Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/01/21/2azype8e.jpg

Lipa tylko ze taka kasza pada a nie płatki śniegu

Uzdrowiska Kłodzkie? Obsługujemy im strony internetowe :P

Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale quattro pogoda nam sie zrobiła :)

Opublikowano

Widziałeś tych co się władowalina pole za Smolcem? Zaraz przed zakrętem w stronę wiaduktu

Oca wiedziałem że znam te miejsce. Co robisz w tzw. Świrze? To moje rodzinne rejony :-)

Opublikowano
Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz

Opublikowano

Ogólnie to dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji, mianowicie że w Kodeksie RD jest wiele zapisków mówiących o tym jak i gdzie należy parkować, no ale 50% z nich są nie są realnie "przystosowane" do ilości pojazdów i natężenia miejskiego. Oczywiście nie mówię żeby zrobić tutaj Rosję gdzie stajemy gdzie chcemy, ale bądźmy istotami rozumnymi. Wiadomo kij ma dwa końce a proca trzy. Mam zasadę, że zawszę jak stawiam samochód staram się maksymalnie ułatwić życie innym a później sobie.

Opublikowano
Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz

to już podłapali takiej kultury w Polsce? ja to się boje czasem po mieście jeździć, bo dla mnie jazda polska jest chora psychicznie, 75% kierujących jak dla mnie to prawko w płatkach śniadaniowych znalazła.

Opublikowano

Witka :hi:

Opublikowano
Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz

Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM.

Opublikowano
Witka :hi:

Kuzwa jebnelem się na kalendarzu myślałem że przyjezdzasz w piątek. Ale mam za to stalową felge 15" za pięć piw może ktoś chce

Opublikowano
Witka :hi:

Kuzwa jebnelem się na kalendarzu myślałem że przyjezdzasz w piątek. Ale mam za to stalową felge 15" za pięć piw może ktoś chce

w czwartek przyjeżdżam do piątku zostaję :decayed:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Szopen doszedł numer ?

Opublikowano
Widziałeś tych co się władowalina pole za Smolcem? Zaraz przed zakrętem w stronę wiaduktu

Oca wiedziałem że znam te miejsce. Co robisz w tzw. Świrze? To moje rodzinne rejony :-)

Odbębniam sanatorium z ZUS :decayed: myślałem że będzie lepoej , ale jak narazie czuje się gorzej jak przed przyjazdem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Widziałeś tych co się władowalina pole za Smolcem? Zaraz przed zakrętem w stronę wiaduktu

Oca wiedziałem że znam te miejsce. Co robisz w tzw. Świrze? To moje rodzinne rejony :-)

Jeszcze ich nie było za to na górce pognietli sie bo pan raczył skrecac na działki

Opublikowano
Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz

Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM.

to od razu zmień sobie nick z Emay na Konfident:wink:

masz parking za szlabanem w Lukasie? to się ciesz z niego i daj już sobie spokój w tym temacie

Opublikowano
Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz

Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM.

to od razu zmień sobie nick z Emay na Konfident:wink:

masz parking za szlabanem w Lukasie? to się ciesz z niego i daj już sobie spokój w tym temacie

Nie mieszaj do tego pracodawcy i ilości miejsc parkingowych które są wokół Twojego miejsca pracy. Masz parking na lidlu, a nawet na poznańskiej. Pewnie dla Ciebie to za daleko.

Opublikowano
Widziałeś tych co się władowalina pole za Smolcem? Zaraz przed zakrętem w stronę wiaduktu

Oca wiedziałem że znam te miejsce. Co robisz w tzw. Świrze? To moje rodzinne rejony :-)

Jeszcze ich nie było za to na górce pognietli sie bo pan raczył skrecac na działki

no a teraz wracałem właśnie do siebie ( postanowiłem pojechać zatankować przed jutrzejszą 1,5 godzinną drogą do pracy ) i gościu przede mną mazdą 6 przestawił ten betonowy murek na zakręcie w lewo przed lidlem. Jutro będzie jazda :facepalm:

Opublikowano

pokasujcie jeszcze swoje posty nie można się nawet wypowiedzieć i czegoś zaproponować

Opublikowano
pokasujcie jeszcze swoje posty nie można się nawet wypowiedzieć i czegoś zaproponować

Jak to nie można się wypowiedzieć.... można w końcu po to jest forum.. tylko trzeba to zrobić z jakimś sensem a nie napierdzielać spam

Opublikowano

50 koni wykastrowany przedni napęd - można? można!

Opublikowano

Właśnie widzę ale zostawiam to bez kom. bo ten filmik to pewnie też spam dodany bez żadnej dyskusji

Opublikowano

Karol, zluzuj troche gacie, wrzucił link do innego forum - dobra, niech sobie jest, myślisz, że ktoś stąd pójdzie tam? Może zajrzy, ale nie najeżdżaj od razu na faceta, bo odstraszasz takim manewrem od naszego forum ludzi, którzy i tak rezygnują z forum a6, a3 czy forum innych modeli na korzyść naszego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.