Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Korozja mija. Ale jeszcze w piorniku :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Dobry.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja już wysłałem zgłoszenie :decayed:

Opublikowano

Pany sorki za wczorajszego posta, za załamnie regulaminu ale wczoraj byłem już za bardzoo ...... yyy niemyślący :facepalm: odpowietrzyłem dzisiaj ten holerny układ, przy okazji wymieniając prawie cały płyn. Okazało się że prawy przód i tył ostro bryznął powietrzem, natomiast lewy tył gdzie grzebałem tak troszkę. Hamulec jak brzytwa, dzięki Wszystkim za udzielone wczoraj wskazówki:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Ja już wysłałem zgłoszenie :decayed:

ja też. W tym roku nie dam sie juz zrobić w uja ze miejsc niema. :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Karwa, ktoś mi doyebał rysę na tylnym zderzaku :facepalm:

Opublikowano

A ja nie dam rady pojechać :facepalm: bo tydzień po mam wesele :facepalm:

Opublikowano
:decayed:

Karwa, ktoś mi doyebał rysę na tylnym zderzaku :facepalm:

Mi wczoraj jakaś młoda dzida przerysowała listwę na drzwiach pasażera i błotniku... :facepalm: Dobrze, że zdążyłem uciec bo leciałem lewym a ona z prawego mi się wyebała i prześlizgnąłem się o jej zderzak :doh:

Ale nie ma tego złego... Zainkasowałem sianko i wszyscy się rozjechali :whistling:

Opublikowano

ja tam wole na Bukowine polecieć. Audi to Audi a nie skoda :decayed::hi:

Opublikowano
:decayed:

Karwa, ktoś mi doyebał rysę na tylnym zderzaku :facepalm:

Mi wczoraj jakaś młoda dzida przerysowała listwę na drzwiach pasażera i błotniku... :facepalm: Dobrze, że zdążyłem uciec bo leciałem lewym a ona z prawego mi się wyebała i prześlizgnąłem się o jej zderzak :doh:

Ale nie ma tego złego... Zainkasowałem sianko i wszyscy się rozjechali :whistling:

No to o tyle dobrze... Ja nie wiem kto, gdzie i kiedy :doh: Będę za tydzień próbował polerować...

Opublikowano

No to o tyle dobrze... Ja nie wiem kto, gdzie i kiedy :doh: Będę za tydzień próbował polerować...

To w golfie mi tak drzwi rozyebali zimą :doh: Poszedłem na trening, wracam a tam drzwi zwinięte razem z progiem i błotnikiem :shock3::doh: Oczywiście winnego brak :facepalm:

Opublikowano
ja tam wole na Bukowine polecieć. Audi to Audi a nie skoda :decayed::hi:

Chyba wp***dol dawno nie dostałeś od skody.:wink:

Opublikowano
ja tam wole na Bukowine polecieć. Audi to Audi a nie skoda :decayed::hi:

Chyba wp***dol dawno nie dostałeś od skody.:wink:

Chopin widzie tylko same Fabie i Octavie 1.4 MPI :decayed:

Opublikowano

Wiedziałem że tylko to napisze i rybki połkną haczyk :D

Opublikowano

Mistrzem prowokacji, to Ty akurat nie jesteś:-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Przestańcie puerdolic tylko dawać na magnolie na spota :D

Opublikowano
Przestańcie puerdolic tylko dawać na magnolie na spota :D

Żeby Twój krzywy ryj oglądać ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.