Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gniady czerwona byla w przedlifcie, polift ma

zielona niebieska i szara

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
gniady czerwona byla w przedlifcie, polift ma

zielona niebieska i szara

Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie

Opublikowano
:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

Opublikowano
:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

No ja też sie wlasnie zastanawiam sie :D

Opublikowano
gniady czerwona byla w przedlifcie, polift ma

zielona niebieska i szara

Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie

i pewnie zegarek analogowy - pierwsze wyjścia polifta, ale licznik nie jest jeszcze w pełni poliftowy, jest liftowy :wink:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

No ja też sie wlasnie zastanawiam sie :D

napisał, że ma małego do opieki, co Wy byście na jego miejscu wybrali? mieć dziecko na weekend czy chlać w najlepsze? :whistling:

Opublikowano
gniady czerwona byla w przedlifcie, polift ma

zielona niebieska i szara

Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie

i pewnie zegarek analogowy - pierwsze wyjścia polifta, ale licznik nie jest jeszcze w pełni poliftowy, jest liftowy :wink:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

No ja też sie wlasnie zastanawiam sie :D

napisał, że ma małego do opieki, co Wy byście na jego miejscu wybrali? mieć dziecko na weekend czy chlać w najlepsze? :whistling:

toć się śmieje i znam akcje Kajak :decayed:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

No ja też sie wlasnie zastanawiam sie :D

Ty to już nie masz wyboru tak na dobrą sprawę :naughty:

Opublikowano
gniady czerwona byla w przedlifcie, polift ma

zielona niebieska i szara

Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie

i pewnie zegarek analogowy - pierwsze wyjścia polifta, ale licznik nie jest jeszcze w pełni poliftowy, jest liftowy :wink:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

No ja też sie wlasnie zastanawiam sie :D

napisał, że ma małego do opieki, co Wy byście na jego miejscu wybrali? mieć dziecko na weekend czy chlać w najlepsze? :whistling:

toć się śmieje i znam akcje Kajak :decayed:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

:hi::hi:

te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?:naughty:

No ja też sie wlasnie zastanawiam sie :D

Ty to już nie masz wyboru tak na dobrą sprawę :naughty:

Musti chodzilo o to ze ja sie tez zaczalem zastanawiac co sie z hornetem stalo :D

Opublikowano

No panowie, dziś frekwencja dopisała :kox: Oby tak zawsze. Pośmiali sie, pogadali. I nawet bez alko :grin:

Opublikowano
No panowie, dziś frekwencja dopisała :kox: Oby tak zawsze. Pośmiali sie, pogadali. I nawet bez alko :grin:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Gniady! :drunk:

Opublikowano

Dzisiaj pierwszy spot za mną, hehe było na prawdę fajnie :naughty: Pojadł popił czego chcieć więcej :grin:

Opublikowano

banan87 a Ty co sie nie chwalisz ze urodziny dziś masz :naughty: Sto lat :decayed:

Opublikowano

100! :banan:

Opublikowano

Mrugalem mu na borowskiej ale nie skumał :) sto la

Opublikowano
Dzisiaj pierwszy spot za mną, hehe było na prawdę fajnie :naughty: Pojadł popił czego chcieć więcej :grin:

Wiesz mi, że można.. dzięki za gifty !

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

banan87 a Ty co sie nie chwalisz ze urodziny dziś masz :naughty: Sto lat :decayed:

Nie chce postawić flaszki.. kolegom ........:grin:

Opublikowano
Dzisiaj pierwszy spot za mną, hehe było na prawdę fajnie :naughty: Pojadł popił czego chcieć więcej :grin:

Wiesz mi, że można.. dzięki za gifty !

Pomalutku i apetyt wzrośnie :whistling: Nie ma sprawy niech służą :wink:

Opublikowano
Dzisiaj pierwszy spot za mną, hehe było na prawdę fajnie :naughty: Pojadł popił czego chcieć więcej :grin:

Wiesz mi, że można.. dzięki za gifty !

Pomalutku i apetyt wzrośnie :whistling: Nie ma sprawy niech służą :wink:

To teraz na następny spot szykuj wątrobe :grin:

Opublikowano

Siemankoo :decayed:

Opublikowano

już się moczysz ?

Opublikowano

:siema:

Nie sie moczysz tylko moczysz :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.