2:40 mojego czasu mam mesecz, że bawicie się dalej - nie myślcie, że u mnie to się tak szybko skończy... :whistling:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

Ja o 3.30 wracałem do domciu to jeszcze chłopaki imprezowali, Hornet był pełen życia hehe :P

Opublikowano

jak to powiedziec.....my jeszcze nie skonczylismy..... Nie jestesmy w stanie powiedziec kiedy zjedziemy na Wroclaw. Trzeba to ukrocic bo niedlugo takie wyjscie na piwo moze akonczyc sie nad morzem

Opublikowano
jak to powiedziec.....my jeszcze nie skonczylismy..... Nie jestesmy w stanie powiedziec kiedy zjedziemy na Wroclaw. Trzeba to ukrocic bo niedlugo takie wyjscie na piwo moze akonczyc sie nad morzem

lubię to!!!!!! :lol1:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
jak to powiedziec.....my jeszcze nie skonczylismy..... Nie jestesmy w stanie powiedziec kiedy zjedziemy na Wroclaw. Trzeba to ukrocic bo niedlugo takie wyjscie na piwo moze akonczyc sie nad morzem

Spontan jest najlepszy :decayed:

Dobrze, że z Wami nie poszedłem w cug. Bo dzisiaj do roboty raczej bym nie zajechał...:whistling:

Opublikowano
jak to powiedziec.....my jeszcze nie skonczylismy..... Nie jestesmy w stanie powiedziec kiedy zjedziemy na Wroclaw. Trzeba to ukrocic bo niedlugo takie wyjscie na piwo moze akonczyc sie nad morzem

Spontan jest najlepszy :decayed:

Damian jakie auto nabyłeś ? Trzeba przecież je oblać żeby jeździło :D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
Ja o 3.30 wracałem do domciu to jeszcze chłopaki imprezowali, Hornet był pełen życia hehe :P

:polew::polew: ale baterię się już rozładowywały. Dobra trzeba się ogarniać do tego teatru a tak mi się dzisiaj nie chce :kwasny:

Opublikowano

Takze tego. Zyje.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Takze tego. Zyje.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ja nie wiem czy nie pocisnę na Warszawę po teatrze.... coś mi mówi, że warto jechać :whistling: Tylko jak wysiedzę z tymi bolącymi placami. Jak kaszlę to jakby ktoś mi hakiem plecy szarpał :grin:

Opublikowano
Takze tego. Zyje.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ja nie wiem czy nie pocisnę na Warszawę po teatrze.... coś mi mówi, że warto jechać :whistling: Tylko jak wysiedzę z tymi bolącymi placami. Jak kaszlę to jakby ktoś mi hakiem plecy szarpał :grin:

Mowie Ci idz do sklepu po zimówki :polew:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

Cześć. Wracam do żywych, obiecuję sobie - koniec picia :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.