Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe:decayed: ale nawet przez chwilę hamował, szybko się jednak rozmyślił :D

dobry ten tekst: "do tego złom" :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chopin doj**ałeś w k**we :banan::kox: jesteś moim bogiem! :grin:

Opublikowano

tam jest pełno filmików z Wro na tym forum, oglądam wszystkie z nadzieją, że mnie tam nie będzie :D no i patrzę, że jakieś "audi", oglądam, a tu klubowe ramki :) czekam na kamerkę, z singapuru śmiga do mnie i też takich wariatów będę nagrywał, także Chopin - zachowuj się! :)

Opublikowano

Koleś widzę lubuje się w nagrywaniu i wrzucaniu :grin:

Opublikowano

Przepraszam , wiecej sie nie powtórzy

Opublikowano

no i teraz mina Chopina, jak to zobaczy... bezcenne :)

Opublikowano
Przepraszam , wiecej sie nie powtórzy

powinieneś dodać: zachowałem się jak gówniarz, obiecuję, że to było przedostatni raz

:grin:

Opublikowano

Swoją drogą... autor filmików też zbyt przepisowo nie jeździ... Wystarczy obejrzeć chociażby filmik z Mercedesem

Opublikowano
Swoją drogą... autor filmików też zbyt przepisowo nie jeździ... Wystarczy obejrzeć chociażby filmik z Mercedesem

nikt nie jeździ w 100% przepisowo, to jest po prostu niemożliwe, dlatego sceptycznie podchodzę do udostępniania tablic rejestracyjnych na takich filmikach, chociaż niektórzy czasami rzeczywiście przeginają

Opublikowano
Swoją drogą... autor filmików też zbyt przepisowo nie jeździ... Wystarczy obejrzeć chociażby filmik z Mercedesem

nikt nie jeździ w 100% przepisowo, to jest po prostu niemożliwe, dlatego sceptycznie podchodzę do udostępniania tablic rejestracyjnych na takich filmikach, chociaż niektórzy czasami rzeczywiście przeginają

obejrzałem może 7 filmików na jego kanale na YT i to co on odpierdala, to jest śmiech na sali :grin:

Opublikowano
  • Autor

Poszczuc go sądem jak ją typa z allegro co mi foty srebrnej ukradł i po problemie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To było wieczorem . Zywej duszy nie bylo i dzisiaj zatrzymałem sie na czerwonym a koleś z Evo to dopierdzielil na czerwonym ze reszta juz startowała i ledwo co nie zrobił mega dzwona.

Oczywiscie przeleciałem na czerwonym Usprawiedliwienia nie ma żadnego ale to co inni porobionymi furami wyprawiają czasem to ja przy tym to pikuś

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

to patrzcie na tych gigantów

Opublikowano
  • Autor

Ty sie nie usprawiedliwiaj

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dobra słuchajcie, jebnał to jebnął - na c**j drążyć :grin: jest miszczem i c**j! :polew:

Opublikowano

k**wa chopin haha normalnie myślałem, że jebnę jak zobaczyłem Twoje blachy na tym filmiku :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Jak już hamowałeś trzeba było się zatrzymać :grin:

Opublikowano
k**wa chopin haha normalnie myślałem, że jebnę jak zobaczyłem Twoje blachy na tym filmiku :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Jak już hamowałeś trzeba było się zatrzymać :grin:

pedał mu poszedł w podłoge, pompował z siedemset razy jak tarpanem, ale nie poszło, zatrzymał się dopiero na następnej krzyżowce :grin:

Opublikowano

Ja pier**le chopin:facepalm: Ty nie masz co przepraszać, tylko więcej tak nie robić:facepalm:

Opublikowano

Dobry hehe

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano

Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Opublikowano
Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Tylko nas nikt nie nagrał:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.